37
SUPER © Converter
  • hitman090
    #1
    Gondoltam nyitok egy témát ennek a programnak mert nagyon hasznos felhasználóbarát program és ami a legfontosabb ingyenes
    Ez a program convertálásra alkalmas és egyben nagyon jó program ismer minden formátumot akit bővebben érdekel az itt talál a kérdéseire választ: www.erightsoft.com

    A program teljesen ingyenes innen letölthető:
    SUPER © Converter



  • Narxis
    #2
    Igen, ez egy jó progi!
  • hitman090
    #3
    Így néz ki:




    De persze vannak hozzá választható témák is.
    Ajánlom mindenkinek aki ilyesmikkel foglalkozik és nem ismeri.
    Nekem nagyon jól bevált
  • spy803
    #4
    Ezt használom én is, szerintem ez a Best. :)
  • Mikiller
    #5
    Na, van már ilyen topik is:)
    Köszi, hogy megnyitottad.
    Rájöttél már, hogy kell pl. a sorozatoknál használt "szabvány" 350Mb-ra méretezni?
  • andersh
    #6
    Format Factory jobb
  • Mikiller
    #7
    Másik topikból a kérdésedre az 5.1-el kapcsolatban.
    Fennt a hang kimenetnél AC3-ra kell venni, és akkor már van 5.1
  • hitman090
    #8
    Kösz ezt nemvettem észre de egyelőre én is csak ismerkedek vele :D
  • edios
    #9
    nagyon szupa program, csak eddig berakott médiaformátumok konvertálásánál majdnem minden esetben hibát írt ki, és nem tudta elkészíteni.
    (asszem konkrétabban volt egy mkv és egy flv ami megfektette)
  • RS
    #10
    Én is használom, legjobb.
  • szurop
    #11
    Legjobb szerintemis, bár mostanában nem használom. Csináltam vele olyat is, hogy bemeneti fájl avi, kimenet mp3, és így kivette a klipből a zenét egy mp3 fájlba.
  • n3whous3
    #12
    kedvenc, favba is rakom, mindig jól jön pár tanács
  • Looooser
    #13
    baromi fasza progi múltkor letömörítettem két filmet darabját 50 megába, fel dobtam telóra és szóljon a mortal combat XDXDXDXD órán kurva jó volt
  • Looooser
    #14
    a legjobb tanács, gondolom mindenki tölt le filmet netről... a hanghoz nem érdemes nyúlni, a leg rosszabb tapasztalat az amikor DVDripet szedek le tök jó a kép de a hang egy rakás kaki....
  • Jim Morrison
    #15
    Biztos nem trojai? :D A honlap nem valami kecsegteto foleg a rapidshare link :D
  • kemszi2
    #16
    majd megfogja a nod ha az
  • kemszi2
    #17
    még mielőtt elkezded convertálni kiírja hogy mekkora lesz a "végtermék" :D
  • kemszi2
    #18
    ezt kérdezem nem mondom:D
  • Sephi
    #19
    En csak ezt hasznalom.
  • Jim Morrison
    #20
    ki hasznal azt ugyanmar :D
  • REPS0L
    #21
    vannak benne alapértelmezett beállítások? pl iPhone-ra?
  • atomkrumpli
    #22
    jó program de nekem a HandBrake jobban bevált mert az egész jól kihasználja konvertáláskor az összes proc. magot (ez a super nem igazán) viszont kevés formátumot ismer de open-source/GPL-licenszes az is
  • geo91
    #23
    jó cucc, használom rendszeresen
  • csgery
    #24
    Igen.
  • DIESEL DOG #25
    Kösz a tippet, jól néz ki, és sokat is tud, ki is próbálom... :)
  • hitman090
    #26
    Igen biztos hogy NEM trójai...

    Rapidra tettem fel de ha akarod megaupload-ra is felteszem neked ha az kecsegtető...

    De legegyszerűbb ha letöltöd a hivatalos oldalról.

    A honlappal meg nem tudom mi a bajod? ezt nem valami hyper-szuper cég csinálta erre volt pénz, és kész.Ez egy nyílt forráskódú program vagyis ingyenes! Ilyen szintű programokért általában fizetni kell sőt láttam már ennél a programnál sokkal sza****at ami ráadásul fizetős örülj hogy van és megkíméli a pénztárcádat ne kritizálj mindent.
  • exodus2
    #27
    Nekem nem jött be. Sokszor hibát írt ki konvertálás közben. Maradok a feltört progiknál:)
  • Jim Morrison
    #28
    oké oké
  • bertino
    #29
    nagyon metál.
  • Balumann
    #30
    Hibát nálam is írt néhányszor amikor próbálgattam a beállításokat, nem minden párosítást fogad el (vagyis a hiba inkább ott van, hogy nem figyelmeztet semmi, hogy mikor állítottam be olyat, ami nem fér össze sokszor), de ezzel eddig mindent meg tudtam normálisan oldani, szemben kb. 20 "híres" konvertálóval. Mindent jól be lehet szépen állítani, és jól át is konvertálja. Amikor a telefonomra kellett ráraknom, kisméretü mp4 fájlokat, 15 fps-el, telefonos felbontásban (mivel úgy a legjobb a videó, a k750i -men), akkor minden minden program amit próbáltam, cserben hagyott. (valamelyik megtudta csinálni aviról pl., de flv-ről, hd-ről...).
  • Shiwo
    #31
    csatlakozom azokhoz, akik dicsérik a progit, én is jó ideje már ezt használom konvertálásra...egyedüli problémám vele, hogy win7 alatt nálam az istennek nem akarja megjegyezni azt, ha alapértelmezett mentési könyvtárnak valami másikat adok meg (hiába próbáltam rendszergazdaként futtatni)
  • tobias88
    #32
    2 éve használom, tökéletes
  • tobias88
    #33
    Ku990hez az alapértelmezett beállítás:

    Ajánlott beállitások:
    (1) OUTPUT CONTAINER = .avi
    (2) OUTPUT VIDEO CODEC = DivX
    (3) OUTPUT AUDIO CODEC = .mp3
    VIDEO
    Video Scale Size = 480:272
    Aspect = 16:9
    Frame/Sec = 29.97
    Bitrate kbps = 720
    AUDIO
    Sampling Freq = 24000
    Channels = 2
    Bitrate kbps = 128
    Rendered File Optimizer = DivX
  • ajem kisa
    #34
    Nemjó a rapidshare link!:(
  • ajem kisa
    #35
    Ez viszont jó!:)
  • Balumann
    #36
    Ez egy ingyenes program, a honlapjukról is le lehet szedni; itt
  • Zogu
    #37
    Sziasztok!
    Ismeri valaki a Wondershare Converter Ultimate programot? Sajnos nem megy, hibaüzivel leáll állandóan.
    Utoljára szerkesztette: Zogu, 2016.04.28. 17:15:53