72
Heroes of Three Kingdoms
  • Mazarex
    #72
    üdv most leltem erre szépségre mmmohut-on de ahogy mennék a hivatalos oldalra csak a perfect world oldala jön be, a HoTK címet nem találom a játékaik közt. leállt a game vagy mi?
  • kudi
    #71
    Régen voltatok már itt de én nemtudok belépni sajna :S Megáll az update csík... Ha valaki tud megoldást írjon...
  • Samhazai
    #70
    Hali! Örömmel hallom, hogy magyar klán alakult csatlakoznék én is majd kereslek titeket ingame. Általában Samhazai néven vagyok megtalálható Realm 11-en.
  • Monoton
    #69
    Rád írtam, majd írj vissza ha leszel. Realm 9, Monoton néven
  • Ryzox
    #68
    Elkészült a magyar Klán! Solymok néven! Lvl 12 kell a belépéshez! Akit érdekel írjon rám ingame... Karinév: PlaZMa
  • Ryzox
    #67
    Valaki tudna segíteni, hogy taminghez mountot hol tudok venni, mert egyet találtam vendorba, de a többit sehol se találom, és még Artificerhez alapanyagokat honnan tudok szedni? főleg a relicek érdekelnének!
  • Ryzox
    #66
    Én már megtaláltam, sőt már valami külföldi ligába is akartak hívni, de a szerény angol tudásom miatt inkább visszautasítottam! Este fele leszek fennt a játékba!
  • Monoton
    #65
    Na azert vagyunk, egyebkent en meg azt sem talaltam akinel guildet lehet csinalni :D
  • Ryzox
    #64
    Sziasztok!
    Én pár napja kezdtem a játékot, és nagyon bejött. Jelenleg egy 27-s Speares csákóval tolom! Akit érdekel keressen meg, mert tényleg jó lenne néha magyarral is találkozni! Kari nevem: PlaZMa, Realm 9-n tolom!
  • Monoton
    #63
    Hát akkor ideje egyet csinálni mert játékos az van bőven.
  • Tomy Lee
    #62
    Nem tudok én se guild-ről semmit és csak annyit tennék hozzá a dologhoz,hogy nagyon szivesen játszanék HOTK-al de megfelelő magyar társaság hiányában nem teszem mert nagyon unom már ezt az egyedül szintezést.
    A magyar community a béka segge alatt van minden mmo-nál:(..
  • Gubberx
    #61
    és erős? sok van belőle?
  • Monoton
    #60
    Valaki talalkozott mar magyar guilddel?
  • DAK3
    #59
    nekem eleve ez a graf nem is tetszik...
  • BuriP
    #58
    Így jártál!!! XD
  • DAK3
    #57
    ez egy szr:D 4 napig troltam nekem nem teccik...:D
  • BuriP
    #56
    Valaki nem tudja megmondani hogy "romantic lock"-hoz hogy juthatok a játékban, láttam valamikor de már nem emlékszem hogy hol, és kellene a Xiligan-i inn-es cuccokhoz.
  • Monoton
    #55
    Most próbáltam ki én is, nem rossz még egy ideig el leszek vele.
  • Kiado
    #54
    hm?
    :D
  • DAK3
    #53
    megmerem kockáztatni hogy nemis lesz:D:D talán más kiadoval... de azért ob re.. oh általába már CB bevolt nekik..

    meik birodalomba van sok magyar?
  • Tomy Lee
    #52
    Nincs még mindig EU szerver a francba:C
  • DAK3
    #51
    meik szeron megik birodalomba toja sok magyar?? tettek be ezek a buk már eu szerot?
  • kovalik
    #50
    nekem nincs lag most ... 3 napja volt, amikor elkezdődött az egész, azóta jó
  • Tomy Lee
    #49
    Na én megvárom Európait mert már most van lag,mi lenne később??
    Francba pedig Sabre-s csajszi karim már lvl13
  • Tomy Lee
    #48
    Játszanak sokan mondjuk innen mennyien azt nem tudom(magyarból mindig kevés van mindenhol).
    Jó lenne megtudni mikor jön EU szerver de sz.tem majd csak nyitásnál lesz OB végén.
    A helyzet nekünk rossz mert pvp amcsik ellen nekik kedvező mert ott nincs akkora lag.
    Vigort én nem kaptam még lehet majd csak Tier 2-be lesz.

  • kovalik
    #47
    Játszik még vki ezzel a játékkal ?
    Sok ingyenes mmo-t kipróbáltam mostanában, de eddig ez jött be a legjobban.Egy próbát megér tényleg.
    Más: Vki nem tudja, hogy a Vigor pontok hogy működnek ? mikor kapom illetve, hogy lehet beváltani ? Csak azt vettem észre, hogy , ha leadtam egy küldit bónusz exp-t kaptam egy ideig, de nem tudom pontosan miért.
    Köszi!
  • kovalik
    #46
    Magyar klánról tudtok ?
  • David9317
    #45
    nekem nem is a laggal lenne gondom :D
    hanem h az event időpontok nem lesznek jók az időeltérés miatt
  • kovalik
    #44
    nincs eu szerver, de lag sincs... még
  • David9317
    #43
    nincs eu szerver -_-"
  • kovalik
    #42
    Elindult az OB !
  • Ati810
    #41
    Szerintem is jobb a JD-nél. (kb fél órát játszottam vele és abbahagytam)
    Az Open Beta végén törlik a karaktereket vagy az OB már a megjelent játék ?
  • Tomy Lee
    #40
    Nekem jobban tetszik Jade-nél
    Valahogy jobban megfogott ez mint JD..
  • Gubberx
    #39
    Ez a játék sztem egy nagyon gyenge Jade Dinasty másolat :D
  • Tomy Lee
    #38
    Jövő hét,várom
  • Ati810
    #37
    Akit érdekel annak mondom hogy Július 27-én lesz Open Beta.
  • David9317
    #36
    csak ki tudja még mikor lesz :D
  • Tomy Lee
    #35
    Én is akkor inkább majd OB-n leszek.
  • David9317
    #34
    Szerintem lesz wipe... majdnem minden mmo-ban cb végén van
    én is majd ob-n ásom bele jobban magam
  • Tomy Lee
    #33
    Lesz wipe cb végén?
    Tetszik ez a game