7
  • chuky123
    #7
    Inkább azt a pénzt amit erre elköltenek adnák a rászorulókra.
    Ezt a baromságot és sok hülye ezt be is kajálja, hogy mien menő pfff
  • trabiubi
    #6
    Jól látod!
  • willcox
    #5
    Nem egyszerűbb egy microSD kártya? Azt csak egyszer kell megvenni, utána bármibe bedugható és használható.
    Ennyire hülyének nézik az embereket? Jól írta kvp, erre tényleg csak a hülyék fognak rázuhanni.
  • symbol
    #4
    nah a link again: my rym
  • symbol
    #3
    semmi értelme felnyomni a zenéket netre.
    kritikákat olvasgatni, sajátot írni, adatbázist "vezetni", lstákat késziteni, azt megosztani, publikálni, zenéket keresni, felfedezni, egyszóval közel mindenben a legjobb a rateyourmusic.com

    itten van az én profilom is; http://rateyourmusic.com/~pretend/

    az oldal folyamatosan fejlődik, egyre többet tud, és hát mint zenebuzi meghalnék nélküle.


  • kvp
    #2
    Tehat ha jol ertelemezem a cikket, egy weboldal uzemeltetoje kitalalta azt, hogy az emberek a windows-os pc-jukrol feltolthetik az mp3-aikat az o oldalukra, aztan penzt fizetnek azert, hogy pc-jukon hallgassak oket a site sajat lejatszojaval, mindezt stream-elve, tehat a halozati savszelesseget fogyasztva. Nem tamogatott sem mas operacios rendszer, sem mas file formatum, sem mas keszulektipus, pl. egy mobiltelefon. Mindezek mellett a feltoltott zeneket nem lehet sem megosztani sem atmasolni. Ez mindezert havidijat szednek, amit ha valaki nem fizet be, akkor torlik az online zeneit, amiket ha akar sem tud visszamasolni a gepere. A szolgaltas ki van meg egeszitve egy 'ingyenes' mp3 stream lejatszoval (netes radiok, lasd winamp) es egy flv-mp3 konverrel is (lasd winamp). Igen, ez tenyleg csak a hulyeknek eri meg...
  • lapaleves
    #1
    elolvastam, de nem tudom mit is akarnék én a ködösített mp3-mal, ami már egy borsónyi lejátszóban bárhová mobil.

    ettől tök függetlenül a Veronica a zenei ízlésemhez legközelebb álló rádió, amit eddig hallgattam. nagyjából azt játssza, amin a ma 25-35 éves korosztály felnőtt, azokból is a normális darabokat. egészen új élmény volt számomra a hallgatható rádióműsor.