10
Ravensdale
  • rotator
    #1
    Hagyományos egyjátékos, hátulnézetes steampunk akció-RPG a Spellboundtól, akik emellett jelenleg az Arcaniát (szül. Gothic 4) kalapálják. A játékot még azelőtt kezdték elfejleszteni, hogy a JoWood megkörnyékezte volna őket a Gothic folytatásával, sőt valójában a Ravensdale-hez kifejlesztett technológiát látva döntöttek a Spellbound mellett. Egyelőre a cégnél a prioritást az Arcania élvezi, de amint elkészülnek (2010 tele várhatóan), teljes gőzzel a Ravensdale-t fogják csinálni.

    Bemutató videó (a 10. perctől indul a lényeg)

    Mint látható, egy az egyben az Arcaniás jellegzetességek köszönnek vissza, tócsában összegyűlő esővíz, állítható EU/US színvilág (az EU sötétebb, az US ragyogóbb), PC-re és Xboxra külön irányítás stb. Reméljük, jó kis játék lesz! :)
  • grebber
    #2
    Vártam mikor nyit neki valaki!
    Csak nem értem ilyen szinte nézhetetlen minőségbe minek pakolnak fel videót?
    Amúgy a game így elsőre jónak tűnik.Igaz szinte semmit nem mutattak belőle.Remélem full más lesz mint a Gothic 4-nek csúfolt tákolmány!
  • rotator
    #3
    Ez a videó a Trinigy motort (amire épül ez a 2 játék) fejlesztő cég prezentációja, nem hivatalos bejelentés. Ráadásul valami kőkorszaki laptopon futhatott, mert úgy szaggat, mint a fene. Legalábbis remélem, hogy ez volt az oka!
  • Kicsikiraly
    #4
    az EU/US színvilágot mire alapozzák, miért van?(tényleg puszta kíváncsiság)
  • rotator
    #5
    (Pontosabban a Trinigy cég bemutatója, ami a Vision engine-t fejleszti.)
  • rotator
    #6
    Tapasztalatuk szerint az USA-ban kelendőbb az Oblivionban látott "ragyogó", suvickolt grafika, míg Európában inkább a sötétebb, mocskosabb, lepusztultabb hangulatot preferálják.
  • Kicsikiraly
    #7
    ez érdekes erről még nem hallottam :D
  • grebber
    #8
    Gamepodra most jutott el ez a videó!

    "A fejlesztők pörgős játékmenetet ígérnek, melyben a környezet is lerombolható lesz, hála a Trinigy Vision Engine 8 integrált Havok Physx és nVidia PhysX technológiák támogatásának.
    A Ravensdale PC-re, PS3-ra és XBOX360-ra fog megjelenni, valamikor 2012-ben."
  • rotator
    #9
    Mert tegnapelőtt jelentették be hivatalosan. Úgy tűnik, nem is RPG lesz, hanem "csak" valami akciójáték, ahol gőzmeghajtással lehet szupererőket kicsiholni a hősből, amivel szétrombolhat mindent. Kár érte!
  • grebber
    #10
    A hírben szereplő Ravensgale lesz ez akkor?
    Mert akkor ez az a pillanat ahol el is felejtem örökre :(