12
  • pixx
    #12
    Mert anélkül nem találnak meg szerinted...hidd el nekem, azok az emberek sokkal gyanúsabbak, akik nincsenek közösségi portálon, rólak azt hiszik van mit rejtegetniük...
  • hauptkapitany
    #11
    Nem kell közösségi portálokon jelen lenni. Jó ideje nem vagyok, és mégsem állt meg velem a világ, sőt még bele sem haltam. Mindenkinek ezt javaslom.

  • billxxx
    #10
    Ez mióta hír?????????Ennek nincs hírértéke,egyértelmű hogy minden hivatalos szerv folyamatosan látogatja ezeket a közösségi portálokat,abban a reményben hogy igaz információt találnak az adott illetőről,de bárki kiadhatja magát bárkinek,így az ő módszerük bukott,akinek meg van félni valója az tuti nincs fent egyiken sem,,,,,,,,,,,,,,,,,,amúgy is semmi sem az aminek látszik,bár ők azt hiszik igen.........ennyi
  • Kerub
    #9
    Én sem értem miért van meglepődve bárki.
    Akkor lennének hülyék ha nem használnák.

    Street Fiter: ehhez nem kell zsidónak lenni, elég ha van egy kevés JÓZAN PARASZTI ESZED!
  • Griphons
    #8
    Ez nem hír. A hír az lenne, ha kiderülne, hogy a titkosszolgálatok egyáltalán nem használják a közösségi site-okat infószerzés céljából.
  • willcox
    #7
    Ezt a világon mindenhol így csinálják (nálunk is), nemcsak usákiában.
  • Utokverek
    #6
    Aki nekiáll lopni/csalni/hazudni, az vagy menjen politikusnak, vagy ne legyen fent közösségi oldalakon.

    Ezt eddig is tudtuk :D
  • pixx
    #5
    Azért jó, hogy 5 év után fény derült arra, amit nálunk már jó ideje mondogatnak...
  • Amergin
    #4
    Áááá! Ez csak "összeesküvés elmélet"! Még hogy az efbíály ilyeneket tenne? Ez biztosan csak "primitív elmék torz agyszüleménye"...
  • debut12
    #3
    Szerintem ők azért sejtik hogy mi tudjuk azt, hogy ők tuják, hogy mi tudjuk, hogy ez az egész egy nagy globális felügyelés. Persze majd lenyomják a jó öreg bevált *.*. elleni harc miatt van erre szükség dumát.
  • RoyalPredator
    #2
    Na, hány fasiszta és/vagy jobbik fórumról kaparnak engme össze? ;)
  • Street Fiter
    #1
    és ezek a titkosszolgálatosok még csak véletlenül sem zsidók.