18
  • reszcsi
    #18
    Ez az előzetes ÜTŐS? Ajaj ... No mindegy, biztos van még aki nézi rajtam kívül.
  • bmw
    #17
    Hat amilyen eddig volt az SGU annal mar csak jobb johet.....
  • BaliBoy
    #16
    Valahol igazad van. Ugyanazt tényleg nem lehet és szabad csinálni mint ami az SG1 és SGA-ban volt. Azokat a dolgokat már eljátszották. De akkor nagyon is a helyükön voltak azok a részek. Akár az általad említett magyarázkodás (fontos rész volt karakter fejlődés tekintetében) vagy a Jaffák marakodása. Az utóbbi is teljesen jó volt és nem volt egyáltalán meglepő, hiszen az addigi ellenségekből egyszer csak egy "nemzet" lett. Semmi meglepő nincs benne. Nem kell messzire menni. A magyar több mint 1000 éve egy nemzet, mégsem tudunk közös nevezőre jutni...
  • Déta
    #15
    Hát... Kövezzetek meg, de Nekem tetszik a sorozat. Volt egy elég necces rész, az Earth, nah, ott tényleg csóváltam a fejem, hogy "Ehh... Ezt a mázlit!", de amúgy a többi elég tűrhető... (Hogy már azt ne mondjam, hogy élvezhetőbb, mint nézni, hogy a csapat megismerkedik a falusiakkal, akik nyíllal és íjjal felfegyverezve rákényszerítik őket, hogy menjenek be a ketrecbe és utána 38 perc magyarázkodás, hogy mi mégiscsak barátok vagyunk...)
    Vagy a Jaffa-k társadalma, akik kivívják a függetlenségüket, aztán egymást marják.
  • InfinityZaion
    #14
    Az eddigi részeg ultragázak voltak az SGU-ból. Egy szereplőre sem tudtam volna rámondani, hogy a kedvencem vagy hogy felkelti az érdeklődésem. Semmilyen nulla mindegyik alakítás. Az SG1-ben és az Atlantiszban csupa jó karakterek voltak, ezzel ellentétben. Ez a tréler azért ad egy kis reményt, hogy végre történni is fog valami...
  • BaliBoy
    #13
    Szerintem nem volt ütős az akkori előzetes. Még írtam is egy ilyen rövid hír alá, hogy nem valami mozgalmas. Legfeljebb az első résznek volt hasonló bemutatója.
    Bízom benne, hogy jó lesz a folytatás.
  • Sir Quno Jedi
    #12
    Örülök, hogy "ütős" előzetest azt már tudnak csinálni, csak kár, hogy filmet még nem sikerült élvezhetőre gyártani eddigelé az SGU-ban...
  • HM
    #11
    "nagyon remélem hogy amit a trailerben láttunk az nem az egész évad összes akciójelenete volt."

    Ezt akartam írni én is. Ebben az előzetesben láttuk az évad összes akciójelenetét. Kár folytatni, gagyi "született feleségek az űrben" lett.
  • Nethyrrea
    #10
    annakidején az első évad előzetese is úgymond ütősre sikeredett, aztán kaptunk helyette egy lapos, unalmas drámázást egy alig működő hajón. nagyon remélem hogy amit a trailerben láttunk az nem az egész évad összes akciójelenete volt.
  • endrev
    #9
    Hát talán történni is fog végre valami, de hogy az nem "Csillagkapu" lesz, hanem megintcsak "Született feleségek" meg "NCIS" stb., attól nagyon tartok.
  • NLZ
    #8
    Na igen, elég nehéz ilyen tenyérbemászó karakterekkel bármit is kezdeni. Meg ez az egész karakterdráma nem megy a készítőknek, talán jobban járnának, ha visszatérnének egy SG1 szerű koncepcióhoz. Vagy legalább egy fasza karakter lenne, mint pl a régi O'Neill, aki egyedül el bírná vinni a hátán a sorozatot.
  • pixx
    #7
    Engem marhára nem győzött meg, és még ütősnek se nevezném...a legtöbb probléma magukkal a karakterekkel van...az első évadot talán kihúzza, a másodikra nem mernék fogadni...
  • VvD
    #6
    Hmm. Azért EZ qrva jó volt. Az 1. 10 rész nekem sem tetszett és elgondolkodtam rajta, hogy tovább nézem e, de ez meggyőzött arról, hogy adok még 1 esélyt.
  • sandor8206
    #5
    Ütős lett a Stargate Universe folytatásának előzetese-sorozat attól még szar
  • mynameisbence
    #4
    js és ha jól láttam eli lesmárolta cloet
  • mynameisbence
    #3
    nem tom szerintem az előzetes nagyon állat lett mármint az előző 10 részhez képest mer itt azért volt űrcsata meg ufók jöttek a hajóra eddig meg mi volt? a scott megdugott 2 csajt és mindenki rinyált, kb ennyi volt eddig a sorozat
  • bitbandita
    #2
    Az a gáz, hogy a korábbi trailerek is nagyon pozitívak voltak, és kaptunk egy szerelemhajót...
  • azirafael
    #1
    Engem nem győzött meg :( kár érte :(