13
  • Xerxész
    #13
    Hivatalos előzetes!
  • debut12
    #12
    Jajj gyerekek, ez már upgradelt változat! Szerintetek predátoréknál nem fejlődik a technika? Kis predator nagy pengével jár...
  • kissssss
    #11
    legalább nem én vagyok az egyedüli aki fogja a fejét az ilyen óriási nagy hiányosságok láttán :-(
  • Danecay
    #10
    Majd ha fizetsz VIP tagságért :) Szánalmas, még a fórumozó fizessen, azért, hogy az esetleges hibáját kijavítsa, és esztétikailag és feleslegesen írt új commentekkel ne csúfítsa az oldalt. én 2003 óta vagyok itt regisztrál, az óta ilyen, de minden bizonnyal előtte is ilyen volt. Már én is bosszankodtam nem egyszer e miatt.
  • kissssss
    #9
    aknamegsemmisítő ahhhh önmegsemmisítő szerkezetet KÖNYÖRGÖM mikor csinálják már meg itt a hsz szerkesztést.
  • kissssss
    #8
    na igen ez jó kérdés de szerintem ez a penge 2 részes először a penge felsö része húzódik vissza az alsó részbe aztán az alsó is vissza a helyére.

    Blasta igen igazad van ez logikus de ha egy kicsit tovább gondolkodunk rá jöhetünk arra ha egy vadász el megy vadászi egy bizonyos vadra akkor a legmegfelelőbb fegyvert fogja választani a vadhoz tehát ha a vérengző ewok macik bolygójára megy a predator vadászi nem valószínű hogy visz magával aknamegsemmisítő szerkezetet (jó tudom ez alapfelszerelés és szőrszál hasogatás az egész)

    CaptainRumi erre a katana részre kíváncsi vagyok hogy hogyan oldják majd meg.
  • Jrex
    #7
    És ezt hova tudja visszahúzni?:D
  • CaptainRumi
    #6
    Elvileg a Yakuza srác majd komolyabb összetűzésbe kerül az egyik Predatorral...és egy katana ellen pont jól jön ez a nagy lombvágó.


    Amúgy a plakát egy napon jött ki a videóval.
  • Blasta
    #5
    A predik nem csak emberre vadásznak...
  • csikebogyo
    #4
    jóez:)
    a játékokba is egész hosszú szerszámot aggattak rá.
  • kissssss
    #3
    nem rossz nem rossz de látom már megint sikerült ezt a néger fasznyi hosszúságú csuklópengét rá aggatni szerencsétlen predatora mikor bőven elég lenne egy ember kibelezéséhez a régi szerszám is videó 1:05 jól látható :-DDD
  • RoyalPredator
    #2
    Elegáns ;)
  • mihály
    #1
    állat!!