18
  • Julius Caesar
    #18
    /Torz tükör on
    Beethoven is szar, mondjatok egy fülbemászó dallamot tőle.
    /off
  • Mészáros Zsolt
    #17
    Érdekes a zenéről alkotott fogalmad.
    Fülbemászó számot? Majdnem mindegyik az, de a kedvedért kiemelek párat:
    Shine On You Crazy Diamond
    Wish you were here
    Another brick in the wall
    The thin ice
    Young lust
    Goodbye blue sky
    Fat old Sun

    Szerintem is legyél boldog a fülbemászóiddal!
  • goom
    #16
    Igazat adok mindkettőtöknek. Sajnos.
    Persze, emlékszem: én magam is ezen "étvágygerjesztő" segítségével indultam a Pink Floyd-ismeret útjára. Most azt gondolom, hogy megérte továbblépni. Fülbemászók nélkül is... :)
  • Tetsuo
    #15
    Hogy milyen szamokat ismernek az emberek, az a radioknak koszonheto..
  • Szemjuel
    #14
    Goodbye blue skycsak a te kedvedért!

    goom:
    Ennek ellenére szerintem a magyarok, és youtubeból kiindulva a világ nagy része csak A fal-t ismeri!
  • Merces
    #13
    ...........tudod mit?, legyél boldog a fülbemászóiddal............
  • Ferrer
    #12
    Az a szám nem fülbemászó, annál inkább fárasztó!
  • Merces
    #11
    ....különben meg http://en.wikipedia.org/wiki/Another_Brick_in_the_Wall csak neked...........
  • Merces
    #10
    .....ja szerintem is mérvadó a remek zenei izlésed...........
  • goom
    #9
    Szerintem ez az ügy nem függ össze az együttes (egykori) lázadásával. És ne hagyjuk azt sem figyelmen kívül, hogy tagjai ma nyugdíjas korú emberek - de csak akik élnek: sajnos Syd és Richard ugye már nincs köztünk.
    ...Arról nem is beszélve, hogy a Pink Floyd-ot 'A fal' című albumukkal kvázi egylemezes csapattá leminősíteni legalábbis elgondolkodtató (csak stúdió-albumból 15-öt adtak ki). Több, mint 300 millió lemezük fogyott pályafutásuk során: ebből 38 millió volt 'A fal', a "maradék" 262 millió pedig - nem az.
  • Ferrer
    #8
    A Pink Floyd egy szar.. Mondjatok egy (1) olyan számot, ami fülbemászó volt tőlük.
  • Ahoy
    #7
    Benkő lehet tud zenélni... de amit leművel, azért kb golyót érdemelne bakker. Színvonalon aluli, ahogy így eladta magát, és ezen csámcsognak a primitív népek.

    Már csak ezen kaptuk fel a vízet :D

    Bevallom szégyellem, én is benéztem ...read only voltam... Írónia detektorom ki volt kapcsolva. de Pink Floyd régi nagy kedvencem.
  • NEXUS6
    #6
    Köszi!

    Azért nem semmi, pedig azt hinné az ember, hogy minimum felsősök járnak a netre fórumozni!


    Jó is lenne, ha legalább ennyire nem tudnék pengetni!
  • Tetsuo
    #5
    Hany eves vagy Julius?
  • Szemjuel
    #4
    az is, tipikus magyar hozzáállás, hogy látsz 2 kulcsszót, mint PF és BENKŐ, meg olvasod hogy ugyan olyan, és máris írod a kommentet, értelmezés nélkül...
    teljesen igaza van... a pink floyd, aki uuuuhdenagyon rendszerellenes él úgy, és használja ki a rendszert úgy, ahogy mi sose tudjuk. Ezért mondta azt Nexus, hogy kb annyira harcol jobb világér mint benkő... azaz semennyire!

    az, hogy egyébként mennyire minőségi zenét csináltak/nak nem volt kérdés!
    ui.: olvas, értelmez, pofát befog
  • Ahoy
    #3
    Benkő és a Pink Floyd? Na nebassz, azért ilyet leírni...

    Kiadók meg bukjanak be! Sohasem a zenészek érdekeit nézték, csak a pénzt.
  • Julius Caesar
    #2
    Pink Floyd zenéjét szerintem ne hasonlítsd össze benkővel. Ha szerinted a kettő egy lapon van, akkor sajnos nálad a hiba. Tudod, a Fal c. film és lemez még ma is vállalható, ütős művészi alkotás. A benkő meg sose volt az.


    ui: tipikus magyar hozzáállás...
  • NEXUS6
    #1
    "A per másik vonalát az együttesnek fizetendő jogdíjak képezték, ez azonban - üzleti titokra hivatkozva - nem került nyilvánosságra."

    Fal, meg lázadás mi? Kíváncsi vagyok a PF tagjai mennyit kaszáltak már ebből a kvázi rendszerellenességükből?

    Médiabohócok, nagyobb örömük ne legyen, mint hogy megnyerik a pert!
    Annyira harcolnak egy másik, jobb világért, mint Benkő Dániel amikor a kamerák előtt meztelenkedik, meg recskázik.

    De azért az is közös bennük, hogy tudnak zenélni.