20
  • alienslive
    #20
    Teljesen korrekt film. Bár kételkedve fogadtam, mivel a TYfS bejött, a Junot meg végigszenvedtem, igaz ott a két színész irritált nagyon.

    Jobban bejött mint a bombaszedő film, ahol 1-2 hülyeség majdnem kiverte a biztosítékot nálam. Remélem készítenek idén is ilyen minőségű filmet.
  • Justil
    #19
    a szubjektivitás értelmében valakinek akár nagyon jó is lehet, sőt, akár élete kedvencévé is válhat...

    namind1, ne magyarázzuk tovább a semmit :)
  • nextman
    #18
    Azt elfogadom, hogy lehet valaki más szerint jó film, bár szerintem nem az.
    A nagyon jót nem fogadom el, ami még egy fokozattal afölött van.
    Ez 2 különböző dolog. Itt az sg-n meg ezerrel ajnározzák, más filmeket (jobbakat is) meg lehúznak. Tehát ezzel a túláradó, szentimentális dicshalmazzal volt nekem bajom, amit erre a filmre pakoltak.
    Nincs az embereknek ízlése:)
  • Justil
    #17
    hát csak vicces, hogy végülis elfogadod, hogy valaki szerint lehet jó film, miközben neked nem tetszett. ez jó, sokan még ennyi toleranciát sem hajlandóak mutatni. aztán viszod közlöd, hogy az kizárt, hogy nagyon jó legyen, aki azt mondja, az már kamuzik...így 1 segget csináltál a szádból. de mind1 :)
  • nextman
    #16
    Hát nagyon más elképzelésünk van a világról, mert én egy kifigurázást se így képzelnék el..
    De nem baj ez, nem is lenne jó, ha mindenki egyformán gondolkodna.
  • Justil
    #15
    nem, csak annyira röhejes volt, amit írtál, hogy próbáltam egy kicsit kifigurázni. némi szóismétléssel bár, de azt hiszem sikerült is.
    leírtam, hogy ez mekkora kamu XD
  • nextman
    #14
    Ezt versnek szántad?:)
    Ha nem, akkor küzdjél már meg vele, hogy a véleményedet értelmezhető formába töltsed!
  • debut12
    #13
    Szerintem jó volt! Voltak benne hatalmas poénok!
    Elvárások nélkül ültem be rá, az okát inkább hagyjuk!
    Összességében a maga kis együgyűségével sikerült azt hoznia amit egy filmtől elvárok, mégpedig hogy jókat rötyögtem rajta, és nekem csak ez számít!
  • Justil
    #12
    "B kategóriás romantikus lötty - egyszernézős." hogy ez mekkora kamu..
    "Átlagos Julia Roberts, Hugh Grant, Sandra Bullock filmekre hajaz." hogy ez mekkora kamu..
    "Akinek tőlem eltérő az ízlése, elfogadom, hogy azt gondolja, jó film, jó alakításokkal." hogy ez mekkora kamu..
    "De hogy kiemelkedő, vagy zseniális lenne, hogy ez mekkora kamu.." hogy ez mekkora kamu..

    pff.
  • kalapos01
    #11
    Nagyon nagy film, szerintem tavaly nyár óta nem volt ennyire élvezetes film a mozikban. majdnem 10 per 10.
  • nextman
    #10
    B kategóriás romantikus lötty - egyszernézős. Átlagos Julia Roberts, Hugh Grant, Sandra Bullock filmekre hajaz. Akinek tőlem eltérő az ízlése, elfogadom, hogy azt gondolja, jó film, jó alakításokkal.
    De hogy kiemelkedő, vagy zseniális lenne, hogy ez mekkora kamu..
  • Tetsuo
    #9
    Szerintem a film nagyon gagyi. A Juno rendezojetol tobbet vartam..
    A sztori maga ngyon bena, tipikus amcsi gagyi. Felmondott eskuvo, egy felmondo ugynok repul a legtobbet.. gyerekes dolgok kihangsujozasa.. A csilli-villi vilagot szarul csinaltak meg, sok hatasvadasz klisevel, pl a Guy Richie-s vagas a pakolasnal, meg suhogo hangja van mindennek, amit leraknak ilyesmik.. Clooney kivetelesen nem jatszott rosszul, ugyanis itt nem kellett nagyon jatszani.. a filmzene nem igazan illett a filmhez, foleg ugy nem, ahogy hasznaltak.
    Mar megint elloptak az eletembol 2orat..
  • Justil
    #8
    há' hüle vadj, ninsch benne transzfómer meg kék güjüszemű na'vikok se nem. há' jóhogy xar film...
  • bippo
    #7
    Végülis tényleg nincsen benne robbanás, meg hatásvadász.
    Azért mert nem tetszett vagy nem értetted, az csak annyit jelent, hogy nem neked szól. De attól még nem feltétlenül unalmas.
  • Erpy
    #6
    Ennyire egy unalmas, semmiről sem szóló filmet már régen láttam.
    Még egy hétköznap esti tv filmnek is gyenge.
  • BlackLabel
    #5
    Szerintem meg egy baromi unalmas hatásvadász film ami nem szól semmiről, csak szeretne szólni valamiről... Se füle se farka.
    Én majdnem elaludtam alatta.

    (szvsz)

    már bocs
  • basszad0anyad
    #4
    egy újabb film, amit nem moziba fogok megnézni lévén, hogy ismét sikerült a helyi filmszínháznak acélos választékot összeállítani:

    A farkasember
    A hercegnő és a béka
    Agora
    Alice Csodaországban
    Éli könyve
    Igazából Apa
    Szinglik Éjszakája
    Valentin Nap
    Villámtolvaj – Percy Jackson és az olimposziak
  • bippo
    #3
    Nagyszerű film. Az ilyen típusúakat imádom.
    És köszi a kivágott jelenetek montázst. Bár ezekkel együtt a film csak még szomorúbb lett volna.
  • willard
    #2
    Elgondolkodtató film. Pláne annak, aki már dolgozik, és benne él ebben az embertelen corporate világban. Hogyan adjuk be a cukrozott szart a felmondáskor, hát, ennél jobb téma nem is kell manapság.

    Clooney magát játssza, (egyedülálló szépfiú) amúgy egyre jobban bírom a fickót, a The men who stare at goats-ban is nagyot alakít. Vera Farmiga meg az új kedvencem, nem egyen-sztár szépség, de szerintem gyönyörű nő.
  • endrev
    #1
    Végre egy élvezetes filmkritika, köszi! :)