40
Alice in Wonderland: The Videogame
  • Empty
    #40
    Nem lehet a kameramozgást és mást egérre beállítani? Kösz!
  • foolio5
    #39
    Game működése leállt.
    Windows 7-em van 64-es
  • JackSparrow88
    #38
    Először talán említsd meg hogy mit ír ki amikor elindítod, mert valamit biztos hogy ki kell neki. Úgy talán tudok segíteni...
  • foolio5
    #37
    Emberek!felraktam a vitality-s verziót, és rld-vel crackeltem. Egyszer elindult, nyomtam is másodjára pedig, már nem indul, jiába telepítem újra. Mi lehet a problem?
  • JackSparrow88
    #36
    Hát télleg bocs ha megbántottalak esetleg de ha ennyire nem megy, sztem jobban jársz ha valami rokont, barátot, stb. kérsz meg, ő majd elmagyarázza a dolgokat. Igaz lehetne annál érthetőbben is elmagyarázni mint Carloska írta de sztem aki csak minimálisat is ért a géphez, már annak is tudni kéne, mit jelentett amit írt...
  • miliko4
    #35
    hát bocs, csak tudod húszmilliószor próbáltam beindítani, de sehogy se ment. ne is haragudj, hogy én kezdő mertem valami újjat kipróbálni. tök jó hogy kipróbál valaki valamit, és így bekel szólni, mert bénázik. a "kedvesség" az látom megvan.
  • JackSparrow88
    #34

    Már ne is haragudj meg de aki az sem tudja mi fán terem a játékkönyvtár az akkor ne is játsszon, pláne nem warezossal.(az eredetivel mondjuk nincsenek törés problémák meg stb, csak felrakod és már megy is)
  • miliko4
    #33
    sporecrack, ez a neve

    játék könyvtár? az micsoda?? bocsi az ilyeneket nem értem :(
  • Carloska
    #32
    milyen crack progi?

    szimplán másold be a fájlokat a játék könyvtárába és amit kell írd felül
  • miliko4
    #31
    valaki megtudná nekem mondani, hogy ezt a reloaded cracket, hogyan lehet használni. egy crack progit is letöltöttem, de sehogy se indul el a játék. előre is megköszönném!

    ja és az itt lévő cracket töltöttem le
  • Carloska
    #30
    Itt a reloaded crack a másik crack nemjó

    http://data.hu/get/2308286/Crack.rar.html
  • balee4
    #29
    használj reloaded cracket.
  • ricsa008
    #28
    ez hogy ment? mit kell csinálni a vitágoknál az elején?
  • balee4
    #27
    Jah, mint kiderült nem mi voltunk a hülyék, rossz volt a feltörés. :D
  • csgj
    #26
    Hali! Nem tudjátok, hogyan lehet a gamepad billentyűparancsain állítani? Mert azt látom, hogy a bill-en lehet, de a gamepadon úgy tűnik, hogy nem. -.- Ami egy kicsit baj, mert a gamepadon nem tudok a menübe lépni. Lenne még 4 szabad gomb...
  • JackSparrow88
    #25
    Oks, a mentésre már rájöttem. Igaz még nem próbáltam ,de külföldi oldalon olvastam, hogy vmi sárga oszlopnál vannak mentési pontok, ott lehet save-elni. Viszont az elsötétülési hibára még mindig várom a válaszokat xd
  • JackSparrow88
    #24
    +még csinál egy olyan hibát h amikor kilépek akkor elsötétül a képernyő(de nem teljesen, még épp látni a dolgokat) és úgy marad még újra nem indítom a gépet. Ez mitől lehet??
  • JackSparrow88
    #23
    Csá, azt tudja valaki hogy a rákba ment, mer én még nem jöttem rá eddig. (magától biztos nem, mivel elmentem egy jó darabig aztán amikor kiléptem és load game-re mentem aszondja nincs profile-mentés) Quicksave sztem nincs de sima checkpointot vagy hasonlót sem tapasztaltam...
  • joe1980
    #22
    Sziasztok.Töltsétek le a Reloaded-eset abba tovább lehet jutni.Béke
  • Robez84
    #21
    én már le is töröltem ..nem szenvedek..én mindent megtettem...grrrrrrrrrrr
  • stigmata169
    #20
    Nekem sikerült átjutnom, csak az elő inda volt problémás, az utána lévő már simán megfagyott. Az inda csapkodó feléhez kell minél közelebb kerülni (ugrálni, fagyasztani, hagyni, hogy az ág csapjon át minket stb.), konkrétan a túloldalra, ahol engem rögtön nem engedett át, hanem fagyasztgatni kellett, és egyszer csak megindulhattam... Eddig kétszer jutottam át így, de aztán jön egy hatalmas fa, aminél elakadtam. Pedig megnéztem, hogy Wii-n hogy lehet átjutni, és itt is azt próbálom, mégis olyan, mintha láthatatlan falba ütköznék... Nem igazán értem, mi ez a PC-s verziónál...
  • Imi29
    #19
    Nekem egen! Trainerrel :P De a 2. mentés után megint gebasz van...
  • Robez84
    #18
    jah tök jo hogy arrol senki sem beszél hogy lehet továbbjutni a kib..ott indákon...
  • balee4
    #17
    Na vkinek sikerült továbbjutnia? :D
  • pxxl
    #16
    jaj az american McGee Alice mekkora volt!
  • balee4
    #15
    Ok már értem, de ettől függetlenül nem lehet továbbjutni...
  • balee4
    #14
    Ugyanitt akadtam el én is, nem lehet lelassítani.
  • balee4
    #13
    Hogyan müxik az időlassítás?, kurvára nem értem.
  • MR ME
    #12
    semmi köze ahhoz a játékhoz sajnos :(
    nekem eléggé "gyerekesnek" tűnik, pedig megörültem hátha egy hasonlóan beteg dolgot dobnak ki mint ami az american McGee Alice volt, de messze nem, nem szedtem le (6 giga? lol), de ahogy néztem a gameplayeket állandóan órákkal csapkodnak meg fagyasztgatnak minden szart azt ennyi :D
  • Csuhai G
    #11
    Nem, ez az új Tim Burton film adaptációja. Bár kétlem, hogy van olyan jó, mint a McGee's féle.. :)
  • joe1980
    #10
    Sziasztok.Annyi lenne a kérdésem,hogy a hol a kert van és az utra kileng ilyen "fanyulvány" ott nem tudok továbbmenni mert hiába lelassitom az időt nem áll meg.
  • berlinboy6329
    #9
    Szóval ez most a McGee Alice mozijának a játéka?lol?
  • Carloska
    #8
    szóval nyugodtan szed le egy probát megér sztem :)

    majd mgveszik szülők ygereknek az emg aztse érti hova kell menni játékban :D
  • Carloska
    #7
    nemtom de nem ovisoknak készült az tuti :D
  • Carloska
    #6
    Minimális gépigény:
    CPU: Intel Pentium IV at 2.0 Ghz or Equivalent AMD
    RAM: 512 MB RAM for Windows XP / 1 GB for Windows Vista
    VGA: 128 MB VRAM – DirectX 9.0 Compatible Card with support for Pixel Shader 2.0
    DX: Direct X 9.0c
    OS: Microsoft Windows XP (with Service Pack 3) / Windows Vista (with Service Pack 2)
    HDD: 8 GB of free Hard Drive Space
    Hang: 16-Bit DirectX Compatible Sound Card

    ODD: 8x DVD-ROM Drive

    Ajánlott periféria: Keyboard & Mouse
  • triplet
    #5
    Mennyi a játék idő?
  • offkorzreg
    #4
    gépigény? :)
  • Carloska
    #3
    jóis előbb adtam oda nővéremnek nyomja a lqptopon tetszik neki :D
  • Desiderata #2
    kedves játéknak tűnik
  • Carloska
    #1
    Alice in Wonderland: The Videogame






    Tim Burton 2010-es filmjének játékadaptációja. A mozi az egyik legismertebb, és főleg angol nyelvterületen legnépszerűbb ifjúsági regényfolyam, Lewis Carroll Alice-történeteinek továbbgondolása, amelyben a 19 éves Alice visszatér Csodaországba, bár korábbi látogatására nem emlékszik, és nyilván ifjú hölgyként más élmények érik, másként éli meg a dolgokat, mint gyermekfejjel. A film a Beowulfban látott technikát elegyíti az élőszereplős mozival, a forgatókönyvet Linda Woolwerton jegyzi (Oroszlánkirály, Szépség és a szörnyeteg), az operatőr Dariusz Wolski (ő már a Sweeney Toddban dolgozott együtt Burtonnel), a komponista a jó öreg Danny Elfman. A szereposztás pedig ismét csak zseniális: Mia Wasikowska (Alice — ő a sorozatfüggőknek az HBO-féle In Treatmentből [A terapeuta] lehet ismerős), Johnny Depp (a bolondos Kalapos), Helena Bonham Carter (Vörös Királynő), Anne Hathaway (Fehér Királynő), illetve Alan Rickman, Stephen Fry, Christopher Lee.

    A film gyártója, a Disney maga vette kezébe a játékfeldolgozás elkészítését, amellyel a francia Etranges Libellules stúdiót (Asterix & Obelix XXL 1-2, Asterix at the Olympic Games, The Legend of Spyro: Dawn of the Dragon) bízta meg. A Wii- és PC-verziók követik a mozi sztoriját, ám új elemeket, helyszíneket is becsempésznek. A kínálatban szerepel fejleszthető harcrendszer, illetve „lehetetlen ötletek” gyűjtésének lehetősége, amelyek a pályák újrajátszását és az Underland titkainak feloldását teszik lehetővé. Segítőinek gondosan kell megválogatnunk, hiszen mindenkinek más-más speciális képessége van (a Kalapos például láthatóvá tesz titkos területeket, a Kosztolányi-féle fordításban Fakutyára keresztelt Chesire Cat pedig eltűntet és megjelenít dolgokat), és csak a megfelelő kombókkal van esélyünk kikerülni a csapdákat, megoldani a különféle feladványokat, és legyőzni a Vörös Királynőt és kártyaseregét, helyreállítva Csodaország korábbi szépségét.