59
  • gerlasz
    #59
    Még egy rög a jóizlés sírjára...
  • jaspercry
    #58
    18++ Beja asszonny
    (linkeld be) mondjuk ezt csinálhatnák,hagy röhögjek
    http://www.shufuni.com/blowjobs/7BE83EF8-650F-49A7-B87F-D427296DFCD9.html?promocode=olrol1
  • Lotczi
    #57
    Nem erről van szó csak tudod agybaszó hogy a magyar médiában ilyen emberek vannak. Ilyen hülyét találsz bármelyik településen nem is 1-et.
  • winnie
    #56
    hidd el, nem kell süllyedned. simán nézheted te is. élvezetes, jóval több poén van 20-25 percben, mint egy-egy hollywoodi komédiában. (és az 1,2 millió néző nem "nagy rész", hanem "kis rész". a 10M-hoz képest.)

    egyébként meg ejha, mekkora gyűlölet tombol egyesekben, nem semmi:) nem lehet egyszerű. ennyire nem megy az érzelmek megélése a való életben, hogy híres embereket utál valaki?:O szerintem rég rossz, ha ilyesmire megy el az ember "érzelemkapacitása". de hát, kinek a papné.
  • scagnetti
    #55
    Nem tudom meddig kellene ahhoz süllyednem, hogy ezt a szemetet megnézzem.
    Szomorú, hogy az ország nagy része erre kíváncsi. Persze leszámítva a kisebbséget!
  • Stonee
    #54
    úgy van! végre...
  • Gauge
    #53
    Minimum kordont, de pár egyirányú repjegyet Bolíviába is adhatnának nekik. De tényleg, el is lehet menni...
  • kalapos01
    #52
    Megint egy iqbajnok. A kultúrát kéri számon, erre ő a leggumicsizmásabb a környéken.
  • greg benz
    #51
    "Végre folytatja"

    VÉGRE BAZDMEG VÉGRE???KI A F*MNAK VÉGRE?
    Kurva életbe,OKÁDNOM KELL ha arra gondolok,hogy a magyar népnek erre a FOSKORONG műsorra van szüksége
    Ez jellemzi a népséget..
  • TommyGun
    #50
    Remélem pofánvágja már valaki ezt a faszkalap győzőt, tetves ingyenélő baze semmihez sem ért, kurválkodik mint a a Celeb picsák hát gratulálok neki hozzá büszke lehet magára meg a kis családjára. Ozzy legalább volt valaki ő egy egyéniség de ez csak egy süldő parasztgyerek aki még olvasni sem tud.
  • Lotczi
    #49
    Kultúrműsor... az RTL elmehet a büdös picsába
  • DjDano
    #48
    Az ne beszéljen kultúráról aki az ősbunkó bugris Fábryt nézi! ;)

    Amúgy meg néha én is belenézek a Győzike showba, ettől nem érzem magam kevesebbnek ;)
  • DjDano
    #47
    yeeeeeeeeeeeeeesss erre vártam :DDD Amúgy Evelin egész jó csaj lehetne ha lefogyna pár száz kilót :D
  • zola2000
    #46
    Miért vidéken? Pesten szerintem többen nézik.
  • gothmog
    #44
    Nekem az, hogy "Na hurá, baz+!"
  • nessboth
    #43
    A cikk címe iróna srácok, nem hallottatok még róla?!

    egyébként helyesen:
    "Winner Gaspar is BACK! The Saga continues!"

    Coming soon...
  • LeventeV
    #42
    elso dolog ami eszembe jutott az... KIL THEM WITH FIRE!!!
  • kalapos01
    #41
    Mondom, az értelmi szinted egy mókusé.
  • Jrex
    #40
    Mintha hiányzott volna valakinek.....Nekem biztos nem!
  • hiftu
    #39
    Aha, megvagy. Te irtad.
  • WinG
    #38
    a cikkből csöpög az irónia, aki nem érti, az hülye
  • zola2000
    #37
    "Végre folytatja az RTL a Győzike Show-t"

    Na igen, Őzike, Maúnika show, Anyátok között, a szülők fel vannak háborodva hogy nem adom oda a 12 éves kisfiuknak a gta4et, csak mert összespórolta a zsebpénzéből, Éljen a magyar kultúra!!!
  • drauthev
    #36
    Na, majd lesz itt még szebb jövő, higgyétek el! ;)
  • kalapos01
    #35
    Úgy látom, hogy az értelmed szintjével te sem dicsekedhetsz
  • hiftu
    #34
    "Hosszú volt a böjt, de úgy tűnik, hogy a rajongóknak megérte türelmesnek lenni."

    Azt mindenki tudja, hogy kiknek szól az ilyen műsor. Tényleg ez kell ide nekünk?
    Az igénytelenség, a csökevényesség diadala. Erre van szükség?
    Jó röhögni ezen a valamin? Inkább sírni lehet rajta, azt meg minek.
    Az "ilyenekből" (nem rasszra, hanem értelemre gondolok) nagyon jól áll az ország, csak nem hasznos.

    És akkor itt az anyázás:
    * Kedves Cikkíró! Ird ki a neved, hogy tudjuk ki vagy. Mert van nálatok hanyas!
    * Kedves (Fő)Szerkesztő! Mielőtt kiraksz ilyet bármilyen weboldalra, kérlek rituális öngyilkosságot prezentálni.
    * Kedves RTL Klub! Szimplán anyád!
    * Kedves Győzike! De minek! (vagy jelen a TVben.)
  • Bogyi007
    #33
    A vidékieg nevében kérek elnézést de utáljuk ezt a bazári majomparádét.

    Néha a Fábryt megnézem esetleg és az F1-et az Rtl-en oszt ennyi is a csatorna nálam. A Tv nálam a konzol miatt van bekapcsolva főleg.
  • alienslive
    #32
    Látom az iróniát nem mindenki érti a címben:)

  • gabeone
    #31
    De baszlak!

    Honnan a bánatból kellett volna tudnom, hogy a végén ott van ki rendezte?? Nem mindenki nézi a műsort. ))
  • njozef1984
    #30
    miért a fővárosban nincsenek 40-50 éves korosztály? igaz hogy vidéken többen vannak de ezt a jelzőt igazán levehetted volna.
  • Vamp17
    #29
    Nem ertelek benneteket. A musornak irto nagy volt a nezettsege, ez egyertelmu. Jo hogy lat benne uzletet a csatorna. Hogy kinek mi tetszik, az megint relativ. Itt az SG-n jo hogy az jon ki, hogy az ide irok 99%-a, aki nagyreszt ertelmisegi, 20-30 ev kozotti, utalta a musort, de csinaljuk meg ugyanezt a felmerest, mondjuk a 40-50-es korosztalyban, videken! Lehet hogy mas eredmenyt kapnank... es ugye ok vannak tobben. :)
  • Narxis
    #28
    shelomelomromáré xD
  • Etinger
    #26
    Én is így gondolom.
  • endrev
    #25
    VÉGREEE?! Azt az antikulturális szennyet: VÉGRE? Gondold már meg mire használod a publicitásodat! FELELŐSSÉGED VAN bakker!
  • Maci1
    #24
    Nekem ez a mondat kifejezetten tetszik:"koporsókereskedelemből tartja el szeretteit", ez olyan romantikus:))
  • njozef1984
    #22
    Bakker!!! Hát én valahogy nem vártam, igaz nem is nézek tv-t, de akkor is irritál az ürge és az egész családja. Mindenhol erről beszélnek hogy micsoda idióta. Aztán a sok marha azon csodálkozik hogy miért megy a tvben, ki nézi? Az a gond a nézettség alapján ítélik meg, hogy képernyőn maradjon-e vagy sem, csak a sokan vannak akik azért nézik mert annyira utálják (és közben szidják), de könyörgöm egy kicsit gondolkozzanak el, ha ők is nézik az is beleszámít a nézettségbe szóval sosem fog megszűnni mert az a csatornának csak jó, független attól hogy szeretik-e vagy sem. A másik meg az hogy ez a kretén kimegy külföldre és azt hirdeti hogy ő magyarországról jött és hogy mekkora sztár, a faszi csak leégeti a magyarokat. Azzal hogy nem tud viselkedni, és hangoztatja hogy mekkora paraszt. Én nem is értem hogy valaki hogy süllyedhet le ennyire, és a szomorú az hogy mindenhonnan pénz folyik neki.
  • Mr Csé
    #21
    én a roloff családot szoktam nézni :) sztem 1000x jobb
  • Novell
    #20
    Igen, csodálkozunk, hogy miért kerül ki ilyen hír ide... Hogy ha nem kattintanánk rá, akkor nem lenne itt? Ha én szerkesztő lennék, akkor esetleg a negatív kommentekből is leszűrném azt, hogy ilyet többet nem kellene...

    Mellesleg köszönöm, hogy törölték a kommentemet. Bár durván fogalmaztam, de szerintem mindenki nevében beszéltem, akinek van egy kis esze és nincs igénye ezekre a bazári majmokra... Ja igen, "akit nem érdekel, az nem nézi", csakhogy lassan mást sem lehet látni a képernyőn, csakhogy ezek egymásra ordítoznak, szerencsétlenkednek, egy p.csét lengető "lantművész" keres maga mellé valami idiótát, aztán az egyik ilyen idióta keres egy hímnemű idiótát maga mellé, és még sorolhatnám... Ennyit a " televízijós kuttúráról"...
  • pauly
    #17
    És még sokan csodálkoznak hogy miért vannak ilyen hírek az sg-n...Talán ha senki sem kattintana rá,és szólna hozzá akkor előbb utóbb eltünnének az ilyen győzike hírek is,ha látnák hogy mindenki sz@rik rá...
  • kadar1
    #16
    " Végre folytatja az RTL a Győzike Show-t " ez már tiszta szégyen, h megint ezzel a szerencsétlennel akarnak nézettséget dönteni . Bár lesz elég vadökör ki megnézi...
  • hypno
    #15
    A címválasztást iróniának tekintem.
    Az egész cikket meg szándékos aljas indokból elkövetett heccelésnek.