44
Achtung Panzer Kharkov 1943
  • obersepp
    #44
    Ja és le lehet gázolni az ellensége Pak-ot!
  • obersepp
    #43
    Üdv !Az opcióknál ki lehet kapcsolni az éjszakai küldetést.

    Már másoddik napja játszom a Kharkov-val, már elég jól kiismerem. Nagy lehetőségek vannak benne. Kíváncsi leszek a Mod-jaira. Néhány észrevétel:

    Sajnos az ágyúk sérülésokozó képessége nem túl reális. A Marder III 7,5-öse 50m-ről képtelen volt kilőni oldalról a T-34-et.

    A T-34-es is elrágódott egy darabig egy Pz-II-vel.

    Az egyik tankom (PZ IV) elmerült egy tóban. A személyzet kimenekült.
    Tetszenek a lángplva rohanó emberek. (Még ha fejjel rohannak is neki egy tanknak!)

    Néha gond van az ellenség láthatóságával. Néha csak úgy eltűnik egy 20m-re lévő tank, majd újra megjelenik, pedig semmilyen bokor nem volt közöttünk sem.

    Az a tapasztalatom, hogy a kevesebb egység élvezhetőbb játékot nyújt, mint a több. Ha szétaprózod a támadási irányokat, akkor nem tudod kézben tartani a századodat, önállóan pedig végük.

    Jó lenne ha a későbbiekben vontatókat is tennének a játékba, a lövegekhez. Vagy például műszaki mentőket az elakadt, vagy lánctalpsérült járművekhez. Érdekes lenne ha a lövészárkokba beleragadt hk-kat, ki lehetne húzni.

    A vasúti töltések megmászásánál a Marder hajlamos fejre álni. Seggre is.

    Sajnos az AI a járművek irányításánál tök hülye. Gyakran nem oda megy, leáll a jármű, akadozva megy, nem oda lő, stb.

    Jók a hangok, lehet hallani az ellenség páncélosainak közeledését, a távoli zárótüzet(sajnos látni nem).

    Sajnos kevés benne a beszéd. Hangulatosabbá tenné a játékot, ha jelentenék a páncélosokat, géppuskákat, stb.

    Nem boldogulok a lövészárok ásással.

    Kissé néha olyan zászlófoglalós hangulata van a játéknak. Jó a nagy térkép, de mivel (hál istennek) csak század-megerősített század méretű egységek vannak jelen a térképen, ezért az ellen gyakran beszivárog.

    Az opciókban egyébként lehet állítani az 1 óra csataidőt, kettőre.

    Egyenlőre ennyi. Üdv! Achtung Panzer! Marsche! Infanterie Voran!
  • Morus
    #42
    ctr c ctr v

    Nem tudom......... most összezavarodtam!
    A külföldi cikkek meg istenítik....asszem ezt csak egyféleképpen lehet kideríteni pénz bukó nélkűl...thepiratbay:)
  • Morus
    #41
    Az a baj hogy nem egy elfogúlt cikk és nem is olyan stílusú amiből látszik hogy a cikkíró nem foglalkozott volna a játékkal.
    Egyszóval példákat említ és nem direkt húzza le hanem félek igen is elba**ták a sok lehetőséget ami a játékban volt...talán egyszer kipróbálom de max jövő télen XD
  • Axon
    #40
    Én feladtam a próbálkozást. Számomra a legbosszantóbb az volt, hogy minden küldetés este volt. Meguntam vaksiskodni a képernyő előtt. Így számomra még nehezebb volt kiismerni a játékot.

    Elolvastam a cikket és tényleg eléggé lehúzzák benne.
  • Morus
    #39
    "Na igen, aki sokat látja, annak rögzül." XD jaj anyám ezen elhasaltam XD XD
    Pc dome on született egy ismertető a játékról

    pcdome cikk itt olvashatod

    én csak úgy próbáltam ki hogy kb 5 percet mert orosz volt minden és nagyon idegesített.
    szerintetek jó játék vagy van benne valami plusz?
    a graf rendben van szerintem főlleg ha azt nézem hogy mekkora területet rajzol ki de a játék élményt a pcdome os cikk eléggé lehúzza
    vélemények?
  • Axon
    #38
    Na igen, aki sokat látja, annak rögzül.
  • Heuro #37
    "elmeorvos" ... egybe írandó.
  • Axon
    #36
    Én tudom, hogy nektek mi a bajotok, de ezt nektek igazán csak egy elme orvos tudná elmagyarázni.
  • triplet
    #35
    Te tényleg nem érted mi a bajunk. Idióta hülye!
  • MerlinW
    #34
    Mióta szabály, hogy egy jó játéknak szépnek is kell lennie?
  • Axon
    #33
    Örömmel vettük, hogy az orákulum ránk csöpögtette tudása fénylő morzsáit, ráébresztve minket pór halandókat miként senyvedünk szegényes tudásunk bűzlő mocsarában.
  • Lord Nomak
    #32
    Nem fogod fel, hogy egy topic nyitásánál információval kellene szolgálni arról amiről megnyitod a topicot. Még te kezdesz el háborogni meg így beszélni amikor eszed szinte semmi. Egy normális linket nem voltál képes berakni legalább, hogy értsék az emberek miről van szó, ha már veszik a fáradtságot és benéznek a topicba.
    Az első google találat már infót is tartalmazott róla, csak nagyon nem az én dolgom, hogy utánanézzek valaminek amiről te nyitsz topicot. Ezért van a szabályzat.
    Amúgy a játék eléggé szarfos. Már 1-2 napja megjelent pár torrent oldalon.. nem igazán vannak elragadtatva tőle az emberek amit nem is csodálok, na pá.

    Ja és zárható. Azt hiszem.
  • Axon
    #31
    Nem csoda, hogy nem találtam, mivel teljesen más néven jelent meg.
  • Mersant
    #30
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1247753334
  • kastil
    #29
    kk
  • Axon
    #28
    Video
  • Axon
    #27
    Egy video azoknak akiket tényleg érdekel:

  • pxxl
    #26
    hát ez a játék is elkésett vagy 10 évet hogy néz ez ki
  • Narxis
    #25
    aha
  • Axon
    #24
    A Stell Fury tényleg egy kiváló tank szimulátor. Én is toltam vele néhány kört.
    Ez a játék viszont valószínűleg nem tank szimulátor.
    Az előzetesekből azt szűrtem le, hogy egyfajta taktikai rts-ről an szó. Talán a Theatre of War-hoz tudnám hasonlítani.
    Mindenesetre mivel még nincs saját tapasztalatom, addig csak óvatosan foglamazok.
  • Axon
    #23
    Én a demot nem próbáltam. Eddig főleg a neten fellelhető trailereket néztem meg és a külföldi fórumok hozzászólásait. Nagyon nagy érdeklődés övezte.
    Találtam több helyet is, ahol már fent van a teljes verzió. Talán még ma délután lejön és kipróbálom.
    Maj készítek saját képeket és írok az első benyomásaimról.
  • kastil
    #22
    Söpredék mi?
  • kastil
    #21
    Te nem, de Ő igen, nézd meg többit =D.
  • PrasCo
    #20
    Akkor normális hangnemben, egy kérdés:
    Játszottam a Steel Fury-vel, eléggé magasra tette a mércét, nagyon jó (pontosabban és inkább az "elérhető legjobb") szimulátor a világháborúról. Érdekelne, ez a játék árkád jellegű-e, vagy hasonlóan belsőnézetes, páncélkocogtatós?
  • triplet
    #19
    De BAZDMEG mond már el hogy mi ez egyáltalán azon kívül hogy tankos game. És én most nem offolni akarok. Nem így szoktak topikot nyitni hogy: "megjelent itt van pár kép" a játékról meg nulla infó. És most ne mond hogy a google a barátod, mert tényleg illett volna pár infót adni a játékról.
  • dezsolti78
    #18
    Helló Axon!
    Jó, hogy csináltál ennek a gyöngyszemnek egy topikot.
    A demóval nyomtam az nagyon bejött.Tetszik az egész kivitelezés, grafika meg sztem elég szép, bár én nem ezt szoktam nézni elsősorban, de a sokan lerondázták.
    Majd írj milyen az első benyomásod!

    üdv
  • toysoldier
    #17
    #14
  • Axon
    #16
    Nem az első topik nyitásom és minden alkalommal feltűnik a söpredék offolni. Majd szépen eltűntök és csak azok szólnak hozzá akiket érdekel a téma.
    Részemről ezzel le is zártam az offolóknak szóló üzeneteimet.
  • toysoldier
    #15
    talán nem úgy kéne topicot nyitni, hogy beírod hogy megjelent meg beraksz pár képet..
  • Calver
    #14
  • Apus
    #13
    Szimulátor ez vagy inkább valami árkád szar?
  • kastil
    #12
    Igaza van pazmek, mi a szar ez?
  • Axon
    #11
    Köszönjük értékes hozzászólásodat. Majd továbbítom kérdésedet a játék készítőinek.
  • Vlala #10
    Képek alapján Need for Tank. Engem is érdekelne, legutoljára a Saboteurben tankoztam egy jót, de az nem ugyanaz.
  • LasDen #9
    és mi a faszom ez azon kívül hogy panzerkedsz...???
  • Axon
    #8
  • Axon
    #7
  • Axon
    #6
  • Axon
    #5