7
Mini Fighter - Verekedős MMO
  • zsakosfrodo2
    #1
    Mini Fighter
    Sziasztok!

    A fenti linken egy verekedős MMO oldalát találjátok. Aki ismeri a Little Fighter-t, annak valószínűleg tetszeni fog, mivel ahhoz hasonló látványvilágú játékról van szó.

    Elég sok karakter van benne, kezdetben csak 1 karaktert lehet indítani. A játék a tutoriallal nyit, melyet ha végigcsináltunk egy városba találjuk magunkat, ahol már rengeteg lehetőség vár mindenkit.

    Vannak benne instance-ok, melyeket haverokkal is végig lehet nyomni, és van egy olyan hely, ahol ha legalább 16 ember összegyűlik, akkor lehet bajnokságot indítani. Ezen kívül még elég sok communty terület van benne, pl. horgásztó.

    A karakterek fejlődnek, szinteket lépnek. Skillpontokat kapunk, amiket aztán eloszthatunk a különböző skillek között (bármily meglepő is ez...).

    A játék ingyenes, de mint minden ilyenben, ebben is van mikrotranzakció.

    Tehát sok beszédnek sok az alja, aki kedvet kapott hozzá, próbálja ki!

    Néhány kép:


  • Zomil
    #2
    Aki egy kicsit arra vágyik, h karakter fejlesztgessen és elüsse az idöt ez tökéletes hozzá :D
    Nem bonyolult, de szorakoztató, akit picit is érdekel érdemes kiprobálni.
  • Imrusssss
    #3
    Hogy tudok regisztrálni???
  • zsakosfrodo2
    #4
    Először megnyitod a linket (gondolom ez megvolt...).
    Majd a jobb felső sarok környékén van egy My account nevű gomb ill Sign In gomb.
    Az egyikre kattints rá, itt találsz egy bejelentkező ablakot.

    Most látsz egy linket, ami azt írja hogy Sign Up!

    Ekkor már remélem elég egyértelmű lesz, hogy hogyan regisztrálj.

    Ha sikerült, kapsz egy aktivációs e-mailt, amivel aktiválod az accountot.

    A játékhoz szükség lesz egy add-onra/plug-inre, ki fogja majd írni hogy hogyan tudod feltelepíteni.

    Sok sikert, jó játékot! ^.~
  • Beygír Gücü
    #5
    lidl fajter mmo?
  • Kizsde
    #6
    Mondjuk én kicsit óvatosan telepítgetném, mivel nProtect GameGuard-ot használ (cheat elleni beépített védelem), ami sokszor összeakad a gépen lévő biztonsági programokkal...ami nem túl meglepő, mivel úgy viselkedik mint egy rootkit. Továbbá ha leszeded a játékot, attól még a GG szépen fentmarad és csak manuálisan lehet kiszedni a System32 könyvtárból meg a registry-ből. Nekem egyszer már gyönyörűen kinyírta a rendszerem, azóta kerülöm, bár lehet az újabb verzióban kijavították a hibákat. Csak gondoltam szólok.
  • zsakosfrodo2
    #7
    Nem tapasztaltam hasonló problémákat... még... :D De azért köszi, hogy szólsz, jó tudni az ilyeneket.