18
  • Skyline
    #1
    Se lan se dedikált. Se megvásárlás.
  • TSunny
    #2
    +1
    Egyre elkeserítőbb amit csinálnak a kiadók...
  • Skyline
    #3
    Az a szép hogy ez nem a warez eleni megoldás (mert warez úgyis lesz) hanem a normális vásárlók elleni megoldás.
    Egy ilyen játéknál nincs lan??? Vicc komolyan.
  • FoodLFG
    #4
    Nem baj, játszok mással.

    springrts.com
  • HerrKiss
    #5
    Hát megajóedesanyjukat!
    Folyamatos internetkapcsolat? Internetre ment?!
    Én egy GPRS kapcsolattal netezek. Nem túl hatalmas a sebessége.
    Jó pár perc lenne, mire felmegy egy 1 MB... A folyamatos kapcsolattal vajon mennyi forgalmat generálna 1 óra játéknál?
    Feltételes módban, mert így tuti nem fogom megvenni. Pedig rajongó vagyok, megvan a First Decade, C&C3+kieg, Red Alert 3, mind eredetiben...
  • Atkamon
    #6
    Ez eléggé hasonlít az Assassin's Creed 2 védelmére... Abban mondjuk nincs multi, de ott is mindig interneten kell lenni, és a mentéseket egy szerveren (is) tárolja.
  • JaSoN HuNTeR #7
    Igyis úgyis feltörik 2perc alatt és megoldják a hackerek és letöltöm és játszok[De csak kiprobálom max játszok 1-2 skirmist utána megunom :D]. Más dolgot kell kieszelniük hogy meg vegyük. =D
  • Sanyix
    #8
    csinálhatnának egy c&c generals szerű építgetős rts-t is, mert a reális van x egységed abból öld meg az enemyt rts-ből van elég az utóbbi időben.
  • Matt0123
    #9
    Ha pénzt adok ki valamiért akkor szeretem én diktálni a feltételeket (én vagyok a fogyasztó, csak erről már mindenki megfeledkezett...)
    Te ennél olyan étteremben, ahol a pincér minden vendéget beregisztrál, elkéri a személyit-lakcímet és ellenőrzi őket a rendőrség adatbázisában? Mert (mint mindenhol) lassan a szoftverpiacon is ez a helyzet.
    Az eladó diktál a vásárló pedig majd alkalmazkodik, vagy ha épp nem akar akkor megfojtják egy pohár vízben.

    "Segítség, elnyomnak!"
  • DeedY
    #10
    Biztosan sok eladott peldany lesz :)
  • zidder
    #11
    Meglesz az első C&C játékom amit nem veszek meg, bár szerintem már nemis lehetne annak nevezni.
  • KoS
    #12
    Pont bennem is ez fogalmazodott meg :)
    A Springnel jobb RTS jatekra nincs igenyem, es me'g jol is nez ki, valosaghu es mindig van kivel jatszani. Es ha raunsz az egyik modra akkor kiprobalhatsz egy masikat.
    Kicsit azert sajnalom a dolgot, mert szeretem a RedAlert es C&C vilagot.
  • KoS
    #13
    Nem ismerem a C&C Generalst, de a Springben is van epitgetes (legalabbis a legtobb modban, pl. BA)... Te melyik modot nezted?
  • Nazir
    #14
    Én ezt most nem igazán értem. Csak single kampányt csináltak hozzá?
    Nincs multi? Vagy csak az EA hivataloson lehet multizni? (Ez eddig is így volt eredeti szoftvernél.)
  • zidder
    #15
    Lesz multi, LAN és dedikált szerverek nem lesznek. Csak az EA szerveren tudsz majd multizni, olyasmi lesz kb mint battle.net.
  • Sanyix
    #16
    csak a 2. vh-s shotjait néztem és ott nincs épület, csak járművek.
    tulajdonképpen egy full generals remake kéne, minden ugyanúgy, ugyanolyan csak kihagyva azt a rakás szar motort ami az alatt volt, az ai-t meg felokosítani, és a csalást visszább venni.
  • KoS
    #17
    Ezt nezd meg: in-game video

    Az AI sajnos a springben nem tul komoly, nincsenek standalone kuldetesek, stb, ez szintiszta halozati jatekra van kihegyezve.
    Csomo MOD van hozza, nem tudom valamelyik hasonlit-e a generalshoz, mert nem ismerem a generalst. Megneztem rola egy gameplay videot, de nem latom mi a kulonleges a generalsban azon kivul hogy RTS (leszamitva persze a tortenetet, meg a vilagot amit en is nagyon szeretek).
  • electroshock
    #18
    Csao, játszik itt valaki a bétával? Ha igen, valami kontaktot adjon/adjatok, csatlakoznék, ma regeltem rá. Písz