20
Bumrise - Online játék
  • llaszlo
    #20
    A jelszó: magister
  • llaszlo
    #19
    Klikk ide!
    Köszi!

    Nekem is tetszik a játék, bár nekem még csak dinoszauruszom van. :)

    Van egy magyar banda "New York -i magyar banda" (NYMB).
    Most épp nem tudok csatlakozni sehová sem, mert egy héten csak 1 bandába lehet belépni. És korábban egy kisebben voltam ami feloszlott azóta, mert a vezető átment a NYMB-ba.
    Most várok amíg újra csatlakozhatók.
  • Hangman576
    #18
    Én nem szoktam ilyen böngészős játékokkal játszani, de ez nagyon megtetszett.

    Sokféle állatot lehet venni, nekem a legmagasabb amit tudok venni az az aligátor. att.:39 def.:41 com.:38 és ez kerül 300$ba, szóval kicsit necces.

    És akkor én is beszúrok egy adakozó linket. :D


    rákattintok
  • stonesour
    #17
    Hát eza játék rohadt jó :D lehet elefántot venni háziállatnak
  • iowa19
    #16
    http://change.bumrise.com/change_please/3214747/ katt rá ADAKOZZ:D
  • stonesour
    #15
    Megalapítottam a magyar GANG-et GYERTEK MINÉL TÖBBEN

    HungarianHomelessTeam

    jelszó: csovesvagyok
  • stonesour
    #14
    kattintottam

    http://change.bumrise.com/change_please/1094975/


    pls nekem is :D
  • fuxika
    #13
    Mellesleg az angol változatban keresek bandatagokat.
    gang: Hungarian Getto Fighters
    pass.: csovesek
  • Gladiator
    #12
    Azt nem tudjátok, hogy a külsőm változik-e majd? Mer már hatos szinten vagyok, de még mindig ugyanúgy nézek ki.
  • solikka11
    #11
    Rákattoltam, kérhetek én is? :) A német verzióban vagyok

    http://change.pennergame.de/change_please/5139091/
  • fuxika
    #10
    Sentrada donate!!! Szóval itt lehet nekem adakozni :D
  • fuxika
    #9
    Hát nem érdemes 12 órán át gyűjtögetni. A legértelmesebb 10 percentként mert akkor ugyan annyi idő alatt sokkal többet lehet összeszedni.

    http://change.bumrise.com/change_please/5063024/ itt adakozhattok nekem. Ha adsz linket akkor én is rákattolok.
  • Gladiator
    #8
    A magas véralkoholszint mire jó?
  • Gladiator
    #7
    Én is ma kezdtem. Benyomtam egy 12 órás üveg gyüjtögetést és most várom, hogy végre leteljen, mert már mennék aludni:D Már csak fél óra...
  • gfreak
    #6
    azért egy normális játékot meg egy böngészőset nemigen lehet ugyanúgy elkönyvelni...persze hogy mondjuk az összes FPS-t nem nyomod be egy topik alá, de ezek a böngészős játéktopikok általában így néznek ki: megnyílik, jön pár 'hűdejó' meg 'miezaszar', pár referallink, meg pár kérdés azoktól akik nem tudnak angolul pl., és nagyjából ennyi...na most ezt le lehet zavarni még másik tucat játékkal egy topikon belül (különben minek indított volna valaki - itt jegyezném meg, nagyon is helyénvalóan - egy ilyen összefoglaló témát????)

    Fbn Lx: nem, háború persze hogy nincs :D csak dunát lehet rekeszteni ezekkel a topikokkal, ami minden szir-szarnak megnyílik :D ráadásul nem hiszem el hogy ilyen sikeresen le lehet tuszakolni ezeket a szarokat még mindig az emberek torkán: legyél maffiózó, bérgyilkos, csavargó, szuperhős, blablabla...és mind abból áll hogy kattintgatsz vadul mint egy félkegyelmű...kipróbáltam jópárat (pofakönyvön is vannak hasonlóak :D)...és maradandó, tartalmas szórakozást messze nem nyújtanak? sajnálom, de a böngészős játékos topikok egy fórum spamje az én szememben :D
  • solikka11
    #5
    Már bocs, de ilyen alapon akár az összes RPG-nek, vagy az összes FPS-nek elég lenne egy topic
  • Fbn Lx
    #4
    a legszarabb böngészőseknek is van külön topikja, ez meg állítólag egyre népszerűbb
    meg egyébként is mi ez a kitámadás, nincsen háború :D

  • gfreak
    #3
    na még egy okoks böngészős baromság....és persze külön topik kell neki, mert ide még véletlenül sem lett volna értelmeseb belinkelni, ugye?
  • solikka11
    #2
    A lényeg lemaradt... :)

    A címe: www.bumrise.com
  • solikka11
    #1
    Sziasztok!

    A Bumrise egy online böngészős játék. Ahol egy karakter fejlesztgetése a cél, úgy mint például a Larkinorban, Végzetúrban. Egy hajléktalant játszol, és a cél, hogy az elején még csak üveggyűjtögetésből, majd később számtalan más módon meggazdagodj.
    A játék német verziója a Pennergame már megy egy ideje, az angol verzió csak pár napja indult.
    Kifejezetten tetszik, bár az angol verzió még néhány buggal küszködik, de remélem ezeken gőzerővel dolgoznak.

    Várok ide mindenkit aki kedvet kapott és játszik ezzel a játékkal