18
Motion Sensor-os (mozgásérzékelős) játékok, mindenféle mobilra
  • Benny04
    #18
    vagy inkább aerosensor?:D
  • pxxl
    #17
    ilyen szakszavakkal nem akartam élni
  • kifli
    #16
    giroszkóp? inkább girosensor

  • kispeki
    #15
    Igen, de iPhone-nak kb. kétszer nagyobb ára van mint egy mostani okostelefonnak amin van mozgásérzékelő, meg ideális eetben wifi :)
  • Benny04
    #14
    ilyen nincs java progiban?
  • CamelX
    #13
    iPhone accelerometer pontosságát 1 telefonnak se sikerült még felülmúlnia :)
  • triplet
    #12
    Apum Nokia 5800 Xpress music telefonjára van ilyen mozgásérzékelős játék. Autós. Alapból rajta volt. Elég érdekes az irányítása az első két alakalomkor, de aztán meg lehet szokni:)
  • Atikah
    #11
    LocoRoco ftw
  • Petka
    #10
    Resco Bubbles
  • Maxtreme
    #9
    Szar :-D
    De tényleg. Ezek a motion sensor-os izék nekem sem túlzottan jönnek be. Először jópofa, de használhatatlanok az ezen a technológián alapuló játékok.
  • pxxl
    #8
    mozgásérzékelő? inkább giroszkóp
  • bigapó
    #7
    nekem ilyen játék tetszene még...

    Wobble
  • Cat 02 #6
    Autóssal volt szerencsém játszani, háááát :D
  • kispeki
    #5
    Csak akkor fogja érzékelni, hogy merre döntöd a telefont, ha van benne mozgásérzékelő :) A felbontás innentől már csak a Te telefonodtól függ ha jól tudom :)
  • kispeki
    #4
    Máris :) Tessék:

    SlidersEdge 1.9MB (torrent)
    Labyrinth Lite Nokia 5800 Xpress Music-ra

    (iPhone-ra nyílván AppStore-ból tudtok letölteni játékokat, ha jól tudom, de ha valaki szeretné, keresek neki)

    Egyébként Google-n szinte bármit megtalálsz :)
  • byzhouse
    #3
    akkor most 240*420as kijelzőn fogja érzékelni telo mozdulatokat? értelmes...(már bocs)
  • greg benz
    #2
    Kezdésnek azért betehettél volna egy párat..
  • kispeki
    #1
    Sok féle mozgásérzékelővel ellátott mobiltelefon jött Magyarországra az utóbbi hónapokban. Sokan szeretnének ezekre olyan játékokat szerezni, amelyek kihasználják a mozgáséruzékelőt, és ez alapján irányíthatják a játékot. A témát ezek összegyűjtésére nyitottam. Sok szerencsét mindenkinek, kívánom hogy találjátok meg amit kerestetek.