17
  • Molnibalage
    #17
    Az csak ugyanaz, mint az RTW tömör vagy laza alakzata. Én arra értem, hogy az RTW alatt pozíció kijelölésekor egér jobb gomb lenyomva tart és ugyanaz az egység, ami volt X sorban Y sorhosszall, abból lehet Z sort csinálni W hosszal. Itt nem megy, vagy csak én vagyok béne és nem jövök rá, hogy hogyan lehet ezt.

    Az íjászok meg kicsit űbertápak. (Bár van opció, hogy lehet gyengíteni őket.)
  • gombost
    #16
    Itt is megteheted ezt. Lehet tömör oszlopokban, vagy "hordában" az egység (meg van egy harmadik is, ami most nem jut eszembe). Sőt, még azt is megmondja a játék, hogy pl. tömött oszlopokban az első sorok védelmi bónuszt kapnak, ezért ez lovasroham ellen jó, stb...
  • Molnibalage
    #15
    Az is elég érdekes, hogy a kb. 6 éves RWT-ben lehetett állítani a sormélységet az egységeknek. Én itt nem találom ezt a lehetőséget. Széthúzhattad az egséget szélesre, vagy lehetett oszlop jellege is.

    Továbbra sem értem, hogy ennyi év után miért nem lehet magadni azt a lehetőséget egy ilyen RTS csatában, hogy az egyes egységek hogyan alakítsák a saját formációt. Anno az RTW-ben is jöhejes volt, hogy két ha kis seregek voltak, akkor többfele osztottam embereimet, hogy több felől támadjak. Hiába volt a gép számszerűleg túlerőbe, a morál kőként zuhant emiatt...
  • Chocho
    #14
    Igen, az Arthur nagyon nehéz játék, ezt nekem is időbe telt, mire megszoktam. Mindazonáltal élvezetes tud lenni a győzelem.
  • Molnibalage
    #13
    Kipróbáltam a demo-t. A zene és grafika félelmetesen jó. A zenén szó szerint eldobom hajam.

    Nagyok kiterjed és érdekes szabályrendszere van. Igazi gyöngyszemnek tűnik a játék, de azért elsőre összefutottam egy gikszerrel.

    A hadseregem morálja érdekes módon elfogyott mikor már éppen az ellenfél utolsó egységeit vertem szét és neki gyak. 3%-a volt meg a seregének, nekem meg kb. 65% a kezdetinek. Erre kiíra, hogy vesztettem és eltűnt az egész sereg hősöstül.

    Na azért ez meredek...
  • Frayer
    #12
    A Fekete lovag mindig győz!
  • Chocho
    #11
    Semmi közük hozzá.
  • JeD
    #10
    Angliában mindenki bal kezes? :)
  • Crane
    #9
    Total War-hoz mennyire van köze a fejlesztő csapatnak? Mert igen erős a hasonlóság. :) Nem lesz egy Mátyás király - Fekete sereg kiegészítő vagy mod? :D
  • grebber
    #8
    Hihetetlenül nehézre lőtték be a nehézséget, ami megkeseríti a kezdő játékosok életét.

    Azért van easy szint ott legalább ember veszteség nélkül nyerni lehet a csatákat :D
  • Chocho
    #7
    Nem tudom, milyen géped van, de nekem egy HD3870-essel semmi baja nem volt.
  • szurka
    #6
    a konfigom simán üti az ajánlott gépigényt, szinte minden új játékot max grafon tolok, de ez valamiért akad elég rendesen, bárhogy állítgatom, bár még csak a demót próbáltam. A teljes játék alá is erőmű kell?
  • PAtr0n
    #5
    A nehézség számomra nem jelent rossz pontot. Imádom amivel szenvedni kell.
  • Molnibalage
    #4
    És van demó! Ma ez már szinte csodaszámba megy...
  • Etinger
    #3
    Gyönyörűek ezek a képek. Lehet én is meglesem. Hajrá Arsenal! :D
  • Chocho
    #2
    Én is csak gratulálni tudok nekik, nagyszerű játékot tettek le az asztalra. Ezt hívják tehetségnek.
  • szily3
    #1
    Ideje volt a tesztnek.
    Minden elismerésem a Neocore-é!