70
Nokia E52
  • ZilogR
    #70
    Üdv!
    A középső gomb felfelé iránya recsegős vkinél? Kaptam egy ilyen telefont javítani, erre rápakoltak véletlenül pár kiló vasat hegesztés közben és a kijelző totálisan hangyásan jön be és csak egy kis részen jelenik meg zöldes színnel felirat. Amúgy nem "folyt ki" a kijelző, nem is törött, ellenben a felfelé irány + a "naptár" gomb eléggé recseg. Még nem néztem bele, de gyanakszom, hogy inkább billentyűzet panel baja lesz szegénynek, hacsak nem alaplap, mert a kijelző feltűnően megúszta... Szegénykének a hátlapja is behajolt kissé, az illesztéseknél jó fél millis rés tátongott. Ha valakinek van recsegős billentyűzete, jelezzen!

    BTW: Ha összerakom, némi szoftver pakolászást biztosan csinálok rá, főleg olyanok érdekelnek, mint Skype, RSS, BT-billentyűzet, email kliensek, mindenféle üzenetkezelő szoftverek (okosabb SMS/MMS programok, twitter, stb...) Nem vagyok járatok Symbianban annyira, gondolom ezek elérhetőek free változatban, mint úgy általában más típusokra?!??!
  • Nightlife86
    #69
    Sziasztok!

    Most vásároltam egy E52-es használt telefont. Gondom van vele. Az a bajom, hogy ha megnyitom a WLAN-varázslót és csatlakoznék itthon a wifihez, beírom a kódot és azt írja ki, hogy "WLAN nem csatlakoztatható. Nem található WLAN hálózat." Pedig a WLAN-varázsló mutatja, hogy ott van a wifi. Máshol is ahol le van kódolva a wifi ugyanezt produkálja.
    Ellenben ha ingyenes wifit talál szóval amihez nem kell kód azokra fellép.
    Előtte E51-em volt, az fellépett a kódos wifikre is. Voltam már a Nokiánál, onnan is vettem a telefont, ott hagytam 2 órára de szerintem csak hülyítenek, azt mondták frissítették a szoftvert, én a telefonban azt látom, hogy 2011.10.15. volt utóljára frissítve. A szoftver verzió 081.003
    Azt mondták még, hogy az itthoni wifivel vannak gondok, hiába mondogattam nekik, hogy az E51-el működött.

    Aki tudna segíteni, azt megköszönném.

    Sziasztok!
  • Kenworth
    #68
    Sziasztok!
    Keresek egy olyan programot E52-re ami mutatja a telefon akkumulátorának a feszültségét. Állítólag van ilyen....
    Köszönöm
  • Easy Rider
    #67
    Gmailnél a beállításoknál engedélyezve van a POP vagy az IMAP?
  • Master Rick
    #66
    Sziasztok!
    Vettem egy új E52-t, és az e-mailt nem tudom beállítani rajta... Kiválasztom, hogy Gmail, beállítom a felhasználónevet+jelszót, utána tölt, és visszadob mindenféle hibaüzenet nélkül a mailszolgáltatóválasztóhoz... és nem történik semmi... továbbá ha neten keresztül akarok belépni a gmailbe, akkor nem enged... mmint nem tölt be... de semmilyen bejelentkezős helyre sem engedi...
    Még annyi, hogy a hozzáférési pontoknál csak wlanhoz férhet hozzá(ha ez számít, mert tudom h AGPS-nél igen...)
    Mi lehet a baj?
    Segítséget előre is köszönöm
  • Vegetasan
    #65
    Sziasztok! Létezik Erre a telefonra voice transformator progi? Egy csomót letöltöttem, de azt írja, hogy nem támogatja! De ezt egy csomó programra írni szokta. miért?
  • HUN BECSEHELY
    #64
    Témák E-52re
  • HUN BECSEHELY
    #63
  • Locna
    #62
    Üdv!

    Egy fontos kérdésem lenne.
    Most vettem egy használt E52-t és az a gondom vele, hogy kézibeszélőn nincs hangja. Se kicsöngés, se semmi. Headsettel és külső hangszóróra rakva jó minden. Bízhatok benne, hogy csak a hangszóró ment el és nem a panel? Panelra csak azért gondoltam mert az aksit kivéve nem jegyzi meg a dátumot és az időt.
    Köszönöm a segítséget!
  • tesó07
    #61
    Üdv.
    Valaki használ rajta Mobil Tv-t? Én most szenvedek vele,mert minden aktiválva van meg be van állítva de mégse jó rajta,a kapcsolódásnál van vmi baj....Aki tud segíthetne...?Köszi
  • ironhorses
    #60
    Sziasztok! Csengőhangot névjegyhez szeretnék rendelni, de a memoria kártyáról. Mit kell beállítani, hogy ne csak a telefon memóriában tárolt csengőhangokat kínálja fel??
  • X TEA C
    #59
    Magyarországról származó E-52-1-es típusú telefont használok, de É-Amerikában élek, ahol a 3G frekvencia kiosztás nem működik. Az itteni 3 G rendszer az E-52-2 típussal kompatibilis. Úgy gondolom, hogy az E-52-2 (NAM) típus is telefpítve van ebbe a telefonba (E-52-1) , és csak egy megfelelő kóddal át lehetne állítani.
    Mennyi reális alapja van az elgondolásomnak?
    Ha valaki esetleg tud valami megoldást a problémámra, várom üzenetét.ismayer

  • husqarna
    #58
    Bocsesz nem találtam!

    Már meg van!
  • n3whous3
    #57
    és ezt nem lehetett volna az e51 topikba?
  • husqarna
    #56
    helló mindenki!
    Először csináltam szoftver frissítést a mobilomon. Típus E51-es.
    A nyelv angol lett automatikus módban, de lövésem sincs hogy lehet magyarítani. Nincs hungarian opció!!!Segíthetne valaki. 4,5 órája
    küzdök eredmény nélkül, nem tudom magyar nyelvűre állítani sehogy
  • n3whous3
    #55
    fú de nagy cucc, 1 perc alatt letöltöd skype.com/m/-ről
  • Ordasbácsi
    #54
    Kár hogy ebből a telóból kihagyták a skype-klienst. Érdekes hogy a báttyának az E51-nek pedig megvan pedig az öregebb picit.
  • Ordasbácsi
    #53
    ...már 38000ft-ért is lehet kapni az expressen.
  • Landren
    #52
    Mert volt olyan, aminél aktiválta, még csak erősebben sem kellett hozzá megnyomni. Persze normál körülmények közte nem nyomkodja ott az ember ez is igaz...
  • Easy Rider
    #51
    Ezt most nem értem. Egy az, hogy nem, nem aktiválja; kettő: miért nyomogatná bárki is "kicsit erősebben az oldalát"? :o
  • Landren
    #50
    ha a fényképező gomb és a hangerő szabályzó gombok közt megnyomod kicsit erősebben az oldalát, akkor nem aktiválja a fényképezőt?
  • kemszi2
    #49
    köszi a válaszokat
  • Easy Rider
    #48
    Csak a Garmin fagyott, de ugye mostmár ovi maps tökéletesen megfelel a célra.
  • kemszi2
    #47
    na és akkor még egy kérdés...nem is értem miért nem az előbb kérdeztem meggyár programoknál vagy utólag rápakolt dolgokkal
  • Easy Rider
    #46
    Csak az éppen futó program, telefon még nem fagyott le egyszer sem.
  • kemszi2
    #45
    csak az éppen futtatott program vagy teljes telefon fagyott?
    bocs hogy ennyit kérdezősködök de jól akarok telefont választani,nem szeretném idegesítő hibák miatt hamar cserélni
  • Easy Rider
    #44
    Fagyni néha fagy, de csak akkor, ha a szenzorok be vannak kapcsolva. De ez sem fagyás, mert relatíve gyorsan "újraindul".

    Hangminőség: nem a legjobb, amit hallottam, de megfelelő. Másik oldalon sem panaszkodtak, hogy nem hallottak volna rendesen.
  • kemszi2
    #43
    fagyásokkal hogy állsz vele?és a telefonálás közbeni hangminőséggel?
  • Easy Rider
    #42
    Nem fog szétesni, eléggé masszív, fogásra jó, nem "izzad a kezedbe".

    Kijelzője gyönyörű, nappal is jól látható, bár még nyáron ez majd kiderül :)

    De inkább kérdezzetek.
  • n3whous3
    #41
    lassan 3 éves az E51 és még mindig 30 misit kérnek egy jobb állapotú modellért. Szal.
  • kemszi2
    #40
    az elektronikai cuccokat általában nem az értéktartás miatt veszik az emberek
    amúgy nekem tetszik ez az e52 elég pofás lett.Jelenleg még egy4 éves n70-esem van,de már keresgélem az utódját,egy jó masszív telefont(mint a mostani) szeretnék N-es vagy E-s nokiát :)
    jelenlegi jelöltek:N79-formája nem igazán jön be minden más ok,E75-most hogy írtátok hogy a nokiánál is fenn áll a szalagkábel hiba így megint csak kérdőjel
    És most akkor feljegyezzük ezt az E52-t ha valaki szert tesz egy ilyenre elmondhatná hogy mennyire van jól összerakva,szét fog e hullani az első elejtéstől stb.
  • oliwwer
    #39
    Életkor: 14 alatt
  • Firerock
    #38
    ?
  • Joker Brand
    #37
    Fújedjóóó azta! 1-2év múlva meg baszhatod ki a kukába mert 10ezret se ér majd
  • SigS
    #36
    e51-em eladó, párosított gps-vevővel!
  • kifli
    #35
    szerintem erre az e52-re jobban kell vigyázni mint pl egy 5800-ra, ez annyira vékony telefon hogy ha elejted pl semmi nem tompítja az esést, de egy 5800 vastagabb mindenütt, de amúgy meg N95. Az bírja az esést, nem érintős, aránylag nagy képernyője van, wifi, gps.
  • Tigristank
    #34
    Aha, az úgy más. Én is most tervezek venni, de nem tudom, milyet vegyek. :(
  • Firerock
    #33
    előfizetéssel veszem 45k-ért
  • SimaSuna #32
    helyedbe inkánn 5800t vennék :)
  • Tigristank
    #31
    Itt kb. 10 000 Ft-tal olcsóbb, ráadásul kártyafüggetlenül, megéri így is a Vodafonenál venni? :S