18
  • boond
    #18
    Hát nagyon nem. Az első 3 az igazi
    A többi sajnos meg sem közelíti... (Már csak a story, és az eredeti szereplők hiánya miatt sem)

    A "7." rész meg kifejezetten gáz lett már.

    Én várom az igazi 4. részt :D
  • mynameisbence
    #17
    a Beta House (azok kedvéért akik kiakadnának ha azt írom hogy a 6.) és a Book of Love szerintem nagyon állat volt bárki bármit mond de a Naked mile se volt rossz, a Band Camp... hát azt hadjuk
  • kalapos01
    #16
    Nem értesz hozzá? Nincs "mind a 7 rész". 3 rész van, most készül a negyedik és vannak egyéb filmek, amikkel megpróbálták beetetni a lúzer rajongókat, de szerencsére olyan bénák, hogy csak a hülye nézte meg őket.
  • zolika217336
    #15
    Szerintem kurvára nem sok embert érdekel a present szócskád Úgyis mind a 7 rész egy szálon alakul
  • BAk3R
    #14
    Azoknak, akik el vannak tájolva. Ez a 3 pite rész volt eddig:

    American Pie (1999)
    American Pie 2 (2001)
    American Wedding (2003)

    Ami ezen kívül van az nem eredeti pite film, ezek pedig az American Pie Presents néven futnak, csupán marketingfogás az egész, hogy a gagyi vígjátékokat el tudják adni. A "presents" szócskát meg szeretik minél kisebb mérettel a borítóra írni nehogy bezavarjon. Az sem véletlen, hogy ezekben egy a 3 pite filmben szereplő színészt sem látsz. Eugene Levy meg ne tévesszen meg senkit, biztos pénzre volt szüksége. Szóval a többi kamu pite rész:

    American Pie Presents Band Camp (2005)
    American Pie Presents The Naked Mile (2006)
    American Pie Presents Beta House (2007)
    American Pie Presents: The Book of Love (2009)

    Ezek futnak úgy, mint American Pie 4-5-6-7.
  • kalapos01
    #13
    Hol láttál te negyedik részt?
  • DeviloftheHell
    #12
    ez mi a fene már? már rég tulvannak a 4ik részen
  • Etinger
    #11
    Szerintem is felesleges ezzel az "észosztás" dumával visszavágni. Egy "Tényleg, igazad van!" is megtette volna... Főleg ha már az amúgy jól leírt cikkben találtál hibát.
  • winnie
    #10
    ne sérülj be attól, hogy kijavítottalak (főleg ne azután, hogy a kettes kommentben észt osztottál) és én is azt írtam, hogy van világok harca 2 meg armageddon 2.
  • jahola
    #9
    Igaz, mert American Pie's present-ként van feltüntetve a többi részek.
    Mellesleg winnie, látom észosztásból ismételten jelesre sikerült vizsgáznod.
    Mellesleg Világok Harca 2 van:D
  • Kindred Blades
    #8
    Na végre!
    Erre van szüksége a filmiparnak.
    De tényleg! Mióta mennek ezek a "szexisen vicces" filmek, többet térdel az asszony, mint korábban.

    Milyen szomorú, hogy a tinédzserekbe is ezt a magatartást verik bele, mert ez a menő, anyuci meg apuci pedig otthon nem szakít időt rájuk, és a 20%-uk máris ingyen dolgozó kurvaként indul.
  • mynameisbence
    #7
    Ez a cikk picit pontatlan mer már a hetedik is megvan de ha az eredeti sorozatot akarják folytatni akk ok
  • Etinger
    #6
    :D :D Na ja...

    jahola! Nézd meg a filmet megint, és nézd meg oda van-e írva az elejére, hogy pite 4 :):)
  • Reg5
    #5
    Gyűrűk ura 4?Bár ha tippelnem kéne akkor Asylum produkció...
  • winnie
    #4
    ja. meg volt tegnap az rtl-en az armageddon 2. múlt héten meg a gyűrűk ura 4 és a világok harca 2. nehogy már magyar címekkel hagyd magad megtéveszteni:) ld. még a padlógáz című film előtt készült padlógáz 2-t.
  • jahola
    #2
    Rossz a cikk címe. A negyedik rész a Zenetábor volt.
  • portable
    #1
    Nagyon jo!
    Remelem sok regi szereplo visszater, es tudjak tartani a szinvonalat.
    Ezek a gyenge probalkozasok remelem nem huzzak le "frencsajzt"
    jah es gondolom Jim apja alap, hogy visszater.