19
  • lammaer
    #19
    House az jóóó.... már sztem az is nagy szó, hogy a szex és trancsír kihansúlyozása nélkül is képes volt talponmaradni :)

    Amúgy meg, amióta nézem, a dokihoz mindig úgy megyek hogy "doktor úr, rosszul érzem magam, a wegnert meg a lupuszt már kizártam, esetleg autoimmun lehet" :)
  • m minnifield
    #18
    "ha neked van egy barátod, akkor meddig húzod vele a kapcsolatot?"

    itt kérem boszorkányság esete forog fenn, szó szerint ezt akartam írni
  • winnie
    #17
    "Szerintem, ha nem tetszik valakinek, nyugodtan nézze a barátokköztet, abba aztán van dráma, ármány, fondorlat, "

    jaja. vagy nézze a dextert vagy a the shieldet vagy a sírhant műveket. azokban is van.
  • Shan
    #16
    Szerintem, ha nem tetszik valakinek, nyugodtan nézze a barátokköztet, abba aztán van dráma, ármány, fondorlat, szerelem, és mindemellett tele van poénnal és belevaló hozzáértő filmszínészekkel...és persze nem húzzák a szálakat. eza legjobb benne. És megkapod arcodba nyóctó'.
  • winnie
    #15
    természetesen nézem. miért ne nézném? korrekt sorozat. melyik válaszom nem arra utalt?
  • pixx
    #14
    A 6. évad nyitó volt a legjobb, amit a sorozattól láttam, ám sajnos kezd már kifulladni. Én tegnap néztem meg a 10 részt, voltak benne nagyon jó poénok, de attól 4-5 poéntól eltekintve nem adott semmi extrát. Remélem ennél már csak jobb lesz, bár még így is az egyik legjobb sorozat.
  • Reg5
    #13
    Te nézed a sorozatot? A válaszaid alapján nem úgy tűnik.
  • winnie
    #12
    "A House-Wilson, House-Cuddy szálat már 4-5 éve húzzák, bár főleg utóbbi kezd egyre unalmasabbá válni. "

    oké, téged a szappanos szálak érdekelnek, de hogy érted ezt? ezek személyes kapcsolatok. hogy lehet azt húzni? ha neked van egy barátod, akkor meddig húzod vele a kapcsolatot?
  • Bimbike
    #11
    Endrevnek egy kis spojler:
    A lóherét változik meg:)
  • AZTA
    #10
    de az is érdekes hogy mindig csak ő tudja meggyógyítani ezeket a betegeket, egy sima kórházba meghalna mind :D
  • endrev
    #9
    Lehet hogy senki nem vette észre, de House állapota egyre romlik, és ez változásért, megújulásért kiált. Ez az 5. évad végén, 6. évad elején végén meg is történik, bár a végkifejletet nem ismerem, csak azt, hogy House az elmegyógyintézetben kissé megtörik, talán meg is változik valamennyire, miután kitisztul a szervezete.

    Szóval VAN globális tendencia a sorozatban, nem csak "egy rész - egy beteg". Na persze aki, csak az utóbbit akarja benne látni, az persze hogy nem veszi észre az előbbit. :)

    Én várom a 6. évadot.
  • Reg5
    #7
    House modora és 13-as sztem bőven elég indok miért is nézem/nézzük :) A drámát valóban nem itt kell keresni, bár az évadzárók egész durvák szoktak lenni.
  • edios
    #6
    szerintem az első évad második része óta érezhető, hogy nyúzzák. és szeretem azokat a sorozatot, ahol igényesen nyúznak, és house-ék szerencsére ide tartoznak, ezért nézem.

    ha valamilyen nagy, meghatározó drámai szálat keresel benne, nagyon nem érted a sorozatot:\
  • Reg5
    #5
    A House-Wilson, House-Cuddy szálat már 4-5 éve húzzák, bár főleg utóbbi kezd egyre unalmasabbá válni.
  • winnie
    #4
    mit lehet ezen húzni? minden részben új beteg, új betegség, új diagnózis, nyomozás. egy rész - egy történet. 40 perc az egész. ez nem olyan sorozat, ami sokepizódos sztorikkal operál.
  • Reg5
    #3
    Sajnos tényleg az. 1-1,5 évada már észrevehető, hogy csak húzzák nyúzzák az egészet.
  • Xabinho87
    #2
    Ugyan már dehogy! Végre folytatódik már vártam. Ez az egyetlen sorozat amit tévében nézek magyarul és nem letöltve angolul.
  • AZTA
    #1
    elég erőltetett már