12
  • chuky123
    #12
    Már ahol van konkurencia (diginet) ahol nincs ott marad a tréhome.
  • sathinel
    #11
    "Ezek a keresők anélkül használják a hálózatunkat, hogy egyetlen eurócentet is fizetnének érte."

    Lol tehát nem én keresek mondjuk a google-ben és nem a hirdető szeretné hogy a google oldalán legyen a reklámja hanem a google maga. Tehát az hogy kifizetem a nethasználatot, a cég is fizessen mert én el tudom érni a hálón?

    Kezdem úgy érezni hogy a távközlési cégek nagyrészét már most tönkre kéne vágni. Mint ahogy otthon a köcsög T céget. Sírtak hogy nincs elég bevételük és nem tudnak fejleszteni ha még emlékeztek aztán kiderült az anyacégnek küldték haza a pénzt..... Aztán jött pár másik szolgáltató és hiába több az adó, nehezebb az élet, mégis lentebb tudták vinni az árakat..... Minden ilyen céget autómatikusan a felhasználóknak kéne megszopatni. Én pl soha életemben nem fogok a Tré cég mobil, vagy más szolgáltatását használni. Inkább fizetek a konkurenciának.
  • DeviloftheHell
    #10
    25mbites nettel csak a letöltés 7.9tb havonta amit el lehet érni efelet pofázhat hogy sokat használom amig nem érem el addig kussoljon hisz fizetek érte
  • Garrett27
    #9
    Asszem megfordult a kocka. Eddig jó barátod volt a Google. Ma már a Google lehet a legjobb, tejelő barátod hipp-hopp perelje bé mindenki a guglit, hadd dőljön a lé...
  • zola2000
    #8
    De egy magánszemélynek szólnak ha 500giga forgalmuk van 4ezer forintért, míg egy cégnek 40ezerért lehet több terabájt forgalmuk is...
  • bitbandita
    #7
    Nem vetted még észre, hogy Magyarországon pont fordítva szokás? Itt a csórót fejik, és a multiknak adnak...
  • asdasdasd
    #6
    Az ügyfelek fizetik, akik Gogliznak, vagy akik szervert üzemeltetnek amit a Gugli indexel. Ekkora egy barmot...

    Már megint egy köcsög cég aki azért sír, mert az eladott sávszélességet használják is valamire. Tudod, "korlátlan" forgalom, de csak amíg nem használod...
  • DeviloftheHell
    #5
    googlenek megoldás ennek a szolgáltatonak az elérését blokkolni a keresöje felé azt gondolkozhatnak
  • Crane
    #4
    "Abril úgy vélte, ez olyan, mintha egy üzletembertől több pénzt kérnénk az autópálya használatáért, mint egy magánszemélytől". Hát pedig ilyen van. :) Sőt, Magyarországon (de lehet más országban is) egy cég is többet fizet az Internetét (ugyan ezért a csomagért) mint egy magánszemély (és semmivel sem kap többet).

    Ettől függetlenül baromság amit César Alierta mond. Fotóját elnézve inkább húzzon haza fogat mosni. :P
  • pasi29uk
    #3
    Mindenki meg akarja fejni a googlét...

    Mi van Magyarok!? Nem vettek ki rá még adót? Nem hiszem el, hogy otthon még senki nem perelte be... pedig dőlne a pénzzzzz :D
  • gutihole
    #2
    igen, ez úgy baromság ahogy van
  • htmm
    #1
    A hálózathasználatért fizet a Google, a sávszélesség nekik sem a konyhakertben nő.
    A telco hálózatának használatáért pedig fizet az előfizető, magyarul ki van fizetve a hálózathasználat. Vagy náluk ingyen van az internet?