14
  • asde3
    #14
    Király lesz, várjuk.
  • KP27
    #13
    Nem. Majd az lesz a cím, hogy a még elitebb alakulat :D
  • atomkrumpli
    #12
    a köv. sorozat Magyar címe mi lesz ? "Még hősebb alakulat"
    ejj ezek a cím adó legények
  • Kerub
    #11
    Legyen választható nyelv és felirat. Az UPC rendszere erre már képes csak nem használják ki... :S
  • trabiubi
    #10
    ja, kicsit régi :D
  • akyyy
    #9
    Nézzétek a cikk végén a linket!!!
  • Protosz
    #8
    Amikor meg csak elhintett info volt hogy lesz ilyen már akkor örültem, most h láttam a trailert is nem birok várni :D. Az elit alakulatot is megnéztem vagy kétszer. Ha az írok ugyanazok akkor sztem nem igen fog csalódás érni minket.

    Titkon reménykedek egy trilógiában :Paddig is bevesszük Okinawát :P
  • chuky123
    #7
    Remélem torrentre is hamar kikerül. HBO-m sajna nincs. Elit alakulat se volt rossz.
  • Darth Sith
    #6
    jóféle :)
  • barcames
    #5
    láttam már tegnap reklámozták a a HBOn biztos jó lesz:)
  • koschwarz
    #4
    jujj de várós!
  • alma2
    #3
    ohh, amikor ilyet latok, mindig azt kivanom vesse ki magabol a vilag az osszes tulfizetett nyomi szineszt... Amikor ok majdnem ennyit kapnak egy szaros szerepert egy meg szarabb filmben. Mi lett volna itt, ha csak megduplazzak a "budzset".
    Persze igy is tetszetos, remelem mar a premierr napjan felpakoljak hd-ban a lelkes nezok :)
  • winnie
    #2
    ízlés kérdése, de azzal elérnéd, hogy mindegyik sorozat 2-3 rész után eltűnne a képernyőről és jönnének a hazai gyártású produkciók.
  • Molnibalage
    #1
    Pedig a technikai lehetőség meglenne a világpremierekre, hiszen a tévék már az amerikai sugárzás előtt megkaphatják az epizódokat, a szinkronstúdiók pedig elkészíthetik a magyar verziót.

    Inkább ne. Adják feliratosan, oszt jónapot.