7
  • bippo
    #7
    Engem inkább az érdekelne, hogy a célközönség mekkora hányada néz egyáltalán SuperBowl-t? :)
    Vagy ez olyan, hogy mi is néztük anno a Baywatch-t a csajok miatt?
  • winnie
    #6
    "Ez olyan, mintha a heterok is csinalnanak reklamot az egeszseges csaladmodellrol,"

    van ilyen is, de amit mindenki tud, azt felesleges hirdetni, pénzt kiadn rá. viszont, aki meleg, az csakis hirdetés útján fog értesülni arról, hogy van egy ilyen társkereső. a céget hirdetni abszolút nem gáz, a reklám viszont az. még csak nem is vicces.
  • Tetsuo
    #5
    LOL nem azt mondtam, h irtsuk ki oket, hanem azt, h fomusoridoben ne reklamozzak magukat.
    Ez olyan, mintha a heterok is csinalnanak reklamot az egeszseges csaladmodellrol, meg felvonulast, meg delutani musorokat, ahol elmagyarazzak az embereknek, h miert is ferfi meg no alapit csaladot, mar evmilliok ota..

    Szarok en a melegekre.. de maradjon meg haloszobatitoknak, ne mutogassak magukat, maganugyuk, mind a 2 oldalrol..
  • Chris05
    #4
    Nem értem, hogy miért ne. Ezek is léteznek, mint a WC tisztítók! Nem kell ezt letagadni egy heteronak sem szerintem. Bár engem nem érdekelnek, de nem is zavarnak, amíg békén hagynak!
  • Tetsuo
    #3
    A jatek ok, de melegeket ne reklamozzanak mar.. undorito.
  • nessboth
    #2
    ...ráadásul csak poén!
  • Atkamon
    #1
    lol, az első meleg videó a mad tv másolata:D