47
  • Zoliz
    #47
    Szerintem a legeslegrosszabb film 2009-ben. A Transzformátor 2 volt.
    2X kezdtem a végignézésébe és egyszer sem sikerült-
    Bár nem tudom mi lett a vége nem is érdekel :D
    Egyszerűen egy kaka film!
  • Inquisitor
    #46
    "Látvány szuper, hangeffektek szintén a zenére szavakat sem lehet találni"
    Az összes többi "mellékes" dologra kapott aranymálnát, mint forgatókönyv, színészi játék(?), stb. :)
  • Nonix
    #45
    Bullshit list is bullshit :)
  • Chocho
    #44
    * Ben Affleck (A fenegyerek, Gengszter románc, Apja lánya, A felejtés bére, Pearl Harbor, Túlélni a karácsonyt.)

    Hát... már bocs, de ezek közül sok kurva jó kis film volt.
  • Justil
    #43
    LaBeouf amúgy, nem?
  • Justil
    #42
    van fantázia a srácban, de azért még rengeteget kell fejlődnie. talán egy 15-20 év múlva egyet értek majd veled :)
  • Broafka
    #41
    miért annyira szar az a transformers 2?

    amúgy ez olyan rossz, mert most van egy szar film, pl akkor a Transformers 2, és akkor azon belül már minden szar.

    Szerintem Shia LeBouf egy kurva jó színész

    (kedvenc színészem)
  • Justil
    #40
    költői kérdés volt, de látom nem esett le neked.

    a linken amit adtál már innentől

    "Consensus: Muddled and lacking the political context of the original, Swept Away offers further proof that Madonna can't act."

    hiteltelen az egész. nem tisztem védeni Madonnát, mert sose bírtam semmiért különösebben, de ha valami filmben jól alakított (mint 1 igazi színész) akkor ez a Hullámhegy volt...namind1.
  • visnait
    #39
    A 2012 minden kategóriában a legnagyobb lom, ami létezik! És aki egy kicsit otthon van 3Ds CG -ben az tudja miröl beszélek. A mai technikával és softwarekkel, külön embereket vettek fel azért, hogy tönkretegyenek mindent. :D Ennyire még nemharagudtam filmre!
  • winnie
    #38
    ha most valaki megmondaná, akkor a homlokodra csapnál és azt mondanád, hogy "ú, tényleg! igazad van, valóban pocsék"? gondolom nem. de tessék - itt akad 4 pozitív és 73 negatív kritika, gondolom, bőven kifejtik, hogy miért rossz a film.
  • Justil
    #37
    továbbra sem értem, hogy a hullámhegy miért rossz film? talán mert nem lövöldöznek benne?
  • mynameisbence
    #36
    Ja am miért kellett Madonnát azér a kb 2 perces James Bond szerepért aranymálnára ítélni? Kb semmit se csinált.
  • kriszwells
    #35
    Nekem ma sikerült megnéznem a Transformers 2-t. Azzal egyetértek hogy Bay nem veszi komolyan a filmjeit és sok benne a komolytalan dolog (hülye poén, idétlen robotok) de ezenkívül én nagyon nagyon élveztem. Látvány szuper, hangeffektek szintén a zenére szavakat sem lehet találni (1és2 OST a number1 nálam), ez így együt szerintem egy egész szórakoztató filmet adtak, és hát szerintem ezért nézi az ember. Én semmikép nem mondanám hogy a legrosszabb. Több más film is a helyére kerülhetett volna, ha a B kategóriát nem is nézzük, akkor is.
  • czyi
    #34
    A Fantasztikus négyes 1-2 szerintem egyáltalán nem lenne AranyMálna-jelöltnek való. Mivel szórakoztató, ügyesn megcsinált kis filmek!
  • czyi
    #33
    Láttam. pl. Viasztestek. Egészen jó volt.
  • Magiszter
    #32
    Én csak az "Elveszettek Földjén"-t nem értem hogy került oda. Szerintem egy tök jó, szórakoztató, hangulatos film lett. Rég vártam már egy ekkora esztelen marhaságra, és meg is kaptam, jó látvány mellett.
  • zombeeka
    #31
    Én is hiányoltam a "mester" filmjeit,pedig termelt ebben az elmúlt 10évben pár remekbeszabott sz@rt!
  • Andr0
    #30
    elég nehéz jó filmet csinálni, és valóban szerintem gyenge év volt ez a 209. Én egyetértek ezekkel a jelölésekkel, de azt ne fedjük, hogy a legjobbak leghosszabbikai.
  • Justil
    #29
    ugyan miért lenne primitív?
  • Kerub
    #28
    Ezek sem az Elektrát, sem a Macskanőt, sem a Fantaszikus 4-est nem látták. Nekem ez a trió az abszolúte movie monsta! Miközben néztem őket, kb úgy éreztem magam mintha a szemgolyómat akarnák kinyomni az agyamon keresztül
  • Kerub
    #27
    Az a film nagyon is megérdemli a helyezését. Rém primitív alkotás :D
  • winnie
    #26
    "Ott csak a színész filmjeit sorolják, bár szerintem is jobb lett volna azt írni csak, ami miatt jelölték."

    azok a filmek vannak felsorolva, amikért jelölték, hiszen vannak olyan filmjeik, amik nem kerültek bele a felsorolásba.
  • krajcsovszkig
    #25
    Ott csak a színész filmjeit sorolják, bár szerintem is jobb lett volna azt írni csak, ami miatt jelölték.

    Viszont nekem a kardhal nem annyira tetszett, lehet hogy azért, mert informatikus "vagyok" és idegesít sok techno-halandzsa
  • krajcsovszkig
    #24
    Láttál te már Paris Hilton "film"-et? ;-) :D
  • czyi
    #23
    Az én befutóim: 10 éve a legrosszabb színész: Rob Schneider; színésznő: Lindsay Lohan; film: Tudom, ki ölt meg. Egyébként meg minden jelöléssel egyetértek, holott pl. a Transformers 2-t kifejezetten kedveltem, jó szórakozás volt. A 10 év legrosszabb filje jelöltjei között pedig van kettő, amit szintén kifejezetten kedveltem: Hullámhegy, Háború a Földön --- B-kategóriás színvonal ide vagy oda
  • brueni
    #22
    sehol nem írják, hogy a film szar.
    csak a színész neve mellet szerepel a film címe...
  • MsUser
    #21
    Ebben a felsorolásban mint mindig , vannak tulzások.
    És az is valószínű hogy statisztikai adatok is befolyásolják a döntést,
    nem a nagyközönség véleménye a fontos.
    És meglepődtem a KARDHAL-on nem volt illúzió romboló benne Travolta, és a film se rosz. Ben Affleck Felejtés Bére sem lett olyan kirívóan rosz, szóval itt nem szempont hogy a szórakozni és kikapcsolódni vágyó mozimézőnek mi a véleménye a szinészről vagy a filmről. De persze ez csak az én véleményem...
  • WoodrowWilson
    #20
    Oké oké, de hol van a mester, Uwe Boll?! Vagy 2009-ben nem volt elég aktív?
  • MitsuMishi
    #19
    Úristen... Akkor bizonyára ezek se látták az utóbbi 10 év egyik legsz*rabb filmjét, a Szeget/Spiker/ http://www.imdb.com/title/tt1038902/
    Aki teheti meneküljön,foglyok kihallgatására tökéletes.
  • Daffit
    #18
    Az elveszettek földje nekem bejött, végig tudtam nézni és röhögni is.

    Viszont a Becstelen Brigantik első jelenetét eddig kétszer néztem meg, mivel ennyiszer kezdtem bele és az azt követő jelenetek alatt elalludtam, szó szerint, vagyis fogalmam sincs mi van a film kb. második felétől. Asszem' nem is fogom megtudni...

    Ugyanakkor szerintem az Avatar története is megérdemelne egy málnát, igaz a technika, rendezés és a zene nagyon jó volt, arra jöhet az Oscar.
  • berserk87
    #17
    A G.I. Joe volt a legrosszabb film amit tavaly láttam. Rosszabb volt a Trans Formers 2-nél is, de végig szenvedtem, pedig párszor megfordult a fejemben, hogy nem folytatom és jobban jártam volna. Ha még nem láttátok, akkor ne nézzétek meg, tényleg nagyon rossz.
  • ZeemanX
    #16
    Hmm. És hol maradt rolandka apokalipszise?... Nem mondom, hogy a TR2 nem érdemelte meg a diját, de a 2012-höz képest A Forrás... :-)
  • portable
    #15
    G.I. Joe nagyon rossz film...
    Nem is a látvánnyal van gond
    Történet, párbeszédek, szinészi játék... nagyon rosszak
  • mynameisbence
    #14
    Már tudom is mi lessz a harmadik Transformers film címe: Transformers 3: A bukott film bosszúja.Az aranymálna kiosztóiról kiderül hogy álcák és ellenük fognak Optimusék harcolni. Am azt nem vágom hogy Julie White-ot miért jelölték mer én halálra röhögtem magam amikor betépve ott égette a fiát.
    A Robert Pattinsont azt megértem mer az Újholdban is és az Alkonyatban is béna volt olyan "élettelen"(márha lehet ezt egy vámpírra mondani)
  • Szefmester
    #13
    én a GI Joe filmről hazamentem.. kidobott pénz volt azért a förtelemért.. kb 50percig bírtam..
  • Justil
    #12
    nem a filmre írták hogy szar, hanem Travoltára, hogy 2000 óta az egyik legrosszabb férfi színész :)
  • alienslive
    #11
    Biztos, hogy sznobnak kell lenni hozzá?
    Mert nekem mind a két film, amit felsoroltál nagyon bejött. Akkor sznob vagyok?

    TF2-ben volt pár akció jelenet, ami kifejezetten tetszett látványilag és hang hatásilag. Viszont szinte minden más nagyon zavaró volt, betépett anyuka meg egyenesen kiborító...

  • Sanyix
    #10
    kardhal szar film? :DDDD
  • Justil
    #9
    bazz, a hullámhegy 2000 óta az egyik legrosszabb film? mi a fasz?
    dolog, hogy Madonna játszik benne, akit amúgy nem bírok, de a filmben kajak jól játszik, és a film is rendben van, nem egy újranézős valami, de hogy legrosszabb film lenne? pfffffffff
  • bladesoft
    #8
    Na mosta sznobok jól megmondják hogy melyik film milyen rossz volt... meg melyik szinész milyen pocsék... de rájuk a kutya se fog emlékezni.
    Nekem pl. az egyik legrosszabb film a No country for old man volt... unalmas ötlettel kiszámitható béna.... a legnagyobb csalódás meg a Becstelen Brigantik ami valójában egész jó volt csak a legjobb részeknek köze se volt a brigantikhoz.