10
  • moon08
    #10
    válasz erre | #5
    Figyelmetlen voltam! Nekem is jó és elég gyorsan tölti be az oldalt.
    Köszönöm!
  • Tetsuo
    #9
    Persze, neha lehet hasznalni, de hogy folyamatosan mindenki ilyen biztonsagot kapjon, a megszokott netezeshez az jelenleg lehetetlen..
  • Lakati
    #8
    akinek fontos a biztonság, vagy meg akar nézni egy blokkolt oldalt, annak türelme is lesz kivárni mire betöltődik...

    a TOR-nál pl. nem egy központi proxy-n megy keresztül az info, hanem vagy fél tucat önkéntes gépén véletlenszerűen szétszórva, mégis még így sem lassabb mint egy modemes kapcsolat átlagban...
  • Tetsuo
    #7
    Az a bibi, hogy minden proxy kacsolat lassu es nagy pingje van, ami miatt a legtobb ember soha nem fogja hasznalni, hasonloan a TORhoz..
  • atys2
    #6
    Az a bibi, hogy lassú.....
  • pet0330
    #5
    Nekem jól működik. Megnéztem hogy hol van az IP-m: és Netherlands Rotterdam :D
  • psishock
    #4
    lol hát majd ha implementálják a javascriptet akkor szóljanak, így használhatatlan a legtöbb modern oldalon, ahol a legnagyobb szükség lenne rá. Minden dinamikus tényező, flash, streamelés és más cuccok elérhetetlen.
  • Lakati
    #3
    Hajrá ! Éljen !
  • Inka
    #2
    A keresés eredményeiként adott minden link után megjelenik egy Proxy név is, ha arra kattintasz, akkor proxyn keresztül visz az oldalra.
  • moon08
    #1
    Kipróbáltam. Megnéztem rajtuk keresztül az ip címem és még a várost is kiírta az oldal. Valamit félre értenék? rákerestem az oldalon és ezt dobta fel.
    http://whatismyipaddress.com/ mégis látható az hogy honnan vagyok. Mit csináltam rosszul?