209
227px-Grand_Theft_Auto_-_Episodes_From_L
  • RYO21
    #1
    Hivatalosna meg lett erősítve, hogy a GTAIV:EFLC Jön PC-re islletve PS3-re is. A játék tartalmazza majd a 2 DLC-t.
    Megjelenés: 2010 Március 30.

    FORRÁS
  • JohnnyNapalm
    #2
    elfért volna a sima gta4 topikban
  • RYO21
    #3
    De azért ennek Liberty City-n kívül, nincs sok köze a GTA IV-hez.
  • JohnnyNapalm
    #4
    jó, nekem mindegy úgyse sokat játszok ilyenekkel
  • akyyy
    #5
    ugyanolyan szar szaggatva fog menni mint a sima. kiváncsi vagyok warez lesz e belőle
  • MR ME
    #6
    warez mindenből van
  • Narxis
    #7
    warez volt, van és lesz.
  • circa
    #8
    Ha optimalizálnák normálisan... de majd a maffia2 hátha :)
  • ldavid
    #9
    már az X360-as megjelenésnél is el lett mondva, DLC-nek nem kell új topic

    (de látom te is tudsz topic címet írni)
  • totahun
    #10
    ehhez kelleni fog majd az alapjáték ???
  • sambauer
    #11
    ez már nem dlc, hiszen megy az alapjáték nélkül is :D amúgy le a kalappal rockstar
  • RYO21
    #12
    Igazad van!
  • Palinko
    #13
    marad a map csak jobban ki lesz használva? király, úgy sajnáltam hogy gyorsan végig lehet jutni és még sok küldi elfért volna. már csak azért szurkolok hogy ejtőernyőt beletegyék :D ha a repüllők ki is maradnak. és a térképen egy kis vidék elférne még :D
  • Lacee86
    #14
    Annak idején a Vice City-t is a GTA III kiegészítőjeként szánták, aztán mégis egy tök új játék lett, sokkal jobb optimalizálással. (A VC állítólag a papíron jóval nagyobb gépigény ellenére sokkal jobban futott.) Ki tudja, hátha most is vmi ilyesmi lesz. A történelem ismétli önmagát. :)
  • ldavid
    #15
    akkor ide csak azok jöhetnek majd akik boltban veszik, aki letölti őket (vagy csak az egyiket) az meg húzzon vissza a gta4 topicba right? jó nekem 8

    #14: nem ugyanaz, ez nem teljes értékű játék, majd a következő lesz az "új vice city"
  • sambauer
    #16
    ejtőernyő a ballad of gay toniban van :D

    #15
    nem tudom hogy ezt hogy vetted ki a hozzászólásomból, a lényeg hogy lehet hogy dlcként indult, de mivel már elérhető dvd formátumban és futtatható minden egyéb cucc nélkül a dlc jelző már értelmét vesztette..szerintem. Ettől függetlenül jöhet ide bárki elvégre ugyanaz a két verzió az extra vice city fm-et leszámítva..
  • 5c0rp330n
    #17
    pc-n mondjuk valszeg ugyis jatszhatatlan lesz, szoval tokmind1.. a ps3 bejelentes meg valamit er, ott is reces, de az fps legalabb nem nagyon megy olyan 25-30 fps ala.. csak neha :)
  • Balumann
    #19
    Én is az optimalizációban bízok. A 4 játszhatatlanul akad nálam is.
  • Balumann
    #20
    Olvass vissza 2-t vagy nézz utána... (nemmondokinkábbjelzőt...)
  • ldavid
    #21
    GfWlive-ról csak DLC-t tölthetsz majd le (ami nem megy alapják nélkül).
    esetleg a dobozost hívhatjuk offline contentnek.. xD
  • fery02
    #22
    Xbox-on érdekesen is nézne ki, ha kellene a DLCK-hez az alapjáték, mivel egyszerre kettő lemezt nem igen lehet berakni, vinyó meg nem mindegyik konzolban van és az sem utolsó szempont, hogy GTA IV-ből a konzolos verzió is foglalhatja ám a kapacitást keményen gondolom.
  • akyyy
    #23
    de lemezt cserélni simánm lehet.
  • fery02
    #24
    Képes az Xbox eltárolni a memóriájába akár egy egész GTA IV-et? :O
  • tommygear
    #25
    megveszem
  • akyyy
    #26
    nem gta4, nemtudom melyik játék ez.
  • fery02
    #27
    Egyéb játéknál még talán érthető is.
  • drogosgeci
    #28
    topiknyitási láz, hülyegyerek?
  • greg benz
    #29
    alregkészítési láz,hülyegyerek?
  • sambauer
    #30
    mondjatok már valami normális fórumot amin ennyi téma van mint az sg-n. csak normálisabb színvonal. index gondolom nem ilyen, de más nem jut eszembe..
  • akyyy
    #31
    prohardver. ha nagyon komolyan akarsz valamit kérdezni, de ott csevegni stb nem igazán lehet, amiétr pont jó az sg. lehet itt ilyen a színvonal de nekem ez tetszik:D
  • RYO21
    #32
    Igazából úgy olvastam, hogy PC-re csak a dobozos verzió fog megjelenni, és azért gondoltam, hogy nyitok témát, mert a EFLC-nek nem sok köze van a Sima GTA IV-hez.
  • tommygear
    #33
  • Lacee86
    #34
    Nehogy nekiállj itt mentegetőzni! A hülyék le vannak szarva. Akinek nem tetszik a topik, nem olvassa.
    Mellesleg amilyen idióta topikok nyílnak, azok mellett meg pláne van létjogosultsága ennek is.
  • Synit HUN
    #35
    Iagazából lehet hogy sok lenne, de akár lehetett volna miden alcímnek külön topik. Mert így keverednek majd a témák, meg lesz egy csomó nyílt spoiler.
    Csak néhányan ezt nem tudnák kezelni :D
    De én már alig várom. Már majdnem vettem egy konzolt xD

    Amúgy március környékén már eléggé lecsökkennek az alkatrész árak. Lehet gyűjteni egy kis upgrade-re.
  • RYO21
    #36
    Nem mentegetőzök. :D

    Ti melyiket fogjátok először kipróbálni?
    TboGT vagy Tlad

    Szerintetek hogy lesz megoldva? Mint az x360as verzió, szal ingém válthatunk? Vagy 2 exe lesz? Vagy csak külön shortcut?
  • Synit HUN
    #37
    Sztem ugyanúgy lesz nagyjából. Viszont X360-on közösek a mentések. Vajon PC-n is így lesz? Mert nekem az összes foglalt :) Persze nem kell mind...
  • sambauer
    #38
    Lost and Damnedet érdemes szerintem, hiszen az jött ki előbb.
  • fery02
    #39

    Szép sorban.
  • Desiderata #40
    reméljük jobb lesz mint a 4.
  • tommygear
    #41
    bannerba haló