29
  • Renátó1985
    #29
    nem tudom csak nálam van e ez de mindig kérdőjeleket látok az ékezetes betűid helyett
    nagyon szar
  • Fórumharcos
    #28
    SZAR AZ OLDAL!!!!!!!!!!!!
  • Fórumharcos
    #27
    Ekkora BAROMSÁGOT" A legdurv?bb hogy adtok r?!!!
    1.- Ha igen mejik osdi verziót?
    2.- PSP'ben nem ? volt az els?
    3.- XFOS't b?rki!!
    Ez is csak egy sz?tvari?lt linuxal ökörködik mint a többi gyök?r,ja igen és böng?szhet JEEE!
    Id?ig az v1.6 sikerült feltörni és kiz?rolag a CoD4'el j?tszhadtak single'ben azt gatya!
    Nem sok?ra ?rtok egy farolosat,azt hiszem!!

  • huanito
    #26
    ezt találtam.
  • Bogyi007
    #25
    Még szerencse hogy ez így nem teljesen igaz.
  • narumon
    #24
    LG BluRay író a legolcsóbb 43-44Bruttóért már van, lemezek meg 450-től mennek felfelé. Ezzel az íróval ilyen lemezre írva a BluRay lejátszóm teljesen jól viszi a filmeket. Gondolom a Ps3-nak sem lenne gond.
  • TomecK
    #23
    Pioneer BDR-202BK jelenleg kb. ez a legolcsóbb 60 ezerért ... a lemez viszont mar csak 1000 ft :) persze ez a legszarabb ami a fene se tudja mennyire használható. Igen azt hiszem itt van a kutya elásva, a Sony ügyes, de nem azért mert jó védelmet csinált, hanem mert BR meghajtót tett PS3-ba ezzel megoldva warez gondot...
  • 5i
    #22
    Szereintem ettől még nem lesz nagy változás. Ettől még egy Blu-Ray lemez 2000 forint, az író meg 40-50000 között mozog. De elindulhat valami.

    Azért azt el kell ismerni, hogy a konzolosok nagyrésze azért vett X360-at, mert lehet rá írni. Az más, hogy a jobban tetsző játékokat eredetiben is megveszi az ember.
  • Szefmester
    #21
    igazából akkor jönne jól a ps3 eladások megugrása, ha nyereséges lenne a ps3 eladása.. de asszem ez még nem igaz..
  • exxile
    #20
    Na végre! Gratula!
    Szerintem nem is jön ez rosszul a Sony-nak, így tuti hogy megugranak majd a ps3 eladások. Ha lesz rá normális csip, talán én is veszek majd egyet :)
  • Szefmester
    #19
    a srác blogja (geohotps3) szerint csak 5 hétig tartott neki a törés..
  • Skyline
    #18
    Szép is jó is...
    Csak ha Sony bevezeti hogy a warez játékot használókat banolják akkor csumi:)
  • TomecK
    #17
    Jah, és a Microsoftos srác szerint nincs olyan védelmi rendszer a világon sehol ami több mint 1 évet kibírna ha valaki fel akarja törni, ezért a legkomolyabb secure cégek is maximum 1 évre vállalnak garanciát a biztonságra. De ez is nagyon ritka.
  • TomecK
    #16
    Szerintem azért tartott 3 évig mert eddig megvették a srácokat akik feltörték, egyértelmű ha feltörök valamit előszőr odamegyek céghez, hogy figyu ez van mennyit fizettek ? Mellesleg van egy volt osztálytársam Microfosnál biztonsági menedzser, ő otthon megmutatta , hogy milyen egyszerű feltörni egy Xbox -ot, de mindent feltör kivétel nélkül, szal szerintem neki sem jelentett volna kihivást PS3, csupán nem ált érdekében, mert már így is annyi pénze van amennyit nem szégyell kérni a microfostól ..... azt meg nagyon kétlem, hogy a Sony olyan überbrutál védelmi rendszert talált ki ami ennyire nehezen feltörhető volt. Valószínüleg 2 oka volt ami miatt eddig húzta, Sony súlyos pénzeket rakott jó zsebekbe, vagy egyszerűen túl drága a blu-ray lemez meg az irogatás, ahhoz hogy warezmenyország legyen.
  • redgreen
    #15
    Ha ellátogattál volna a belinkelt blogoldalra, láttad volna, hogy már tegnap óta kinn van a törés.
  • Renátó1985
    #14
    ha nem lát napvilágot a törés akkor megvette a sony a gyerek hallgatását
    kívánom neki, hogy így történjen
  • Renátó1985
    #13
    de nem mind1, hogy lcd vagy sima tv
    lcd-n el lehet olvasni a feliratok 100%-osan
  • FefeeX
    #12
    Nemsokára mindent megtudonk...

    Tomeck:
    én eddig is a tévén játszottam autóst, pedig konzolom nincs :) Mondjuk többnyire olyat játszom, ami tévén nem túl jó, mert nem lehet normálisan olvasni a feliratokat (MMO, RPG, RTS)
  • FefeeX
    #11
    "a gépet pedig veszteségesen forgalmazzák."

    na ez a része kb fél éve nem igaz. Viszont most talán csökkenések várhatóak az árban... És ha lejátssza a PS2 gémeket is, akkor lehet már érdemes lesz beruházni :)
  • FoodLFG
    #10
    Érdekes lenne tudni a törés elvét is, és hogy milyen védelmi rendszert használT a szoni.

    Gratula a srácnak.
  • TomecK
    #9
    Basszus már 3 éve van piacon ? Úristen de megy az idő, nekem még mindig olyan távolinak tűnik, hogy PS3 -am lesz, meg valahogy úgy jön le, hogy az váá de modern egy konzol zsír új meg minden :). 3 év, bazeg. Mondjuk sose voltam konzolos ezért nem figyeltem ennyire de PS3 még az én érdeklődésemet is felkeltette, főleg most hogy van hozzá TV :). Hülye kérdés, de tört PS3 -on vajon lehet majd multiba játszani ? Mondjuk nemrég dugtam rá a gépemet TV-re meg vettem kontrollert és elbámészkodtam egy-két gammával ami pc-re PS -re is kijött, hát kontroller fun, de nem mindig. Szal még mindig fele- fele játszanék PC-n meg PS -en. TV monitorként viszont funny :)
  • wolruf
    #8
    Nem olyan biztos, hogy akkora bukások lesznek eladásban. Többen vesznek gépet mert varázsolt, de aztán lehet hogy olyanok lesznek, mint én. Inkább megvettem az eredeti játékokat hozzá :)
  • huanito
    #7
    Ha ez igaz, marha nagy veszteség fogja érni a SONY-t, hiszen nem lesz bevétele a játékokból, a gépet pedig veszteségesen forgalmazzák.
  • bakagaijin
    #6
    [url="http://vgchartz.com/hwtable.php?cons[]=Wii&cons[]=PS3&cons[]=X360&cons[]=PSP&cons[]=DS&cons[]=SC&cons[]=XB&cons[]=GC&cons[]=GBA&cons[]=WSC&cons[]=PS2&cons[]=WS&cons[]=PockSt&cons[]=DC&cons[]=NGP&cons[]=N64&cons[]=PS&cons[]=SAT&cons[]=SNES&cons[]=GB®[]=Total&start=39824&end=40181"]Link[/url], remélem helyesen. Tök jó, hogy a kommenteket nem lehet előnézni :(...
  • bakagaijin
    #5
    Az a fura, hogy =Wii&cons[]=PS3&cons[]=X360&cons[]=PSP&cons[]=DS&cons[]=SC&cons[]=XB&cons[]=GC&cons[]=GBA&cons[]=WSC&cons[]=PS2&cons[]=WS&cons[]=PockSt&cons[]=DC&cons[]=NGP&cons[]=N64&cons[]=PS&cons[]=SAT&cons[]=SNES&cons[]=GB®[]=Total&start=39824&end=40181]darabra PS3 vasat többet adnak el mint X360 vasat, de játékból dollárban X360-ból több megy el. Azaz X360 tulajdonosok többet költenek játékra. "Normál" esetben ilyenkor a kalózkodást szokták előrángatni a kalapból, csakhogy ez ugye ez itt nem működött :))).
  • Balumann
    #4
    Hát meg maga a konzolok eladása :-)
  • Kensin
    #3
    Sztem a játékok eladása enyhén csökkenni fog, a PS3-é meg brutálisan megnőni :)
  • wolruf
    #2
    Vicces. Nekem ugyan x360-am van, ráadásul buherált, ettől függetlenül minden játékom eredeti. Ami olyan, hogy játszanék vele azt megveszem, a többi demóját megnézem. De emberenként változó ugye :)
  • bakagaijin
    #1
    Most rendelkezésre áll hiteles, teljes 3 évi statisztika arról, hogy milyen eladási mutatói vannak játékoknak kalózkodás nélkül és kalózkodással. Nos, vajon melyiknek jobbak az eladási mutatói? Igen, nos hát, bizony-bizony, kedves jogvédők is megnézhetik a globális számokat :)). És 2009-ben? És 2008-ban?

    Egy év múlva megnézzük hogyan változtak, most hogy már lesz kalózkodás. Tegyék meg tétjeiket!