11
Schiller-Sehnsucht Live DVD
  • Rip
    #11
    Rendeld meg, nem fogod megbánni.

    Postaköltség nem sok, Angliából szoktam DVD-t rendelni, onnan 2-3GBP maximum.
  • csupor
    #10
    ja igen! azt még meg akartam kérdezni h az áron kívül mekkora összegre számítsak a kiszállítást illetően? amazon.de -> németből elcipelik idáig, tuti nem olcsó... neked mennyibe fájt Garfield? :)
  • csupor
    #9
    nem mondom h nem fordult meg a fejemben a rendelés... akár több anyagát is tekintve, mivel ezt bármikor bedobja az ember a lejátszóba, zene, legalább is nekem. csak mivel nem kell ecsetelnem h az "ilyen jellegű" kiadásokra szánt összeg helyét a pénztárcámban lepkék töltik ki...

    @passatgt: köszi a linket, de szer nem az amelyiket keresem, már csak a méretet tekintve (830 mega, 100-160 mega vagy mennyi) :)

    a segítségeteket köszönöm, habár új lehetőséget nem találtam... vagy rendelés, vagy várakozás, ez majd eldől :)

    üdv
  • Garfield
    #8
    Amit az emberek warezban szereznek be, arra igazából nincs is annyira szükségük, ha megvan, megvan, de ha nincs, az sem baj. Ami igazán fontos, arra hajlandó lennél pénzt kiadni. (Mondom én ezt több tucatnyi Amazonról rendelt CD és DVD birtokában.)
  • passatgt
    #7
    amúgymeg:
    google második találat:/
  • passatgt
    #6
    nalátod, ehhez nem tudsz hozzájutni, úgyhogy veheted meg
  • csupor
    #5
    mér vagyok az? ki akar manapság pénzt kiadni bármire is amihez "olcsóbban" is hozzájuthat?! (Ha persze hozzá tud jutni-ez más kérdés) :D
  • tigeroo
    #4
    jó pofátlan vagy bazmeg már nemazért :Dd
  • csupor
    #3
    na.. semmi sem egyértelmű... :D ingyér kéne, természetesen. vmilyen torrent oldal vagy rapidshare szerű site. Google-ba kerestem, de EZT a dvd-t konkrétan nem találtam.
  • Garfield
    #2
    Parancsolj
  • csupor
    #1
    Helo!

    Régóta kutatom neten Schillertől ezt a dvd-t, de sehol semmi... tud nekem ebben segíteni vki? 2 lemezes, gyárilag DVD9, de nekem DVD5-be kéne...

    csupor