22
  • kalapos01
    #22
    Mit hisztizel, mi vezetett félre? Megnézed az előzetest és láthatod benne a dinoszauruszt, nem?
  • nickwearby
    #20
    Na most ezt a félrevezető címért:

    ..|..
  • krajcsovszkig
    #19
    Nekem az tetszett. Nem úgy kell nézni, mint egy krimit és akkor jó.
  • lAngelus
    #18
    Megérdemli ezt a filmet mindenki, aki Sherlock Holmes lebutított filmverziójáért felelős! Az a rendező is inkább Pitéket készítsen!
  • Kferro
    #17
    Komolyan mondom, olyan ez a trailer (igen Uram, bűnös vagyok, megnéztem! :D ), mintha valami fanfilmet néznék. Csak azokat lehet szeretni és tisztelni...
  • zombeeka
    #16
    Erre a sz@rságra kár volt pazarolni a betűket!
  • CaptainRumi
    #15
    ez a gagyi robot már az AvH trailerben is volt nem? xD
  • nessboth
    #14
    Akkor ezzel erőszakoljátok magatokat:
    http://www.youtube.com/watch?v=MGL-rr6nouM
  • neoG
    #13
    Látom műértő vagy Te is! A [URL=http://www.youtube.com/watch?v=Fa7ck5mcd1o]"Mega Shark vs. Giant Octopus"-t[/URL] láttad?
  • Aldo Moro
    #12
    Marc Dacascos-szal mi a baj? Én csípem.
  • magyarszurke
    #11
    mi ez a sz-r???
    a nézettség miatt kell ilyen címeket írni?!!

  • Jrex
    #10
    Rugóláb Jack az egyik kedvenc kriptidem.
  • nessboth
    #9
    Legenda vagyoknak is van Asylum verziója MÁRK DÁKÁSZKOSSZ-al, címe I am Omega!
    Mindamellett tudják nagyon jól, hogy sz*rt csinálnak, ettől függetlenül milliókat kaszálnak egy alkotással. Elhitetik a nézővel, h az az eredeti.
    Történt a múltkorában, a 2012-vel, hogy előttem a buszon két pali arról beszélgetett, hogy milyen jó, hogy nem ment el megnézni moziba ezt a sz*rt, hanem inkább az RTL-en nézte meg és nem vesztett egy fillért sem. Emlékszünk ugye, az Asylum féle 2012-re?
  • gothmog
    #8
    Új Sherlock Holmes a seggem, az!
  • karit
    #7
    Azért mielőtt leírjuk őket, várjuk meg az Avatar feldolgozásukat 4D-ben. ; )
  • Kelta
    #6
    Az asylum és a film szót nem szabad egy napon kiejteni....Ezek akkora állatok, hogy vadászidényt kéne kiírni rájuk...

  • alienslive
    #5
    Uwe fényévekkel jobb tőlük, AvsH-t én is láttam. Értelmetlen vágások, nulla színészi játék. Speciális effektek meg inkább csak rontanak az összképen.
  • alienslive
    #4
    Asylum filmeken 5 percig lehet nevetni, de után átmegy kínszenvedésbe.
  • Narxis
    #3
    Ettől a stúdiótól láttam az Alien vs Hunter(Alien vs Predator koppintást). Botrányosan szar, logikátlan, gagyi szövegek, rém unalmas. Csak Uwe Boll hiányzik tőlük...
  • Polemius
    #2
    WTF??!!
  • Berber
    #1
    pfff...