45
Google Adwords - információ, hirdetés, kérdések
  • Verseghy
    #45
    Sziasztok!

    Épp az AdWords-szel szarakodok. Próbálok rájönni, hogy hogyan lehet a honlapom az első oldal tetején egy-két adott kulcsszóra keresés esetén. A keresett weboldal nem valami népszerű és nem is sokan keresnek rá, de a lényeg az lenne, hogy aki mégis rákeres az az első oldalon találja meg.
    A problémáim:
    - azt írta, hogy a statisztikák szerint kevesen keresnek erre a kifejezésre (hát persze, hogy kevesen hiszen kevesen ismerik) de aki ismerné és rákeresne az se találja meg, ha nem engedi a népszerűtlen kulcsszó használatát. erre van valami megoldás?
    - van olyan, hogy átlagos ajánlat az első pozícióért, de nem ír oda semmit, erre várni kell vagy mi?

    Azt hittem az első oldal tetejére kerülés csak pénz kérdése. Hát az nekünk van, de mégse sikerül. pedig vetéjtársak sincsenek a kulcsszavak terén. valami tanács valakitől? :) köszönöm előre is
    Utoljára szerkesztette: Verseghy, 2015.07.24. 11:19:39
  • jezjezjez
    #44
    Van pár ilyen..
  • Szegedi P
    #43
    Hát még konkrétat nem néztem, most ősszel lesz jópár marketing témájú konferencia meg tanfolyam, ezért gondoltam hogy előbb körbeolvasgatok. A lényeg hogy a tematikája főleg a keresőmarketingre épüljön.
  • printsreen
    #42
    Egyébként milyen konferenciára vagy képzésre szeretnél menni? Van valami konkrét leírása.
  • jezjezjez
    #41
    Persze, én se azt mondom hogy egy nap okításból lesz valaki milliomos.. De egy szint után a te leleményességeden fog múlni a sikered, csak az alapokat kell betanulnod
  • printsreen
    #40
    Hát finoman szólva erős kifejezés. Egy tovább képzéstől, azért nem leszel gazdag. Tőled függ, hogy utána mennyit teszel a dolgokba és hogyan. Nem árt rugalmasnak és ötletesnek lenni.
  • Szegedi P
    #39
    Csak néhány esettanulmányt olvastam eddig meg sztorikat hallottam de ez a kaszál azért erős kifejezés szerintem :) Nyilván nem egyszerű munka lehet összehozni egy jól működő AdWords kampányt de hosszútávon gondolom megtérül...
  • jezjezjez
    #38
    Ez relatív, ha későbbiekben emiatt kaszál a céged, igen is kifizetendő, sőőt.. de ez függ az előadás színvonalától is ugye
  • printsreen
    #37
    Szia! Nem rég én is gondolkoztam ezen. Korábban volt hasonlóban részem. Ha lelkes kezdő vagy és találsz egy olcsóbb képzést, szerintem megéri és hasznos.
  • Szegedi P
    #36
    Hello! Mi a tapsztalatotok az ilyen AdWords konferenciákról/továbbképzésekről? Van hasznuk, megérik az árukat? Gondolom ez is előadó-függő, de azért nem olcsó mulatság egy ilyen :S
  • OssianFan
    #35
    Sziasztok! Van egy eladó AdWords kuponom, akit érdekel: katt
  • bardocz
    #34
    Jah értem. Akkor erre nem sok szükségem van:)
  • Cat 02 #33
    AdSense-esek nem kaptak ingyen kupont ? :D
  • hullabaloo
    #32
    Tudom voltam ott!:D Én arra értettem ha megint lenne kérdésem már pedig van! Azt h tudnám feltenni?!
  • petragondolai6
    #31
    Én nem voltam, csak egy ismerősöm. Ő azt mondta, hogy lehetett kérdezni meg egyéni tanácsokat is adnak. Tuti neked is adnak tanácsot.
  • hullabaloo
    #30
    Te is voltál tanfolyamon?! Nem tudod 'haladó' csoportot nem indítanak!:D mert jó volt csak én szeretnék még egyszer menni vagy csak kérdeznék...?! erről nem tudsz vmit?!
  • petragondolai6
    #29
    Annyira nem nehéz, de sokkal jobb ha valaki ad tippeket:D Erre jó egy ismerős vagy egy tanfolyam:D
  • hullabaloo
    #28
    Amúgy nem is tudom hogy hogyan lehet ezt megérteni segítség nélkül!? Nem egy egyszerű oldal!:D
  • hullabaloo
    #27
    Noh sikerült köszi az infót! Bár nem tudom mi lehetett a probléma!
  • petragondolai6
    #26
    Amikor én regisztráltam akkor nem volt vészes. Nekem már volt gmail fiókom és azzal egyszerűen be tudtam lépni. Adatokat sem kellett kitölteni, mert gondolom átveszi az email fiók adatait.
  • hullabaloo
    #25
    Hát nekem se megy a regisztrálás új felhasználóval:S vki nem tudja mi lehet a bibi?
  • petragondolai6
    #24
    Weboldaladat tudod hirdetni. Be tudod állítani, hogy milyen keresőszavakhoz jöjjön be a hirdetés meg, hogy milyen tartományból nézzék meg az oldalt.
  • hullabaloo
    #23
    Az egyik ismerősöm próbál regisztrálni és nem sikerül neki nektek simán megy?
  • jancso22
    #22
    És van valami infó erről a képzésről? szívesen utána néznék, hogyan is nézne ki...
  • Jim Morrison
    #21
    Komolyan mondom hihetetlne... Nem ez az elso alkalom, hogy gondolok valamire, amit meg akarok kerdezni sg-n/topikot nyitni és mindig nyiilik egy topik amire gondoltam... Hihetetlen.
  • karajjj
    #20
    én is
  • bardocz
    #19
    Aztán ez mire jó?
  • NikkiSixx69
    #18
    kaptam én is kupont (12000)
    MEgcsináltam az accountot látom a 12000 Ft-ot a számlánál. CSináltam kampányt meg 1 hirdetést. De nem tudom aktiválni mert azt írja hogy nincs pénz a számlán? Mi lehet a gond?
  • passatgt
    #17
    12000 Ft-os, ingyenes egyenlegfeltöltéssel segítjük az indulását, és átvállaljuk az egyszeri, 1000 Ft-os aktivációs díjat is (az ajánlat 2010. március 21-ig érvényes)

    js és van már adwords-öm:)
  • hullabaloo
    #16
    29.600 Ft + ÁFA, és ebben benne van az account és a 14ezres kupon
  • Zsoltika 007
    #15
    Ja csak fizess 2k-t meg csinálj újj accot hozzá hogy felhasználhasd. ^^
  • jancso22
    #14
    És mennyibe került? mert nem akarom magam nagy költségekbe verni...
  • hullabaloo
    #13
    Én decemberben voltam egy ilyen képzésen, a cég fizette, úgyhogy csak jól jártam vele. és mi 14000 Ft-os kupont kaptunk.
  • Rage47
    #12
    add nekem
  • passatgt
    #11
    lol
  • Rash87
    #10
    S én is:D
    Mondjuk nem tudom mire használni,mert régen csak unalom miatt regisztráltam :)
  • Rage47
    #9
    énis :O
  • Fabio Capello
    #8
    én is :D
  • edios
    #7
    én is:)
  • pxxl
    #6
    ott van valami keymaker. nem hasznos?