60
Torkos Csütörtök 2010 Február 18.
  • shaba23 #41
    Már publikus az étteremlista!
    És megvan az idei

    kiválasztott is :)
  • Kandurex
    #42
    és mit fogsz enni?
  • Dzsini
    #43
    péntek este felkerült a lista, ma elmentem lefoglalni egy asztalt :)

    nagyon megritkult a lista, rengeteg régi résztvevőt kizártak / nem jelentkeztek - nem szabad külön menüt adni aznapra :)
    (Szegeden 12 étterem összesen)
  • Kandurex
    #44
    hm...így átnézve az étlapot elég...hm..különleges ételek vannak,...aranyárban :/
  • Dzsini
    #45
    féláron számolva egész normálisak azok árak - mondjuk a tökfőzelék tükörtojással 900-ért kicsit durva :)
    (mindig meg szoktam nézni, hogy mit tudnak vegetáriánusoknak ajánlani - nagyon kevés az az étterem, ami a rántottgomba-rántottsajt-főzelék háromszögből ki tud lépni)
  • Kandurex
    #46
    te hol kajálsz?

    Én a Várétterembe
  • Dzsini
    #47
    Szeged, Gödör - normális árak, és van pár olyasmi, ami tetszik :) (halászcsárdát nem akartunk, a többi meg csúnyán drága)
  • Kandurex
    #48
    Egész jó - "nagy" választék, az árak se vészesek, mint a lentebb írt vadasparkosba. Szívesebben mennék ide, mint az enyémbe :(
  • Dzsini
    #49
    nekik se sikerült a Cordon Bleu-t leírni helyesen :D ez a másik, amit mindig megnézek - de jó kis felhozatal, tudnék onnan is választani.
  • Dzsini
    #50
    a másik kisvárdai (Novák) nem ismerős? nincs weboldaluk...
  • Kandurex
    #51
    1x -2x ettem talán, házhoz is visznek, egynek elmegy, de a várétterem ismertebb és jobb is.
  • shaba23 #52
    nem tudom...legutóbb mikor voltam, a bort választottam ki, aztán a pincért kérdeztem, hogy mit ajánl hozzá:)
    De mindenképpen valami vadétel.
  • shaba23 #53
    Szegeden tudsz ajánlani valami jó helyet? Megyünk nyáron hajós/horgászós 1-2 hétre szeged környékére:)
  • Willenbrock
    #54
    Alabárdos étterem,Hősök kapujától 10 perc séta.
  • Willenbrock
    #55
    Ja az nincs a listán,akkor jó még a Café Tisza a Novotel alatt.
  • Dzsini
    #56
    nem vagyok native szegedi, csak egyetemista :) menj át a Szeged connection topicba, ott biztosan tudnak neked jókat ajánlani!
  • Breki33
    #57
    Frankó eddig szinte minden évben voltam és idén egy megyeszékhelyen nincs senki egyetlen étterem se grrrrrrrrrrr
  • angelslie
    #58
    Most mi is a probléma? Pécsen is van egy csomó..
  • Dzsini
    #59
    No, ki hogy töltötte a tegnapot?
  • shaba23 #60
    Nekünk nagyon jól sikerült a Vadaspark Vendéglőben. Vargánya krémleves pirított pisztáciával, aztán vaddisznó comb zsemlegombóccal vadas mártással, végül somlói. Itt vannak a legjobb pincérek szerintem, nagy volt a nyüzsgés, végig teltház volt mégis figyelmesek, türelmesek voltak. Volt étel, amiről lebeszélt, mivel "éhes ember nem rendel fácánt, mert nem lakik jól vele" és amit ajánlott (pl az én vaddisznómat) az nagyon ízlett.

    Egy bibi volt csak, hogy az egyik asztalnál ült egy 8 fős csapat, és abból két paraszt mindenképpen úgy érezte, hogy rá kell gyújtania. Később az egyik a vadhús mellé sültkrumplit kért ketchuppal, szóval sokat nem lehett várni tőlük...Tipikusan az "ma óccsó a kaja, menjünk étterembe a meki helyett"