27
New World Disorder 1-10
  • Thomx
    #27
    Hát tud a srác az biztos :D
    10-be is kemény mikor azon a mozgó dobozon vagy min ugrál. chase az egyik legjobb.... (=
  • xNoodlex
    #26
    Nem semmi.
    0:40-nél, amikor arra az 5 cm vastag korlátra két kerékkel ráugrik.. Azért kiváncsi lennék hányszor ugrott mellé. :D
  • Thomx
    #25
    NWD 5 Aaron Chase
  • Thomx
    #24
    Törölték a képeket :/

    "akarsz még vitázni az egészről vagy belátod hogy igazam van?"

    A te fajtáddal felesleges vitatkozni, mivel nem lehet meggyőzni se józan ésszel se semmi mással.
  • VRSDM
    #23
    ha komolyan úgy értelmezted a mondandóm hogy egy dh-s cc-s trialosra célzok a montisok között akkor tényleg felesleges ragozni tovább.

    nemtudom kettőnk közül ki ugrat nap mint nap,
    nemtudom kettőnk közül kinek a bicós csapata fele montis fele bmxes
    nemtudom ki jár ki minden versenyre, ha kell átutazza a fél országot
    nem tudom ki néz meg minden filemt és ugrik a cikkekre hírekre riportokra

    akarsz még vitázni az egészről vagy belátod hogy igazam van?
  • Thomx
    #22
    "nem értem a problémádat..."

    nincs is probléma. ha a többit nem érted, akkor nem magyarázom tovább, mert felesleges...

    "de abban vitázni hogy a bmx-es trendeket követik trükkökben baromság. hisz tény."

    a dh-sok, freeriderek, trialosok, és még sorolhatnám kik, egyáltalán nem a bmx-et követik. Egyedül a dirt/street amiben vannak ugyanolyan vagy hasonló trükkök.

    abban pedig tévedsz hogy a bmxesek minden trükköt előbb adtak be. például wheeliek már akkor léteztek mikor a bmx még sehol sem volt...
  • VRSDM
    #21
    hát amik vannak motorban meg bicóban az kb.
    szaltó hátra
    szaltó előre (motorral elég necc még)
    nacnac
    suicide nullkéz
    superman
    cancan
    canonball
    és kb. ennyi

    bicóban azért had ne soroljuk már.
    főleg bmx-be
  • gordon 24
    #20
    És ne beszéljünk a 4x-ról sem:D

    Ugye elöször az is BMX-ben volt, csak annyi volt a difi, hogy ott 6 an mentek és kivasalt pályán..

    A 4x kicsit hepehupásabb keményebb lejtőn van, és ugye 4 en mennek.

    De azt elvitatni, hogy az ötlet a BMX ből van nem lehet.

    Montiba elöször paralel majd dual szlalom volt ami inkább hasonlít a snowbordosok szlalom versenyéhez, vagy a Sielők szlalomjához mint a mostani BMX cross szerű 4x hoz..

    Szóval jahh, és a BMX-esek plusz a montisok meg a Freestyle motocrosst "majmolják" mert a trükök jó része onnan van. Persze ez a húszezerszer megpörgetem a bringát meg ilyenek nem, mert azt motorral kissé nehéz lenne:DDD
  • VRSDM
    #19
    fölös ezen vitázni.
    minden montis trükköt amit eddig láttam
    előbb adtak be bmx-el. ergó vitának helye nincs.

    nem azt mondtam hogy egy montis a bmx-eseket majmolja
    de abban vitázni hogy a bmx-es trendeket követik trükkökben baromság. hisz tény.

    a trükkökről meg a virágkorról.
    nem is értelek.
    hol gondoltuk volna pár éve, hogy flairwhipből manualból flairt ugorjanak?
    még csak el sem tudtuk képzelni.

    nem értem a problémádat...
  • Thomx
    #18
    Nem igazán értünk egyet ezek szerint... :D

    A "montisok" egyáltalán nem a bmx-et követik. Utolérni sem akarják lol...

    Ha megnézed, rengeteg különbség van a kettő között, már csak a dirtök méreteiben vagy a trükkök kivitelezésében és lehetőségeiben is. Már csak ezért sem vezet sokra ha hasonlítgatjuk a kettőt. Két külön műfaj. A drifteseket sem hasonlítjuk össze a forma1-el...

    A kerékpározás lehet, hogy a virágkorát éli, de ez inkább abba nyilvánul meg, hogy egyre többen kezdik el és nem abban, hogy milyen trükkök számítanak nagy trükköknek.
  • VRSDM
    #17
    ezzel nem értek egyet.
    ki gondolta volna pár éve hogy manapság miket fognak művelni bmx-el...
    a montisok meg csak most jutottak el odáig (a biciklik különbségéből adódóan) hogy a bmx-ben már pro beszálló trükkök számítanak nagy számnak.
    (ezért sem szeretem annyira a montit)
    ergó a bmx is rohamosan fejlődik, a street elment picit flatlandes vonulatba, ill. kialakult az a stílus is (nosewheeliek, hang nothingok stb.) ergó bőven van még hova haladni.

    a monti meg mire behozza a "lemaradását" trükkök terén, az is még jó pár év, a bmx meg addigra megint előrébb lesz, és inspirációt adva a montisoknak.

    ergó közel sincs még vége. éppen hogy virágkorát éli a kerékpározás :)
  • Thomx
    #16
    Végülis, kinek mi... bár továbbra se nagyon értem, hogy miért jó azt nézni (=

    Sajnos sok újat már nem is fog senki se mutatni. Már túl sok olyan trükköt beadtak, ami a szinte lehetetlen kategóriát súrolja. És ugye az elvárás igy egyre nő.

    Mikor én kezdtem cangázni, egy backflip már nagyon nagy dolognak számított. Ma meg már ott tartunk, hogy backflip+superman és hasonlók...
  • gordon 24
    #15
    Szerinted:D Nekem meg bazi unalmas:D Én azokat a részeket álltalában át pörgetem..

    Nem azért mert nem tartom hatalmas teljesítménynek, hanem azért, mert nem tudnak ujjat mutatni nekem.. A Dh-ban sem tud ujjat mutatni (és igazából szerintem ezért szünt meg pl ez a sorozat is) de mivel én azt csinálom igy nekem látványos:D És jobban élvezem azt nézni.. Fölleg ha van alatta egy jó zene pl akkor isteni hangulatot ad. Mondjuk itt van a Kirt Vories-es video amiben nincs zene és hát huhh:D

    Nahh mindegy.. Ezért mondom azt, hogy jobb lenne egy olyan video amiben több a Dh.. És simán meglehetne ezt ugy oldani, hogy csinálnának Dirtist videókat, és dh-st aki akarja azt nézi aki akarja a másikat..

    Én nem szeretem nézni a dirtöt, és nem is szerettem csinálni, volt egy idő amikor kijártam, én halálra unom magam ott.. De ez én vagyok, és ez az én véleményem..

    DH-zni viszont imádok, ezért is csinálom azt!
  • VRSDM
    #14
    most azért sírsz hogy street/dirt legyen.

    streetdirt sosem lesz kanyonban, meg sivatagban, meg hegyekben meg anyámtudja hol...

  • Thomx
    #13
    "amúgy millió film van. nem tudom mi ez a siránkozás hogy nincs elég . kábé naponta jönnek ki az új filmek, havonta meg az egészestét múvik."

    azért azok nem nagyon lesznek NWD szinten... már csak a hangulatuk miatt sem, legalábbis azoknak akik régebb óta cangáznak és végigkisérte őket ez a sorozat. stb.
  • VRSDM
    #12
    ő meg a te álláspontodat nem érti... szóval ennyit erről :)
    amúgy millió film van. nem tudom mi ez a siránkozás hogy nincs elég . kábé naponta jönnek ki az új filmek, havonta meg az egészestét múvik.
  • Thomx
    #11
    "Egy a lényeg, én sokkal jobban szeretnék egy olyat amiben több a DH. Nem szeretem annyira az ugribugrit nézni.. Viszont a Dh-s részek ááá:D"

    Nem értem még mindig, hogy mi a jó abban, hogy nézed ahogy gurul/repül le az ember a hegyoldalról...

    Én jobban szeretnék olyat, amiben street/dirt, esetleg freeride van előtérben. Szerintem sokkal látványosabb, mint DH.
  • gordon 24
    #10
    Ez egy nagyon jó sorozat volt! Kicsit sajnálom, hogy vége.. De lesz ugyis más.. Ott van a ROAM pl, vagy egyéb amiket ti is írtatok..

    Kranked sorozatok stb stb.. Egy a lényeg, én sokkal jobban szeretnék egy olyat amiben több a DH. Nem szeretem annyira az ugribugrit nézni.. Viszont a Dh-s részek ááá:D

    A 10 Kirt Voreis videója nagyon bejön.. Meghát természetes Gee Atherton.. Csak kevés:D Több ilyen kellene..
  • Thomx
    #9
    Smackdown jobb volt.

    Bár Aaron Chase kb 2-3 perces része tényleg nagyon viszi a pálmát Dust n Bones-ból.
  • VRSDM
    #8
    most volt múlt héten amúgy a 4bro-ba anti days of thunder vetítés.
    de a 16:9-es filmet rárakni egy 4:3as vászonra, (kivetítőről ment) de mindezt úgy hogy nem csak oldalt hanem felül is levágtak egy kis részt ahhoz azért profizmus kell :D
  • fifi
    #7
    ha jól emlékszem az összes Earthed is dirt/freeride témájú nem?
  • Pistike 007
    #6
    :(
  • daemonervosa
    #5
    dust ß bones epic
  • VRSDM
    #4
    mert eltemették.

    tulajdonképpen régen jó volt a dizorder, újat mutatott, olyat sehol máshol nem lehetett látni
    most meg kéthavonta jönnek ki az amatőr videók, profi kamerával véve, és összevissza kenik a nagy nwd-s arcok tudását.
    az nwd-t már csak a szép tájak miatt érte megnézni, a zenék sem olyan egyediek már mint régebben...

    de nem kell bánkódni, hamarosan nézhetjük a Life Cycles a SCOTT-tól. a valaha eddig készült legnagyobb volumenű biciklis filmes, na az lesz az őrület ;)
  • Szabi84
    #3
    miért nem lesz több?
  • SrAta
    #2
    Kár hogy több nem lesz:(
    RIP NWD!
  • Thomx
    #1
    NWD

    Természetesen a cangás filmekről van szó és nem NWO-ról... Persze személy szerint kiváncsi lennék rá, hogy miért kapta ezt a címet. Esetleg tudja valaki?

    Megjegyzés: van pár szám (Danko Jones - Wait a minute ; Dope - Take your best shot ; Marilyn Manson - Disposable Teens...stb.) amiknek a jellege/mondanivalója nwo ellenes lehet.