19
  • DAK3
    #19
    az EA még 2020 ba is élni fog... de talán 2040 beis
  • Kindred Blades
    #18
    Márminthogy lesz még játék a Mass Effect univerzumban.
    Shepard története a harmadik résszel véget ér.

    De ez már annyira öreg dolog, mint a commodor 64-esem a padlásom. Persze, elő-előjön néha, csak a rend kedvéért.
  • Sheltem
    #17
    Én viszont nagyon nem örülnék ha ötvöznék a mass effect elemeit a dragon age-el. :) Én az ilyen mass effect stílusú játékoktól falra mászok(no offense, mindenkinek más stílus jön be) a dragon age viszont álmaim netovábbja(nem is gondoltam hogy manapság a csillivilli játékok korában kapunk még ennyire összetett, hosszú játékmenetű rpgt). A két stílus teljesen más nem kell itt semmit ötvözni.
    Hajrá Bioware
  • Csak77
    #16
    Pásztor Kapitány for president!!!
  • narumon
    #15
    Én a Dragon Age-et is nagyon élveztem de az univerzum miatt a Mass Effect nekem jobban bejött. Persze eddig semmelyik bioware játékban nem csalódtam, szóval nem féltem őket.
  • Kerub
    #14
    Happy Happy

    Btw, én nagyon szeretem a Mass Effect filmes vonalán. Rövidebb játék, nagyobb beleélés.
    És egyben nagyon élvezem a Dragon Age RPGs, hosszú story, kevésbé filmes, részletgazdagabb világát is.

    Az igazán fasza az lenne ha ezeket az elemeket ötvöznék egy játékban, de nem panaszkodom így sem :)
  • Tinman #13
    Sajnos ez.
    Bezzeg a Dragon Age...
  • Tinman #12
    "arra meg nem tennék fel komolyabb összeget hogy akkor még létezni fog az EA,"

    Atyaég...
  • Tinman #11
    Egy nap alatt végzel vele... a főszál 8-9 óra, az unalmas fosadék, bolygós mellékküldik meg 25 óra. Remek!
  • Justil
    #10
    Amúgy remélem a Bioware a jövőben gondolkodik még komoly rpg játékokban is, nem csak ilyen rpgsített tps-ben mint a ME, bár gondolom ez kell a népnek...
  • Aradebil2
    #9
    gyá csak most kezdtem az egyet,egy hetem van végezni?:O:D
  • Justil
    #8
  • Loverman
    #7
    miért ne létezne? lol...
  • Jimmyke
    #6
    Tudtommal a Mass Effect univerzumba lesz több játék. De ne legyen igazam.
    "BioWare has long since said that the third game would complete this story arc, but Zeschuk told Kotaku that the "valuable" setting of the games will endure.

    "We're actually going to continue to use it for stuff and we're going to continue to make games there," he explained."
    Szósz
  • Ruley
    #5
    Mondjuk ha így haladnak, két évente egy játékkal akkor ez 2014-ben lenne esedékes, arra meg nem tennék fel komolyabb összeget hogy akkor még létezni fog az EA, de legalább emiatt az egy miatt drukkolok nekik.
  • Ruley
    #4
  • IMYke2.0.0.0
    #3
  • Hoz_Hun
    #2
  • Gubberx
    #1