31
Reklámőrültek
  • ldavid
    #31
    az utolsó (7.) évad ugyanúgy ketté lesz szedve, mint a Breaking Bad-nél
  • Jim Morrison
    #30
    én tegnap néztem meg az első részt, tetszett :) később majd szép fokozatosan bepótolom, így is van mit nézni :D
  • LoSA
    #29



    Ez egy kegyetlen jó rész volt.
  • LoSA
    #28
    Az biztos, hogy ez nem az a tipikus pörgős sorozat. Elsőnek én is nagyon nehezen kezdtem hozzá, néztem. Majd egyre inkább megtetszett, és most már a harmadik évadnál tartok. Minden este megnézek egy részt (vagy kettőt), és egész jó. De azt én se értem, hogy ez a sorozat miért nyer(t), ennyi díjat?! :)
  • ldavid
    #27
    ha eddig nem fogott meg, akkor már lehet, nem is fog.
    a story az ami az ügynökséggel történik, emellett ott a dolgozók élete, főleg Don, neki a múltjáról derülnek még ki dolgok később is, de mindenkinek történnek változások az életében
  • gabo91
    #26
    első évadből 8 részt láttam, de csak mert nem volt mit nézni...
    érdemes folytatni? azért nézegettem csak hogy hátha beindul, de igazából csak Pagie-vel szarakodnak úgy látom...
    nekem nagyon lassú, tele felesleges résszel. elalszom rajta...
    valami történet is lesz majd?
  • LoSA
    #25
    Most fogom befejezni a második évadot. Érdekes sorozat, nem mondanám, hogy a kedvencem, de nézhető! :)
  • ldavid
    #24
    az AMC mindig vasárnap sorozatozik
  • a.carkey
    #23
    Nem csak holnap?
  • vass17
    #22
    Már ideje volt:)
  • ldavid
    #21
    másfél év után itt az 5. évad
  • LoSA
    #20
    Nézi még valaki? :)
  • ldavid
    #19
    egyik kedvenc főcímzeném - baszottjó
  • ldavid
    #18
    régebben akartam neki topicot nyitni xD
  • a.carkey
    #17
    Zseniális sorozat.
  • Lateralus
    #12
    Egy évadot láttam, de lassacskán nekikezdek a következőnek is.

    Nagyon jó sorozat egy reklámcég néhány alkalmazottjának magán- és munkahelyi életéről.

    A lényege, hogy a 60-as évek elejére tették, a zselézett hajak és nyakig gombolt blúzok merev világába, amikor egy nőnek ciki volt, ha fogamzásgátlót irat fel, vagy ha elvált. Kívülről mindenki a kőmerev konvenciók rabja, a háttérben meg intrika, félrekúrás, az élet neurózisa.

    Ja, nem lövöldöznek, nincs időutazás (bár annyira jól megjelenítik a kort, hogy az egész sorozat az), nem jönnek más bolygók lakói, nem kardoznak és csöcsök sem villognak. Viszont folyamatosan töményeznek és cigiznek.

    Mindennapok drámája.
  • Attila8805
    #2
    Mad Men - Reklámőrültek
    - sorozat -
    (Mad Men, 2007)

    Hatvanas évek, New York. Don Draper egy menő reklámcégnél dolgozik, és még az ellenségei szerint is messze a legjobb a szakmájában. Legújabb megbízása, hogy még vonzóbbá tegye a Lucky Strike-ot az embereknek. A dohányzás káros következményeiről felszínre kerülő hírektől még ő is pánikba esik. Egyelőre semmi ötlete nincs a reklámot illetően. Munkatársa, Pete Champbell kihasználja Don pillanatnyi zavarát, és elkezdi építgetni a karrierjét társa háta mögött. A nagymenő reklámcég viszont nem csak férfiakból áll, így feltűnik a színen Peggy Olsen is, aki Don új titkárnője lesz. Peggy nagyon kedves és visszahúzódó, de mi van, ha ez csak a látszat?


    2010 - Golden Globe-díj - a legjobb dráma tv-sorozat
    2009 - Golden Globe-díj - a legjobb dráma tv-sorozat
    2009 - Emmy-díj - a legjobb dráma sorozat
    2008 - Golden Globe-díj - a legjobb színész dráma tv-sorozatban (Jon Hamm)
    2008 - Golden Globe-díj - a legjobb dráma tv-sorozat
    2008 - Emmy-díj - a legjobb dráma sorozat
    2010 - Golden Globe-jelölés - a legjobb színész dráma tv-sorozatban (Jon Hamm)
    2010 - Golden Globe-jelölés - a legjobb színésznő dráma tv-sorozatban (January Jones)
    2009 - Golden Globe-jelölés - a legjobb színész dráma tv-sorozatban (Jon Hamm)
    2009 - Golden Globe-jelölés - a legjobb színésznő dráma tv-sorozatban (January Jones)
    2009 - Emmy-jelölés - a legjobb színész dráma sorozatban (Jon Hamm)
  • Attila8805
    #1
    Nem találtam még ilyen témát hát gondoltam megnyitom.
    Felkeltette az érdeklődésem az idei Golden Globe díjas sori.
    Még csak most kezdem majd el nézni de várom azok írását akik látták vagy esetleg nézik a sorit!