22
  • RoyalPredator
    #22
    KLIKK!
    http://irevolutiondesign.wordpress.com/2010/10/15/medal-of-honor-2010-kritika/#more-162

    63267
  • Renátó1985
    #21
    rendben ha neked nem tetszik az a te bajod :)
    attól még kegyetlen jó játék és ezt nem csak én mondom,
    de minek foglalkozol vele ha neked nem tetszik?
  • Cyberdevil
    #20
    MOHAA-ban ott volt normandia, cod meg egy egész játékot épített rá, szal... nincs itt lopás
  • Hegi90
    #19
    ja, kurvajó játék, tényleg. és ez még csak a ps3as verzió...

    szégyen az egész, kb mintha 10 éveseknek készült volna.
  • Renátó1985
    #18
    ha már csak annyira jó az már elég
  • Skyline
    #17
    Na akkor most mi volt előbb a tyúk vagy a tojás??
  • Hegi90
    #16
    MW2-nél csak jobb lehet
  • Jacek
    #15
    A kurva anyjat! mindketto Wolfeinstein nyulas!! es ki lopta a puskat? meg kulomben is milyen dzsip:)
  • akyyy
    #14
    úristen egy öngyilkos merénylő
  • NEOreg3
    #13
    JA!?
  • Fórumharcos
    #12
    Ezt a gamét kb m?sf?l ?ve tervezik,akkor volt az es? pr. felh?v?s az EA't?l...
  • Cat 02 #11
    Call of Duty 2, Toujane, ültök a tankon és egyszer csak bumm, előtte levő tank felrobban. Jó, CoD-nak cod, de most igazából hülyeség is a lopás szó, mert akkor többet ne rakjunk rajtaütést a játékokba ? Ám legyen koppintás csak hosszabb, akár egy picit gyengébb sztorival.

    #8: 2 havas pálya ;)
  • Vorpal
    #10
    A produktív koppintást kis jóindulattal nevezhetjük inspirációnak is:D
  • Loverman
    #9
    MoH sosem volt túl bonyolult program, bezzeg a CoA? (gondolom...)

    Nah emberek, csak úgy elmesélem hogy volt anno egy csapat ami fejlesztette az EA-nak az első MoH játékot (MOHAA mint tudjuk). De egy csomó ember elégedetlen volt, ők végül kiléptek és megcsinálták a Call of Duty-t. Szóval sokáig lehetne vitatkozni hogy ki lop kitől de ha nagyon szőrszálhasógatóak akarnánk lenni akkor a játékokban 1980 óta, filmekben 1970 óta, irodalomban többezer éve csak koppintás van ennyi erővel...
  • TommyGun
    #8
    Nekem igazság szerint kicsit hiányzik az egyedül kavirnyászás az MW2ből...állandóan rohanni kell valami fasz csapattárs NPC után...kicsit hiányoltam a kommandós egyedül pisztoly + távcsöves részeket...
  • NEOreg3
    #7
    ha jól csinálják, hadd lopjanak
  • Kindred Blades
    #6
    Speciel ezt az ambush jelenetet láthattuk már a Full Spectrum Warrior-ban is.
    A MoH, valljuk meg, sosem volt egy túl komplex program. Most ez is egyszerű lesz, mint a bot. Hát istenem.
  • Narxis
    #5
    Most nem jut eszembe, de 6 résznyi CoD után nem hiszem, hogy ne loptak volna más játékokból, talán épp egy korábbi Medal of Honor részből. Szerintem természetes, hogy a fejlesztők a jó ötleteket beemelik saját játékaikba is mint pl. a GoW elindította a fedezék rendszert és egy csomó játékba bekerült azóta.
  • Renátó1985
    #4
    honnan?
    nem kötekedni akarok csak kíváncsi vagyok
  • Narxis
    #3
    a modern warFAIL meg máshonnan lopott, ennyi
  • Skyline
    #2
    Tőlem koppinthat.
    Ha csak dedikált szeró támogatás lesz hozzá már jobb mint mw2.
  • tommygear
    #1
    ez eddig sem volt kérdéses hogy koppintják az egészet :D