17
  • sambauer
    #17
    na AZ egy alapfilm
  • neoG
    #16
    Általában itt arról írnak ami az embereket többségében érdekli.És a magyar filmek hát...1-2 kivétellel sz@rok.
    ...de azt én sem értem, hogy kőkemény brutális animálszexről miért nincsenek cikkek...
  • algost
    #15
    Erről még hány cikk lesz? De komolyan....Kurva gáz ez az sg...orrba szájba ezeket a hálivúdi fosokat löki....Nem tudom...Magyar filmekről szokott itt szó esni?
    Vagy Kőkemény brutális animálszexről????????????????????????????????????????
  • Yutani
    #14
    Biztosan nagyon jó ez a film, de annyira nem jött be nekem, mint amekkora hype van körülötte. Lehet, meg kéne nézni újra, hátha másodjára jobb lesz?
  • kicsizoz
    #13
    Biztos vagy benne, hogy az is vígjáték?
  • kicsizoz
    #12
    Rég szórakoztam ilyen jót filmen!! Nagyon bejön!
  • azirafael
    #11
    Egyszer nézős volt, akkor már inkább Félelem és Reszketés LAs Vegasban.
  • TommyGun
    #10
    A sikerben valszeg az is közre játszik hogy nagyon kevés R besorolású viígjáték készül mostanában, és ami készül az köszönőviszonyba sincs minőségileg a hangoverrel...
  • viizo
    #9
    középgyenge, poénok nélküli movie, amit megnézel és elfelejtesz.
  • Mister
    #8
    Szerintem jó volt. :)
  • Nonix
    #7
    Egyszer meg lehetett nezni, de semmi extra szamomra.
  • Darth Sith
    #6
    Sztem elég jól sikerült film :)
  • Dynamic
    #5
    Gyengének nem mondanám, de szerintem az alapszituációban sokkal több potenciál volt, ami nem igazán volt kihasználva. Bulizós fiataloknak és tiniknek biztos kúúl életérzést közvetít, de nekem ez kevés volt az üdvösséghez.
    Az amerikai vígjátékok 1-2 kivételtől eltekintve továbbra sem az én műfajom.
  • dzsagon
    #4
    ritka gyenge film volt.
  • jaspercry
    #3
    Én moziban láttam,nagyon bejött!
    főleg a végén mikor a képeket az esküvő után végignézik,ajánlom magam
    (a csajomnak annyira nem jött be)
  • bcrics
    #2
    Mekkora kép már ahogy a mozgólépcsőn jönnek lefeléXD
  • portable
    #1
    Hát igen... nagyon jó film.
    misem igazolja jobban