3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • Tyler1
    #243
    azt nem tudom a Manu honnan jött, csak a Jonról tudtam, lehet a Manu tényleg a 2. neve. :)

    Youtube-os cuccokat én is megnéztem már :)
  • Tower Guard
    #242
    Jó rész volt!

    Egyébként a 8-as 9-es részhez nincs felirat? Mármint angol (magyar az biztos nem lesz még egy darabig)
  • Aragorn83
    #241
    Ó, én az már mind láttam, de köszi! :)
  • tigeroo
    #240
    nah kezdenek beindulni az események... kibaszott jó rész volt!

    és ez még csak az eleje...wtf! hát nemtudom miféle csavarok lesznek még az évad végére...
  • Dynamic
    #239
    A youtube-on is van egy rakás riport. A főszereplőkkel(pl.Crixus ) és úgy egyáltalán a sorozat készítésével kapcsolatban. A többi interjú oldalt a "Series" boxban.
  • Aragorn83
    #238
    Akkor ezek szerint a Manu csak felvett név lenne. Én úgy tudtam, hogy a teljes neve Jonathan Manu Bennett és már csak második keresztnevét használja. Manu maoriul egyébként madarat jelent. :)

    Egyébként itt egy két oldalas interjú/cikk vele/róla: Manu Bennett intejú

    “My manager rang me saying in her thick German accent, ‘I have zee purrrfect role for you, Manu!’ ” he said. “My Maori name means bird, and I was coincidentally walking through the bird aviary at the Sydney Zoo with my 2-year-old daughter, Huia, asleep in the pram when the producers rang and said I had the role of Crixus.”

    The Condemnedben ő volt Paco a (ha jól rémlik) mexikói rab, aki a feleségével Rosa-val került a szigetre.

    A Marine-be még csak belenéztem de végefelé kiszúrtam, amikor ott viszik valami erdőn kersztül a főhős csaját és Bennett terelgeti pisztollyal a nőt. Meg összeverekszik később a főhős csávóval valami vizzel körülvett helyen és jól helyben hagyja őt a főhős.
  • Tyler1
    #237
    The Condemned (2007), The Marine (2006) - ezeket láttam de egyikből sem ugrik be Bennett :D

    Xena idején még az eredeti keresztnevét használta vagyis Jonathant :)

  • Aragorn83
    #236
    Azt vágjátok, hogy Manu Bennett és Lucy Lawless már egyszer játszottak együtt? A Xena c. sorozatban Manu alakította Marcus Antonius-t. :)
  • Aragorn83
    #235
    Bennett korábbi munkásságára kíváncsi is voltam, ezért leszedtem pár korábbi filmjét:
    30 Days of Night (2007) .... Deputy Billy Kitka
    The Condemned (2007) .... Paco
    The Marine (2006) .... Bennett

    Utóbbi a legviccesebb, 2006-os filmben tuti nem volt nehéz megjegyezniük a társainak a karaktere nevét. :)
  • Tyler1
    #234
    írd neki h te szemét miattad meghalt Barca xDDD
    Benett jó csávó! kedvencem
  • Aragorn83
    #233
    Bocs a sok egymásutáni hsz-ért.

    Csak úgy megemlítem, hogy Manu Bennett (Crixus) és Nick Tarabay (Ashur) fönn van Facebookon.

    Nick már vissza is igazolt és küldött üzenetet is :)

    "Hey Gabor
    Thank you so much for the support. I really appreciate it. Wish you all the best and thank you for watching the show
    Nick Tarabay"
  • Aragorn83
    #232
    Én meg majd HD-ben megnézem újra. Borzasztó, hogy mennyire rá vagyok kattanva erre a sorozatra. :D
  • Aragorn83
    #231
    Ezt nem tudom neked megmondani...
  • Aragorn83
    #230
    Ezért fogok Spartacust marathont tartani a hétvégén. :)
  • Csacsi
    #229
    Hát biztos nem nézném meg HD nélkül egyik részt sem :)
  • macselek #228
    De előbb is jöhet dvdscr formátumban, nem? Elvégre a 8 - 9 is előbb jött.
  • Tyler1
    #227
    péntek az még 4 nap, szóval a 10.-ig 18 nap, az meg majdnem 3 hét. az sok idő Spartacus nélkül :D
  • Aragorn83
    #226
    Vagy te nem számolsz jól :D

    A héten lesz 1x08 Mark of the Brotherhood
    jövőhéten 1x09 Whore
    tehát két hét múlva jön az 1x10 Party Favours, ami már nekem is új rész lesz. Így jön ki a két hét. ;-)
  • Sir Quno Jedi
    #225
    Kemény, igazi mély sötét hangulat. Bejövős!
  • Aschil
    #224
    Nem jól számolsz:
    1 hét múlva a 8. rész
    2 hét múlva a 9. rész
    3 hét múlva a 10 rész
    Különben + mindegy.
  • Tyler1
    #223
    na mostani se volt rossz, érthető a tempó lassulás az előző rész után. de ez a Barca ügy nehogy ilyen Barátok Köztösen derüljön ki... :D
  • Aragorn83
    #222
    Így jártam. De már csak 2 hét szünet :) Valamit valamiért.

    De azért szerintem fogok én Spartacust nézni. A hosszúhétvégén ledarálom az eddigi részeket. :)
  • Aschil
    #221
    "Én is már túl vagyok a 8-as és 9-es epizódon is. Rohadt jók voltak. :)"

    Akkor most 3 hét szünet!?!?
  • sandor8206
    #220
    hát a vége nagyon odabas*ott, cakkon-pakkon
  • Aragorn83
    #219
    Én is már túl vagyok a 8-as és 9-es epizódon is. Rohadt jók voltak. :)
  • desigo
    #218
    kicsit nyugis rész volt de nem volt rossz...
  • macselek #217
    Nem számít, már találtam.
  • AntiHero
    #216
    Hát hozta ez a rész is a szintet. Bár egy kicsit most olyan fura rész volt. Tetszett ez is, meg nem unatkoztam rajta, de valahogy más milyen volt mint eddig.
  • mosoporr
    #215
    Csodálkoztam volna ha nem kúrással kezdenek :D
  • macselek #214
    Az fake, nem? (ha nem akkor linkt plz)
  • toysoldier
    #213
    de felirat csak akkor lesz, ha már lement a tvben is.
  • rush21
    #212
    Már van 8,9.rész is (DVDSCR)...
  • kaposi1
    #211
    Ez is elég véresre sikeredett.
    De továbbra is tetszik!
  • njozef1984
    #210
    Most néztem meg a hetes részt, nagyon állat lett. Nézzétek meg
  • Punker
    #209
    jó rész volt
  • Tyler1
    #208
    igen egy n kimarad sry :)
  • MerlinW
    #207
    (Vengeance)
  • Tyler1
    #206
    a köv. évad cime elvileg Spartacus: Vegeance lesz :) ez még csak bemelegítés ahhoz képest :D
  • a.carkey
    #205
    A Rómának is volt eleje és vége. Két szériában lenyonták az egész sztorit. Szóval, a tógás filmeket le lehet zárni happyendel is. Ráadásul, ugye Spartacus holttestét meg sem találják, vagyis ... :)

    (A Tudorst pl. Katolikus Máriáig csinálják meg, de ott főleg a nézettség miatt van így.)

    Mariusról is lehetne egy jó kis sorozatot csinálni.
  • a.carkey
    #204
    Nem, Glabert zúzzák szét először.

    Crassus és Pompeius csapják a végén szét Spartacust és a maradékot.