16
  • lAngelus
    #16
    Csak nehogy ebből is 10 db legyen, mint elődjéből.
  • kicsizoz
    #15
    Ha jól emlékszem a 6. részig számozva volt +alcím (legalább is azokon a terjesztési csatornákon, amik errefelé eljutottak), és igen az első részt nem szokták számozni. Az ST2 elnevezést a cikk címéből vettem...
  • ldavid
    #14
    én alig ismerem a Star Trek-et de nekem eléggé tetszett
  • JimKirk
    #13
    Warp 6, Mr. Sulu!
  • NEXUS6
    #12
    Én speciel másnaposan a Blöffre szoktam aludni, közben érdekes álmaim vannak. De kipróbálom a ST-is, unom már a gengszteres álmokat.
  • winnie
    #11
    a star treknél nem fognak semmi újrakezdeni - az 1. rész nem star trek 1 volt, ez sem star trek 2 lesz, hanem mondjuk star trek - kirk odavág, vagy ilyesmi.
  • Narxis
    #10
    ááá hogy tudtál ezen bealudni? Annyira nem volt rossz. :P
  • kicsizoz
    #9
    Ez kicsit zavaró hogy az amcsik újrakezdik a filmek sorszámozását, ha az egyik köztes résznek nem adnak alcímet...
  • neoG
    #8
    Jóvanna.Nem lecseszésből írtam.
  • Reg5
    #7
    Szóval úgy 9-ik. Még szerencse, hogy te tökéletes vagy...
  • neoG
    #6
    persze a "mondtad" az meg "mondat" akart lenni
  • neoG
    #5
    Kimásolom Neked külön, aztán fuss neki még egyszer.Csak összezavar az a sok betű a kérdéses mondtad körül:

    "A Star Trek-folytatás egyébként a kilencedik film, mely konkrét premierdátumot kap 2012-re."
  • Reg5
    #4
    Sztem pont akkor nem. Azt viszont továbbra se értem, milyen 9. filmről írnak a cikkben; a Star Trek 2 a 12. film lesz.
  • Hegi90
    #3
    ha valami atomgeek vagy, esetleg végignézted az előző x évadot+filmet, akkor még élvezhető is valamennyire. Egyébként én bealudtam rajta, ami ritka.
  • Reg5
    #2
    Milyen kilencedik film?
  • portable
    #1
    Addigra megnézem az első részt.
    Hehe