40418
NEW ITALO DISCO & Hi-NRG - SYNTHWAVE - NEW RETRO WAVE - NU-DISCO


banner


  • lervi
    #195
    ő is 1 a sok közül akik próbálják megszólaltatni az italo stílust napjainkban!
  • okiland
    #194
    Találtam a 80-asban egy KAPOSI hozzászólást NEKED, amire (mivel most mindketten itt vagytok) itt szeretnék egy kéréssel reagálni!

    CLAUDIA T. MEGAMIX??? Hol van??
  • okiland
    #193
    Én is lesem a többi topikot is, mivel (mint ahogy írtad) rengeteg "jó arc" van a különböző topikban.
    Nekem személy szerint senkivel semmi bajom nincsen, volt aki be- beszólt, de nem foglalkozok vele. Lehet, hogy Én is megsértettem, vagy rosszul szóltam másnak, de elhiheted sosem tettem bántó szándékkal. A mindennapi munkámban megtanultam, hogyan NE! foglakozzak az ilyen dolgokkal.
  • lervi
    #192
    ha tehetem tudod mindig próbálok pozitívan hozzá állni dolgokhoz!


  • kaposi1
    #191
    Szia Okiland!

    Örülök hogy téged is itt köszönthetlek!

    Sajnos már nem tudtam hogy mi helyes ott, és mi nem.
    Olyan emberke indította el a dolgot ami ide vezetett, akitől igazán nem vártam volna.
    Pedig még a házigazda is azt mondta hogy nincs ellenére és tőle keveredhetnek a dolgok.
    Én mindenkinek segíteni próbáltam a zenék megkeresésével
    úgy látszik rosszul sült el.
    Szó sincs arról hogy többet ne lennék abban a topic-ban már csak a társaság miatt sem.
    Köszönöm szépen a jó kinváságokat és a biztatást.
    Rajtatok is múlik hogy milyen lesz ennek a topicnak a felfutása, és van -e létjogosultsága?
    Biztató volt az indulás de ehhez kellettek a régi cimborák is.

    Utólag Én is BOLDOG ÚJ ÉVET kívánok.
  • Wescone
    #190
    Na igen... nem rossz a zene ahhoz képest, hogy "új", ha nem hivjátok fel rá a figyelmem meg nem mondtam volna, hogy Dieter is énekel benne. Szerintem viszont nincs baj evel mert a csajszik hangja és kiejtése is meglehetősen gyenge - nélküle szerintem gyengébb volna a szám.
    Viszont a szőszi... mintha Thomas lánya volna úgy hasonlít rá.
  • okiland
    #189
    Hi LERVI!

    Mi újság?
    Láttam eléggé aktivizáltad magad az elmúlt időben.
  • okiland
    #188
    Pontosítok: MEGSZÓLTA!!

    És akinek nem inge......
  • lervi
    #187
    üdv Okiland!
  • Wescone
    #186
    "...szomorúan tapasztaltam, hogy milyen röpke pillanatok alatt szólták le az új zenét belinkelő tagot (tagokat)."

    Hmm... leszólta valaki a (...) tagokat?
  • lervi
    #185
    "Szerintem lesz itt még 80-as ritkaság is."

    azt hiszem ez a szám is belefér a 80 as ritkaságok közé!
    ha valakinek meglenne jóó minőségben az felnyomhatná ide!

    Camaro's Gang - Motel Lovers (4:56)
    camaros
  • kaposi1
    #184
    Yazzmin - Disco fantasy ( Cliff Wedge radio edit)
  • okiland
    #183
    Sziasztok!

    Örülök neki, hogy végre találtam egy olyan hozzáértő pásztort, aki a ménest össze tudta szedni, meg tudta csinálni a gépemet, és így ismét köztetek lehetek.
    Nagyon unalmas és sivár volt az elmúlt 4 hetem net és gép nélkül.

    Igaz, már jó ideje elmúlt, de nézzétek el nekem, hogy csak most kívánok mindenkinek zenében, linkekben, szerelemben és nem utolsó sorban szeretetben gazdag új évet.

    LACI!

    Boldogan láttam, hogy amíg nem jártam erre addig sem tétlenkedtél és a többiekkel együtt létrehoztátok ezt a topikot.
    Visszaolvasva a 80-as években (bár mind a 4 hetes termést azért nem nyálaztam át), szomorúan tapasztaltam, hogy milyen röpke pillanatok alatt szólták le az új zenét belinkelő tagot (tagokat). Gondolom ez is hozzásegített a döntésben, hogy ezt a fórumot elindítsd.

    Mindenkinek szeretném megköszönni azokat a zenéket, amiket már eddig is ide betettetek, ezzel is bizonyítva azt, hogy a jelen kor zenei felhozatala is tartalmaz (ha nem is mindenki számára) igazi gyöngyszemeket.

    Mégegyszer köszönöm, és CSAK ÍGY TOVÁBB!!!!
  • kaposi1
    #182
    Olvasd el Mike 168-as hozzászólását.
    Majd nézd meg a klippet az előző oldalon Moving Heroes!
    És minden tiszta lesz.
    Arra válaszoltam.
  • Wescone
    #181
    Miröl vagyon itten szó kérem?
  • kaposi1
    #180
    De ugye azért ezt a maxit ismered?
  • AlterEgo5561
    #179
    Válasz is :))
  • kaposi1
    #178
    Privi ment!
  • AlterEgo5561
    #177
    "Amikor meg végre hagyja énekelni őket akor meg az a baj hogy a hangszínük alig tér el a Dieterétöl" Meg, hogy annyira jól nyomják az angolt, mint én 8 év orosz tanulás után...
  • kaposi1
    #176
    Nem ellenkezem!

    Majd ezt is felteszem.
  • kaposi1
    #175
    Ja már értem!
    Szóval te Mike-nek válaszoltál.
    Egyébként először azt akartam írni Mike hozzászólására hogy ez a szám pont így jó ahogy van.
    Csakhogy az előbb megnéztem a klippet és teljesen igaza van.
    Szegény csajok olyan mintha csak tátognának annyira dominál Bohlen hangja sajna.
    Amikor meg végre hagyja énekelni őket akor meg az a baj hogy a hangszínük alig tér el a Dieterétöl.
    Ezért nem is tűnt fel a lemezt hallgatva.
  • AlterEgo5561
    #174
    Gondolom ezt a Gina T számot engem kivéve már mindenki ismerte:
    http://www.youtube.com/watch?v=5aPpqw5oKfo
  • yblm
    #173
    bocsi Kaposi kollega
  • yblm
    #172
    má megint másra válaszoltam
  • kaposi1
    #171
  • yblm
    #170
    persze énis
  • yblm
    #169
    szerintem teis ott lennél .ha ennyit tudnál .
  • mflex #168
    A moving heroes számát akár Dieter is énekelhette volna, mert az ő hangját többet lehet hallani, mint a csajokét. Szerintem nem normális ez a faszi, hogy ennyire "feltűnési viszketettsége" van, minek kell egy általa szerzett és producerált számban neki is "ott lennie"?!!!
  • kaposi1
    #167
    Hali!

    De örülök hogy te is felbukkantál!

    Viszont kérdésednek nem örülök.
    Ugyanis ez azt jelenti hogy igaz hogy 8-án kaptam de teljesen megfeledkeztem róla.
    Illetve nem is.
    Mindig este próbálkoztam az Amigó-val és ugye rapid miatt nem tudtam letölteni.
    Megkérlek hogy egy picit még legyél türelemmel mert még nem végeztem a dologgal.
    És ezer bocsi a feledékenységemért.
    David Guetta-t igazándiból nem ismerem.
    Jó persze ki ne hallott volna már róla.
    De bízom én annyira benned hogy nem lehet rossz ha te ajánlod.
    Persze nyomjad csak .
  • AlterEgo5561
    #166
    Sziasztok! David Guetta zenéje befér ide? Hallottam a One Love számát férfi előadásban. Rákeresve csak a Feat. Estelle verzió köszön vissza. Azt a verziót (elég a cím is) keresem ,amiben férfi énekel. Aki nem ismeri, ne hagyja ki!

    Kaposi Úr! Kapott tőlem privit a tegnapi napon? Vagy csak el van veszve? :) (ahogy én szoktam)
  • kaposi1
    #165
    Köszi az újabb dalt!
  • kaposi1
    #164
    Innen se maradhat ki egy annó égre földre keresett felvétel feldolgozása ami hála istennek nagyon jó kezekbe került.
    És kicsit leporolva illetve felturbózva is hatalmasat ütött 2009-ben.

    Dj's Project - Only 4 love ( Remix 2009 )
  • Tyia
    #163
    Akko' itt egy másik szintén 2003-ból

    Cause & Effect - Stay

    http://www.multiupload.com/DPZCA4ZR5F
  • kaposi1
    #162
    Befér nyugodt lehetsz.
    Sőt meghallgatás után le is szedtem.
    Kellemes hang szintén a dallam is .
    Mondtam nem csak Italó jöhet.
    Csak a tuc-tuc felé nem szeretnék elmenni.
    Szerintem lesz itt még 80-as ritkaság is.
    Köszi a dalt.
  • kaposi1
    #161
    Off!

    Ezt figyeljétek!!!!

    "Ezekkel a topicokkal semmi gond nincs, ingyenes uploader oldalak mióta minősülnek wareznek ? egy forintot nem kérnek érte... és a témához kapcsolódik, ettől (is) pörög a topic, van élet benne, tehát van értelme.

    De ha ilyen kis buzgó vagy, nyugodtan linkelhetsz kajak warez dolgokat, ezek általában linkek, egy frissen megnyitott téma első hozzászólásában. Na az warez.

    Üdv"

    Utolsó öt hozzászólás!!
  • Tyia
    #160
    http://sharebee.com/4547ca1b

    Cause & Effect - Sunrise

    Hátha befér ide ez a remek dal 2003-ból
  • Musachy
    #159
    a szövegemből meg egy "i"... de az nem olyan nagy baj
  • lervi
    #158
    a film múzeumon ajánlom mindenki figyelmébe: a Pitkin filmet!!
  • Musachy
    #157
    A topk címéből hiányzik egy "k".
  • Wescone
    #156