39950
NEW ITALO DISCO & Hi-NRG - SYNTHWAVE - NEW RETRO WAVE - NU-DISCO


banner


  • carbit
    #4415
    Szia!
    Köszi az albumot már kerestem.Van rajta egy pár nóta ami még nincs meg.
    Majd 3 hétig nem volt netem így lesz mit átnéznem.
  • kaposi1
    #4414

    Download
  • kaposi1
    #4413
    Sziasztok!

    Nyaralás első része letudva.
    Sajnos net elérhetőség nem volt ezért nem is tudtam belenézni a topikba.
    Majd átnézem hogy mi is történt a távollétemben.

    Gyanítom hogy kicsit kevesebb időm lesz a fórumokra mint eddig mert egy gyönyörűséges kutyussal tértünk haza aki máris elvarázsolta a családot.
    De azért igyekszem ide is koncentrálni.



    Disco Digitale - From Mir To You(38.93 MB)
    Download
  • musichunter
    #4412
    Köszönöm éek a lehetőséggel!
  • musichunter
    #4411
    "akkoriban, amikor ezek a számok mentek, a bambi volt a menő!Később jött a szőlő Márka!"

    Mijen igazad van.....

    De ez már történelem.
  • rics78
    #4410
    Elnézést, ezt sokszor elfelejtem - pass: rics78
  • rics78
    #4409
    Hellóka!
    Hátha valakinek érdekes ez az album - már csak Ryan Paris "Fox mix"-e miatt is.
    Info: tracklista

    Letölt!: New Italian Pop - 2CD ZYX Music (Megaupload)
  • Hezo66
    #4408
    Ha esetleg még érdekel valakit erről a linkről le lehet tölteni Bobby Orlando 2010-es új albumát teljes egészében ( 320 kbps ).
    http://rapidshare.com/files/413728080/Bobby_O_-_Bright_Nothing_World__Album___bobby_orlando__2010.rar
  • Játékos
    #4407
    Nem is arról szól a dolog, hogy ki mit iszik, a jó hangulat a lényeg ...
  • Játékos
    #4406
    De nagyon szuper!!!!!!! .... hallottam ezt annak idején, talán sokszor is, ki tudja, csak akkor még Tesla 100-as gépem volt, s néha megpróbáltam a szabadkai /91,5??/ rádióból lenyúlni, menteni számokat, esetenként átmenni a határon, bevásárolni, hétvégen a disco-ban pedig ropni rá egyet .... szép kis idők voltak, ma már csak nosztalgiázok ....

    Köszönöm szépen, nem kis meló lehetett ezt előbányászni, valószínűleg a halom alján lehetett, poros cd-k között, de nagyon köszönöm, hogy sikerült, ez nagyon fontos volt nekem, ha én is tudok valamit segíteni neked, csak szólj, bár én inkább filmekben vagyok erős, azt hiszem ...

    Szép napot, jó éjszakát!
  • Játékos
    #4405
    Ugye hogy ugye, milyen kis baba zenék voltak akkor, csak az a fő baj, hogy nehéz felkutatni, szerencsére vannak itt olyan profik, akik emlékeznek, s tán' meg is van nekik, ezért szeretek itt olvasgatni és esetenként töltögetni, amit nagyon köszönök a többieknek is ...
  • imre07
    #4404
    Egyébként ajánlom a figyelmetekbe ebből a korból -na jó, kicsit korábbról - a 80-asban a hHunters "Jánosát", meg a másik Hunters számot.
    Ezt is lehet porolni, keltezés 1966.
  • imre07
    #4403
    Nos! Szétnéztem a ládafiában (vinyón), azitán - hála Vaskó Ferinek 80-as topic - tálaltam valamit, ami kicsit átmagyaritított elnevezéssel, de a Hunters Get up, get down című száma lehet! Ugyanaz a stílus, először azt hittem, a szám is ugyanaz A címe lehet, nem az, amit adtam neki, de ez a refrénje.Hunters - Get up, get down
    Minőség 192-es.
    A sört nem szeretem, akkoriban, amikor ezek a számok mentek, a bambi volt a menő!Később jött a szőlő Márka!
  • musichunter
    #4402
    Én 1 kis gyümölcs párlatot ajánlok fel.....
  • musichunter
    #4401
    Hú a mindenit!

    Tényleg de nagy múzik volt bár most sem rossz!

    Szólok a kollégáknak hátha valakinek a láda mélyén esetleg ott porosodik 1-2 múzik .(kicsi esély rá de kitudja )
  • Játékos
    #4400
    Le is jött, nagyon köszönöm, kár hogy csak egy van belőle, de ez is nagy szó ilyen régi csapatnál.

    Jövök egy szatyor sörrel ...
  • imre07
    #4399
    Örülök, hogy sikerült mgtaálni a számot.
    Csak ez az egy szám van egy maszek retro disco válogatáson.
    Hunter: Rock on
  • Játékos
    #4398
    Természetesen mindenkinek köszönöm a segítő szándékot, a többi ötletet is megnézem, elképzelhető, hogy azok is tetszenek majd, a hasonló stílus nagyon bejön ....
  • Játékos
    #4397
    Húúúú de király vagy, ő az!!!!!

    De jó volt végig hallgatni! Kamaszkorom kedvenc zenéje

    Ha valahova fel tudnád tölteni, amid van /nem tudom mennyi számuk, albumuk volt/, roppant hálás lennék, bármilyen minőségben létezik. Előre is köszönöm

    Hiába, tudtam én, hogy itt profik vannak .... végre tudom, hogy kik is ők, igencsak 3 évtizede volt már ,
  • imre07
    #4396
    Majd ha hazajön a gazda, legfeljebb törli a sok off-ot.
    De a 80-asban van egy dal neki is, egy orosz mulatós!
  • imre07
    #4395
    128-ban van csak, ha kell.
  • imre07
    #4394
    Nem ezt keresed véletlenül?
    Réginek régi, hegedű, stb.:
  • musichunter
    #4393
    Idáig én is eljutottam...
  • musichunter
    #4392
    Én még keresgélek .....nem könnyű igy ennyi infóval átmézni 1.5Tb múzikot


    Hátha..
  • Wind 67
    #4391
    Szeja Papa,

    jövő hét szerdán jön a hatósági emberke nyomás próbázni és átvenni. a helyreállítás még csak ez után kezdődik részemről.. 25.-én kezdek dolgozni, majd felhívlak a központból...
  • Biatomi
    #4390
    Sziasztok!
  • shirak
    #4389
    szewa Wind
    végeztél? mikor lehet átvenni a munkát?
  • Wind 67
    #4388
    CHARLIE DANILES-THE DEVIL WNET DOWN TO GEORGIA 1979
  • shirak
    #4387
    korabban kerestek mar parszor zenet ehhez hasonlo leirassal, 1-2 alkalommal Thembi-Love me forever volt a nyero.
  • atiapuka
    #4386
    Sziasztok!

    Cliff Wedge (2009)- Back To The 80's
    01. Touch Me (03:23)
    02. I Open Up My Eyes (03:42)
    03. Survive (03:24)
    04. No One Like U (03:45)
    05. Only One Day (03:38)
    06. Down Down (02:41)
    07. Go Go Yellow Screen (03:33)
    08. Finally (03:36)
    09. Love At First Sight (03:39)
    10. Angel Eyes (03:45)
    11. Is This A Game (03:32)
    12. Never Gonna Give U Up (Feat. Vasso) (04:07)

    http://depositfiles.com/files/km38gok99
  • atiapuka
    #4385
    Köszi Sanyo! Én is magamévá tettem.
  • atiapuka
    #4384
    Itt már kiöregedtem a piercing-ből. Ki sem tudom mondani.
  • atiapuka
    #4383
    Én nem ismertem, de van rajta olyan, ami szerintem egész jó zene:

    NOUVEAU RICHE '' Pink Trash '' 2007

    http://depositfiles.com/files/a8ccfs3cf
  • atiapuka
    #4382
    Szerintem itt nincsen piercing-es fiú.:)
  • Biatomi
    #4381
    Köszi Sanyo71!
  • Játékos
    #4380
    Remélem, itt csak nem piercing-es fiúk szaladgálnak az egylemezes együtteseket keresve

    Még keresem a mintadarabot, volt valahol egy nagyon rossz minőségű zeném, bemutatónak viszont jó volna, csak hogy tudjam/tudjuk, miről van szó .... a probléma az, hogy régi DVD lemezeken van a gyűjtemény, s azokat egy szomszéd barát házkutatásos incidensénél olyan sikeresen eldugtam a hülye nagy házamban, hogy azóta sincs meg, de még dolgozom az ügyön
  • atiapuka
    #4379
    Cimbi, engem abszolút nem zavar, hogy itt tetted fel a kérdést. Végül is, lehet, hogy pont egy italoőrült fogja tudni a megoldást.:)
  • Játékos
    #4378
    Lehet hogy nem is jó topikban tettem fel a kérdést, nem feltétlen italo stílusú, rokizni szoktak rá, már ugye régebben, csak gondoltam, hogy itt ismeritek esetleg , igencsak ősrégi .... mint én :))))
  • atiapuka
    #4377
    Ez is marha nagy zene volt, de szerintem a cimbi nem erre gondolt, mert ő több számról beszél.

    Mindenesetre nem vagy semmi, hogy ez is eszedbejutott.
    Én filóztam rajta, hogy anno milyen hegedűs zenék voltak, de nekem semmi sem jutott az eszembe.
  • Musachy
    #4376
    Nekem a hegedűről ez jut eszembe: Amati - Are You In The Mood For Bach Tonight?


    De ez nem ebbe a topikba való...