40066
NEW ITALO DISCO & Hi-NRG - SYNTHWAVE - NEW RETRO WAVE - NU-DISCO


banner


  • reynaud #38281
    Azért írtam azt "worldwide" azaz világszerte,mert ezzel arra céloztam amiről te is írsz,a bolygónk minden szegletéből vannak rajongói,sok magyar is.
    Amögött rengeteg munka és tehetség van , odáig manapság eljuthasson egy zenész hogy ennyien felíratkoznak a YouTube csatornájára,ebben a réteg zenei stílusban pláne.
    Továbbá ,én úgy gondolom,van egy masszív 6 fős elit társaság a new gen vonalon akik a 80s vintage sounds-hoz tudtak valami újat pakkolni,,extrákat hozni,mai modernebb hangzással,szintikkel,azaz ténylegesen new-italo sounds halható dalaik többségében.
    Gyors felsorolás kikre gondolok.

    Thomas Fritsch (Tom Garrow)
    Nicolas Bertin (Italo4Ever)
    Michael Flaksza (Mflex Sounds)
    Ismael Blanco Ramos (Magic System D.J.)
    Frederico Bonaventura & Paolo Gottetti (Italoconnection)

    Mflex Sounds Team - Mermaid

  • rain70 #38280
    Már a 177 ezret is átlépte most néztem. És ahogy írod, manapság mikor minden hülye youtuber akar lenni, egy zenésznek, főleg egy new italo zenésznek 1 feliratkozó is siker, de ő több ezerrel gyarapítja minden hónapban. Szóval tud valamit a csávesz...

    Az egyik legnagyobb rajongó?

    Nem a legnagyobb, de tényleg szeretem azokat, amiket komponál, mert olyat csak ő tud és a a hangjai egyediek és minőségi szintetizátor hangok, egyszerűen hallatszik, hogy a csávesz nem átlagos zenszerkesztő szarokkal dolgozik, mint a többi new italo amiket ide betesztek, olyan gyatra a hangzás, hogy hallgatni is rossz, szóval a legnagyobb Mflex rajongók a kommentek olvasása után elsősorban a spanyolok, németek, franciák, olaszok! argentinok, sőt egyre több usa hozzászólás is van, de lényegében a világ minden tájáról írnak már neki. Kinai, japán, korea kriszkrasszok minden van ott már.

    És ahogy látom ma új dalt dobnak ki fél hatkor.


    Utoljára szerkesztette: rain70, 2023.08.29. 08:16:30
  • Biatomi
    #38279
    Miután gyula 1971 kolléga este beközölte, rá is néztem a többire azon nyomban. Italoconnection rmx nyerő nálam is. A többi meg amolyan is-is.
    Utoljára szerkesztette: Biatomi, 2023.08.28. 16:34:51
  • polojana
    #38278
    Köszi a bemutatókat!
  • fülcsimanó2
    #38277
    Ez picit fantáziátlan zeneileg, az énekhangot pedig nem is kommentálom, mert iszonyúan csúszkál.

  • reynaud #38276
    OMD - Bauhaus Staircase



    OMD Official Site
  • reynaud #38275
    Egyik kedvencem a band-től ,ez inkább mint az Eddy Mi Ami remix!

    Köszi a sok újdonságot Sanya!
  • reynaud #38274
    Meghallgatnék egy Bobby Orlando dalt ,mondjuk " Reputation vagy Whisper To A Scream " Eddy Mi Ami sablon kottáival átírva.
    Bár elképzelésem van mi lenne ha lenne,mert évek óta ugyanazon kottából játszik a remixeiben,unalmassá válik ha valaki mindig ugyanazt a dallam illetve hangzásvilágot hozza a dalaiban,remixeiben,még akkor is, ha egyébként színvonalas,jó.

    Ez a vinyl hiánypótló a vékonyabb pénztárcájú lemezgyűjtőknek!
  • wmallas
    #38273
    Scotch - Penguins' Invasion (Eddy Mi Ami Remix)
  • wmallas
    #38272

    Koto - Overdrive (D.J. Version) ITALO DISCO
  • wmallas
    #38271

    Linda Jo Rizzo - I Love Fashion (I Venti Remix)
  • wmallas
    #38270
    Reeds - Lost In Paradise (Power Mix) ITALO DISCO
  • wmallas
    #38269
    Scotch - Penguins' Invasion (Italoconnection Remix)
  • wmallas
    #38268
    Beachfront - Once In A Lifetime HI NRG
  • wmallas
    #38267

    Linda Jo Rizzo - Cybernetic Lover (I Venti Remix) HI NRG
  • wmallas
    #38266

    Koto - Sputnik ITALO DISCO
  • gyula1971
    #38265
    Torrevado - Crossing The Line (Savino DJ Remix) ITALO DISCO
  • reynaud #38264


    Close Miss- Living A Lie (Hi​-​NRG 2023 remix) bandcamp
  • reynaud #38263
    Káposztás tészta
    Túrós csusza
    Abszolút a kedvenc tésztaételeim közt,gyerekkorom óta.
    Elöbbit van aki cukorral eszi,azzal csak rontani lehet rajt.

    Egy újabb közös pont köztünk !!!
  • reynaud #38262
    Egyik favourite volt az 1989-es soralbumáról.
    A másik " You Make Me Feel (Mighty Real)" abban a jó hosszú verzióban.
  • fülcsimanó2
    #38261
    OFF,,,, mielőtt gasztroblogba megyünk át zenei fórumból.
    Akkor még egy közös pont van Veled a zene imádaton és a születési évenkün túl:-))
    "nekem elsősorban. az egyszerű tésztaételek a kedvenceim,pld milánói makaróni (milánói sertésborda) vagy éppen a gránátos kocka (krumplis tészta). :)", én is tészta imádó vagyok, s hozzátenném még a káposztás tésztát és a túrós csuszát, egy a lényeg, hogy sósan ehető tészta legyen, mert az édességeket utálom.
    ON....
  • polojana
    #38260
    S.L Melody - Only Believing (Seaside Radio Mix)

  • cucurbia
    #38259
    .....disco,pop,régi és új felvételek...


    Rákeverni PSB-t javaslok!
    Utoljára szerkesztette: cucurbia, 2023.08.27. 08:40:20
  • Biatomi
    #38258
    Hallgatom,köszi,és jóóóóó!
  • reynaud #38257
    Amíg megérkeznek az újdonságok,egy kis "flashback".
    Jó ez a megamix,elinditottam az audió sávot és nem bírtam leállítani,végighallgattam. :)

    Polarmaxbit Maxmix Spaghetti Italo Dance 80 Megamix
  • reynaud #38256
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem tudom ki a góré (tulajdonos,főnök) az SG-n ,de én a magam részéről elejtek egy köszönömöt irányába azért mert még mindig létezik az oldal,ami véleményem szerint továbbra is hasznos.
    A cikkek,olvasnivaló tartalmak is érdekessebbek mint ha egy bulvárlapra kattintanék s ott a "sztároknak" kikiáltott celebek apró dogainak szenzációként való tálalásáról kéne olvasni,az nem az én világom,hasztalan,érdektelen, mint ahogy arról is lesújtó véleményem van ha valaki a face és ahhoz hasonló oldalakon teregeti ki a magánélete pillanatait.
    Nem oly sok változással az SG flottul működhetne,tán még van is rá igény,lehet többen gondolkodnak így mint én,s újra divathullámra ülhet a fórumozás,csak tényleg nem szabadna ennyire elhanyagolni,hogy már egy smájlit sem tudok a hsz-emhez hozzászúrni.

    P.S. Esetedben figyelem milyen kajákat készítesz,miket eszel,ugyebár én vendéglátó illetve szállodaiparban dolgoztam nagyon sokáig,több ezer ételt kóstoltam a konyháinkon,de special nekem elsősorban. az egyszerű tésztaételek a kedvenceim,pld milánói makaróni (milánói sertésborda) vagy éppen a gránátos kocka (krumplis tészta). :)
    A világ legjobb desszertje : Gundel palacsinta (persze egyáltalán nem mindegy az elkészítése egyik ételnek sem!)
  • polojana
    #38255
    Mflex Sounds - Popcorn Revolution (electronic mflex version)

  • becauseIsaid
    #38254
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Magára hagyták a fórumot, ennek sok jele van. Többek közt lásd: a "mai szülinaposok" részt. Az is már rég így van, az ilyen hülye trollokkal sincs már türelmük foglalkozni, meg úgy tűnik annyira nem is profik hogy ezeket végleg kiszűrjék

    Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2023.08.26. 11:40:37
  • ItaloMucsacso70
    #38253
    A smile hiányát pár hete felvetettem már, de ez már pár hónapos probléme.
    Engem is rohadtul zavar a hiánya!
    Ennyit foglalkoznak vele az illetékesek!
  • polojana
    #38252
    Szerintem egész jó lett.
  • mathezoltan
    #38251
    Becsípte a kazetofon. Anno, amikor a román kazetafonom bekapta a szallagot: Olló és Szkocs volt a sláger. A Joy - Hello dalt annyit mütöttem, hogy az extended verzióból radio lett.
  • reynaud #38250
    Szeptember elején érkezik jó néhány olyan kiadvány melyekre érdemes lesz odafigyelni.
    Ezekből 1:



    Matt Pop garancia arra hogy ez jó lesz.
  • reynaud #38249
    Megvártunk vele téged! :)
    Elvégre itt a fórumon,s tán " worldwide " is az egyik legnagyobb Mflex Sounds rajongó Te vagy abból a 176 ezerből akik már feíratkoztak Mike, YouTube csatornájára,a minap ez 174 ezer volt,tehát folyamatosan tudja növelni a rajongótáborát.
    Állítom ha a The Weeknd dal remixét feldobja,akkor megfogja karcolni a 200K felíratkozói számot.

    Ez a dal nekem már tíz évvel ezelőtt is tetszett, most rápakolt még több extrát,bitang jó lett.

    P.S. Srácok ,a smájlik beszúrása miért nem működik ?
    Tippem szerint csak a kódot kéne javítani,én ki nem állom azokat a gagyi smájlikat amiket social media oldalakon látni,de itt ezek az SG-n tök jók voltak,néha billentyűzés helyett elég volt egy-egy hsz-re smájlival válaszolni.
  • ItaloMucsacso70
    #38248
    Az új dal kemence melegen kimondottan Modern Talking stílus rajongóknak!

    Broken Hearts - POINT OF NO RETURN (Back to the 80´s) 2023




    Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2023.08.25. 15:30:07
  • ItaloMucsacso70
    #38247
    4:10-ig egy kellemes elektronikus zene , de ott elgurult valami a csapatnál ):

    STRNGR & Destryur - Flight of Fear (Das Mortal Remix)

    bandcamp
  • rain70 #38246
    Nem értem miért nem rakjátok be, k...va nagy remixet csinált ez az MFlex banda!

    Mflex Sounds feat. Blondfire - Where the kids are (New Italo Disco version) 2023



    Utoljára szerkesztette: rain70, 2023.08.25. 07:38:59
  • gyula1971
    #38245
    Rofo - Love Celebration // Hi-Nrg & Italo Disco 2023
  • reynaud #38244


    SevenStelle by Lorenzo Brizzo - You Are Distant (bandcamp)

    Érdekes egy zeneszám ez,a vezérdallam italodisco style,az repíti.
  • reynaud #38243
    Én véleményem szerint a Modern Talking 1998-as Back for Good albumával startolt az a retro őrület,aminek köszönhetően a 80s évek italo-euro disco sztárjai közül jó néhányan visszatértek,mert a lemezpiacon igény mutatkozott rá,s ez egy idő után hozta magával a vintage stílusjegyekhez való visszanyúlást is,s aztán jött az új generáció is akik meglovagolták a stílus újbóli szárnyalását,népszerűségét.
    Jó dolog ez,tartson még ki sokáig.
  • reynaud #38242
    Tulajdonképpen az általam leírtak folytatása,jó kiegészítése amit hozzáfűztél Komjáthy úr kapcsán.
    Igen,a mi korosztályunk ,generációnk az Ő kiváló műsorain nevelkedett.

    Annak örülök hogy a synth-pop stílust megemlíted,hozzácsaptad az euro-italo disco műfajhoz.
    Én ezt általában lehagyom,pedig nagy favorit zenéket, sorakoztathatok ,nem is keveset a dallamosabbakból, 80s évtizedből.
    Tán alapértelmezettként kezelem.
    Amióta itt vagyok a fórumon,már több mint 10 éve,sok alkalommal ejtettem szót azon synth-pop stílusban is jeleskedő kedvenceimről mint:
    OMD
    Human League
    a-ha
    New Order
    The Twins
    vagy éppen a legnagyobb fav., a Bobby Orlando által felfuttatott Pet Shop Boys.
    etc... főként angol előadók,formációk.
    Rock zenéről majd legközelebb!