NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
WTF? <#nemtudom>#nemtudom>
ugye ebben nem az az újdonság, hogy 4-5 régi zenét egymás után fabrikált egy tehetséges megamixer az egyklikkes programjával?
a zenékkel semmi gond, csak a rációt nem értem hirtelen.<#vigyor>#vigyor>
ugye ebben nem az az újdonság, hogy 4-5 régi zenét egymás után fabrikált egy tehetséges megamixer az egyklikkes programjával?
a zenékkel semmi gond, csak a rációt nem értem hirtelen.<#vigyor>#vigyor>
Marco Rochowski & Cyber People & Alphawave & Zion & Hyperyon
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2015.06.02. 17:39:57
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2015.06.02. 17:39:57
ItaloDisco4Ever !
Peter Wilson - Utopia album (Coming soon)
Peter Wilson - I Don't Wanna See You Cry (Preview) - (Released June 26th)
Peter Wilson - I Don't Wanna See You Cry (Preview) - (Released June 26th)
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
Te tettél fel kérdéseket.
Patrick Cowley ? beszélj róla ha akarsz,de ne velem,hidegen hagy!
Patrick Cowley ? beszélj róla ha akarsz,de ne velem,hidegen hagy!
ItaloDisco4Ever !
amíg a mindenki drága Sanyikája csak a zenével foglalkozik, máskor is szívesen belinkelem. <#nevetes1>#nevetes1>
az újabb Laserdance reinkarnációja. mondjuk az sem lenne baj, ha valami teljesen újat mutatna, akár a stíluson belül.
RetroSynther - Hard Reset
mint pl. ilyet a másik önmagától 😊
Electro Potato - Vendetta Dal Futuro
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2015.05.30. 12:33:59
az újabb Laserdance reinkarnációja. mondjuk az sem lenne baj, ha valami teljesen újat mutatna, akár a stíluson belül.
RetroSynther - Hard Reset
mint pl. ilyet a másik önmagától 😊
Electro Potato - Vendetta Dal Futuro
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2015.05.30. 12:33:59
jaaaj, neee!!!!! nem szükséges!! már mindent elmondtál legalább 2x, amit tudni akartam!<#nevetes1>#nevetes1>
beszéljünk másról, pl. Cowley-ról.
beszéljünk másról, pl. Cowley-ról.
az általad felsoroltak pedig semmivel sem nagyobb sikerek az én szememben,mint amiket én idéztem. nehogy már egymás ellen állítsd a passiont mondjuk a shake it up-al....<#nevetes1>#nevetes1>
de most ne ezen lovagoljunk már, mint zeneszerző és kiadó sikeres volt 81-82-83---87-ben is <#vigyor>#vigyor>
itt csak te vitázol, én csak a véleményem írtam le,de van egy rossz beidegződése az emberek 93,9%-nak, ha nem egyezik a véleményünk,akkor már vitázunk. ezt felejtsd el!beszélgetünk, te a magadét mondod, én meg a magamét!<#vigyor0>#vigyor0>
azért mert a kedvence,akkor azt jelenti, hogy akkor volt a csúcson? ezt miből logikáztad össze?!
a dangert is meg már biztos megírta 82-ben, csak megvárták míg lefut az első album. <#vigyor0>#vigyor0>
Gratula a gyűjteményedhez! Én már mindent eladtam,mármint ami fizikális volt.
Egyébként mikor láttad Ó bácsit utoljára sok (saját) hajjal?10 éve?<#vigyor0>#vigyor0>
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2015.05.29. 20:51:16
de most ne ezen lovagoljunk már, mint zeneszerző és kiadó sikeres volt 81-82-83---87-ben is <#vigyor>#vigyor>
itt csak te vitázol, én csak a véleményem írtam le,de van egy rossz beidegződése az emberek 93,9%-nak, ha nem egyezik a véleményünk,akkor már vitázunk. ezt felejtsd el!beszélgetünk, te a magadét mondod, én meg a magamét!<#vigyor0>#vigyor0>
azért mert a kedvence,akkor azt jelenti, hogy akkor volt a csúcson? ezt miből logikáztad össze?!
a dangert is meg már biztos megírta 82-ben, csak megvárták míg lefut az első album. <#vigyor0>#vigyor0>
Gratula a gyűjteményedhez! Én már mindent eladtam,mármint ami fizikális volt.
Egyébként mikor láttad Ó bácsit utoljára sok (saját) hajjal?10 éve?<#vigyor0>#vigyor0>
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2015.05.29. 20:51:16
az ilyenek miatt sincs már fingjuk sem az újabb generációknak, hogy mi volt anno az italo disco
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Az általad felsoroltak megalapozták a későbbi sokkal nagyobb sikereket,mint írtam a csúcsra 1983-ban ért fel!
Ekkor jelent meg első soralbuma : Freedom In An Unfree World
The Flirts - Born To Flirt (rajta a "Danger"😉
Divine - Shake It Up / Love Reaction
Tony Caso - All The Loving My Heart
Girly - Working Girl
Oh Romeo - Try It / Lookin' Out
Sokan vagyunk világszerte Bobby Orlando rajongók és lemezeinek gyűjtői ,akik szerint a legjobb szerzeménye és véleményem szerint a 80s évek első számú disco zenéje: (Waterfront Home – Take A Chance) szintén 1983-as kiadású,ha olvastad a riportot vele ,elmondta neki is az egyik kedvence ez a dal!
Nem szoktam dicsekedni a lemezgyűjteményemmel,de most megemlítem ,nagyon komoly gyűjteményem van fizikális korongokon Bobby Orlando zenéiből,és évek óta minden infót begyűjtők ami vele kapcsolatos,így aztán talán ezt a vitát itt lezárhatjuk,mert tartom a véleményem 1983!
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2015.05.29. 20:37:04
Ekkor jelent meg első soralbuma : Freedom In An Unfree World
The Flirts - Born To Flirt (rajta a "Danger"😉
Divine - Shake It Up / Love Reaction
Tony Caso - All The Loving My Heart
Girly - Working Girl
Oh Romeo - Try It / Lookin' Out
Sokan vagyunk világszerte Bobby Orlando rajongók és lemezeinek gyűjtői ,akik szerint a legjobb szerzeménye és véleményem szerint a 80s évek első számú disco zenéje: (Waterfront Home – Take A Chance) szintén 1983-as kiadású,ha olvastad a riportot vele ,elmondta neki is az egyik kedvence ez a dal!
Nem szoktam dicsekedni a lemezgyűjteményemmel,de most megemlítem ,nagyon komoly gyűjteményem van fizikális korongokon Bobby Orlando zenéiből,és évek óta minden infót begyűjtők ami vele kapcsolatos,így aztán talán ezt a vitát itt lezárhatjuk,mert tartom a véleményem 1983!
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2015.05.29. 20:37:04
ItaloDisco4Ever !
nagy gratula Mirko-nak!
ha lesz lossless letölthető verziója,akkor meg is veszem. sajnos a vinyl nekem csak poháralátétnek jó (mármint már másra nem tudnám használni.)
ha lesz lossless letölthető verziója,akkor meg is veszem. sajnos a vinyl nekem csak poháralátétnek jó (mármint már másra nem tudnám használni.)
79-től kiadó is volt, sokaknak bedolgozott és sikerre vitt több dalt is, már megjárta a Billboard-ot is, mindenki ismerte a nevét, sort álltak a kegyeiért, 82-ben már olyan dalokon volt túl,mint a Flirts album, Passion, She Has A Way, Divine Jungle Jezebel albuma, itt már bőven a csúcson volt, és még néhány évig ott is maradt a stílusban!
nem kellenek a favicceid! <#wilting>#wilting>
nem kellenek a favicceid! <#wilting>#wilting>
pazarul használták fel a korábbi zenéi alapvető jellegzetességeit, de ez így tökéletes,végre egy dögös italo disco!<#eljen>#eljen>
#22491
<#eljen>#eljen>remek zene kolléga!
Night In Wales - Dancing
Night In Wales – Dancing (Vinyl, 12", Maxi-Single ) - Five4It Records – FIVE4IT0014
Night In Wales – Dancing (Vinyl, 12", Maxi-Single ) - Five4It Records – FIVE4IT0014
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
Még mindig sok haja van!
Nem volt még ekkor a csúcson ,arra még várni kellett 1 évet!
Bobby Orlando - Interjú (1996.november)
Bobby "O"
Nem volt még ekkor a csúcson ,arra még várni kellett 1 évet!
Bobby Orlando - Interjú (1996.november)
Bobby "O"
ItaloDisco4Ever !
"Ó" ne már,mennyi haja van. <#nevetes1>#nevetes1> ekkor még bőven a csúcson volt az biztos. a másfélről viszont nem tudtam....akkor ebben nem volt szerencsés.
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2015.05.28. 16:24:01
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2015.05.28. 16:24:01
#22479
Multiple Maniacs feat. Damon - Disco Success (Brayan Mastermix Version)
ha volt már bocsi,,,,megjelenik vinylen is ..elvileg.<#taps>#taps>
ha volt már bocsi,,,,megjelenik vinylen is ..elvileg.<#taps>#taps>
A fotón mely 1982-ben készült a jobb oldalon látható alacsony 1,50 m magas úriember,e zenei stílus talán egyik legnagyobb alakja,remélem ismerős! 😊
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2015.05.27. 17:28:39
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !

