NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

reynaud
#22527
Olyan régi hogy csak promo létezik belőle : Alphawave - Thunderstorm (promo)

Cyber People : OK

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22526
reynaud
#22525
amaximus
#22523
o yeah <#vigyor0>

StarForce - Age of Nano


amaximus
#22522
WTF? <#nemtudom>

ugye ebben nem az az újdonság, hogy 4-5 régi zenét egymás után fabrikált egy tehetséges megamixer az egyklikkes programjával?
a zenékkel semmi gond, csak a rációt nem értem hirtelen.<#vigyor>
reynaud
#22521
Marco Rochowski & Cyber People & Alphawave & Zion & Hyperyon


Utoljára szerkesztette: reynaud, 2015.06.02. 17:39:57

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22520
Peter Wilson - Utopia album (Coming soon)



Peter Wilson - I Don't Wanna See You Cry (Preview) - (Released June 26th)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22519
reynaud
#22518
Ismael Blanco Ramos



MAGIC SYSTEM COMPILATION

Szombaton "Angels" bemutató.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22516
ROFO - SUMMER LOVE

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22515


Bobby Orlando - Whisper To A Scream

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22514
ALBERT ONE - FACE TO FACE (Official video)



ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22512
Synthgo - Endless Night

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22511
reynaud
#22510
LIEBE - I Believe In You

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22509

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22508
Hamarosan...

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22507
Gazebo - Blindness

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22506
Coming soon...

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22505
Te tettél fel kérdéseket.

Patrick Cowley ? beszélj róla ha akarsz,de ne velem,hidegen hagy!

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#22504
amíg a mindenki drága Sanyikája csak a zenével foglalkozik, máskor is szívesen belinkelem. <#nevetes1>
az újabb Laserdance reinkarnációja. mondjuk az sem lenne baj, ha valami teljesen újat mutatna, akár a stíluson belül.

RetroSynther - Hard Reset



mint pl. ilyet a másik önmagától 😊

Electro Potato - Vendetta Dal Futuro

Utoljára szerkesztette: amaximus, 2015.05.30. 12:33:59
amaximus
#22503
jaaaj, neee!!!!! nem szükséges!! már mindent elmondtál legalább 2x, amit tudni akartam!<#nevetes1>
beszéljünk másról, pl. Cowley-ról.
reynaud
#22502
Eurotix

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22501

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22500
Kapsz majd választ,de most nincs időm,talán délután!

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#22499
az általad felsoroltak pedig semmivel sem nagyobb sikerek az én szememben,mint amiket én idéztem. nehogy már egymás ellen állítsd a passiont mondjuk a shake it up-al....<#nevetes1>
de most ne ezen lovagoljunk már, mint zeneszerző és kiadó sikeres volt 81-82-83---87-ben is <#vigyor>
itt csak te vitázol, én csak a véleményem írtam le,de van egy rossz beidegződése az emberek 93,9%-nak, ha nem egyezik a véleményünk,akkor már vitázunk. ezt felejtsd el!beszélgetünk, te a magadét mondod, én meg a magamét!<#vigyor0>
azért mert a kedvence,akkor azt jelenti, hogy akkor volt a csúcson? ezt miből logikáztad össze?!
a dangert is meg már biztos megírta 82-ben, csak megvárták míg lefut az első album. <#vigyor0>
Gratula a gyűjteményedhez! Én már mindent eladtam,mármint ami fizikális volt.
Egyébként mikor láttad Ó bácsit utoljára sok (saját) hajjal?10 éve?<#vigyor0>
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2015.05.29. 20:51:16
amaximus
#22498
az ilyenek miatt sincs már fingjuk sem az újabb generációknak, hogy mi volt anno az italo disco
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

reynaud
#22497
Az általad felsoroltak megalapozták a későbbi sokkal nagyobb sikereket,mint írtam a csúcsra 1983-ban ért fel!
Ekkor jelent meg első soralbuma : Freedom In An Unfree World
The Flirts - Born To Flirt (rajta a "Danger"😉
Divine - Shake It Up / Love Reaction
Tony Caso - All The Loving My Heart
Girly - Working Girl
Oh Romeo - Try It / Lookin' Out

Sokan vagyunk világszerte Bobby Orlando rajongók és lemezeinek gyűjtői ,akik szerint a legjobb szerzeménye és véleményem szerint a 80s évek első számú disco zenéje: (Waterfront Home ‎– Take A Chance) szintén 1983-as kiadású,ha olvastad a riportot vele ,elmondta neki is az egyik kedvence ez a dal!

Nem szoktam dicsekedni a lemezgyűjteményemmel,de most megemlítem ,nagyon komoly gyűjteményem van fizikális korongokon Bobby Orlando zenéiből,és évek óta minden infót begyűjtők ami vele kapcsolatos,így aztán talán ezt a vitát itt lezárhatjuk,mert tartom a véleményem 1983!

Utoljára szerkesztette: reynaud, 2015.05.29. 20:37:04

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#22496
nagy gratula Mirko-nak!
ha lesz lossless letölthető verziója,akkor meg is veszem. sajnos a vinyl nekem csak poháralátétnek jó (mármint már másra nem tudnám használni.)
reynaud
#22495
Written by : Mirko Hirsch

Igen,ez egy kiváló italodisco dal!

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#22494
79-től kiadó is volt, sokaknak bedolgozott és sikerre vitt több dalt is, már megjárta a Billboard-ot is, mindenki ismerte a nevét, sort álltak a kegyeiért, 82-ben már olyan dalokon volt túl,mint a Flirts album, Passion, She Has A Way, Divine Jungle Jezebel albuma, itt már bőven a csúcson volt, és még néhány évig ott is maradt a stílusban!
nem kellenek a favicceid! <#wilting>
amaximus
#22493
pazarul használták fel a korábbi zenéi alapvető jellegzetességeit, de ez így tökéletes,végre egy dögös italo disco!<#eljen>
reynaud
#22492
ALBERT ONE - FACE TO FACE



Favorit !

ItaloDisco4Ever !

#22491
<#eljen>remek zene kolléga!
reynaud
#22490
reynaud
#22489
reynaud
#22488
ALBERT ONE

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22487
Liebe - The Distance



Az én zeném,bitang jó,full igényes synthpop!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22486

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22485

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22484
Nem rossz! <#integet2>

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22483
Még mindig sok haja van!

Nem volt még ekkor a csúcson ,arra még várni kellett 1 évet!

Bobby Orlando - Interjú (1996.november)
Bobby "O"

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22482
Amaya - Fly On The Sky

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#22481
remek!<#eljen>
amaximus
#22480
"Ó" ne már,mennyi haja van. <#nevetes1> ekkor még bőven a csúcson volt az biztos. a másfélről viszont nem tudtam....akkor ebben nem volt szerencsés.
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2015.05.28. 16:24:01
#22479
Multiple Maniacs feat. Damon - Disco Success (Brayan Mastermix Version)

ha volt már bocsi,,,,megjelenik vinylen is ..elvileg.<#taps>
reynaud
#22478


A fotón mely 1982-ben készült a jobb oldalon látható alacsony 1,50 m magas úriember,e zenei stílus talán egyik legnagyobb alakja,remélem ismerős! 😊
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2015.05.27. 17:28:39

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22477
Gazebo - Blindness

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22476
Spoiler (katt a megjelenítéshez)


DiscoBonus - Night People

ItaloDisco4Ever !