NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#23672
1:10-től végre nem titok már hogy az Energy Voice-tol az M.D.R Mix verzió ami Martin Blix
kérésére készült brutális jóra sikerült! <#finom>#finom>
kérésére készült brutális jóra sikerült! <#finom>#finom>
Split Mirrors - The Right Time (Digimax Remix 2016)
Korongon vagy lossless minőségben be lehet szerezni?
Korongon vagy lossless minőségben be lehet szerezni?
ItaloDisco4Ever !
#23669
Sziasztok ! Az alábbi mixben 16.40-től - 21.55-ig szereplő zenét ismeri-e valaki.
az új Sweeps dal egyik jobban sikerült, innen-onnan elcsent alapokon nyugvó remixe
The Sweeps - Careless (Dim Zach remix)
#23666
Perceken belül piacon az új korong:
Demo - Why don't you love me
Nick Festari - Web kills the radio
(Italove vinyl csak szeptember közepén)
Demo - Why don't you love me
Nick Festari - Web kills the radio
(Italove vinyl csak szeptember közepén)
Csak a WAV peregjen
The Northern Lights - That Summer
Ezen a nyáron nálam vezetés közben ez szólt legtöbbet!
The Northern Lights feat. Dana Jean Phoenix - Cruel Summer (Free DL) BandCamp
Ezen a nyáron nálam vezetés közben ez szólt legtöbbet!
The Northern Lights feat. Dana Jean Phoenix - Cruel Summer (Free DL) BandCamp
ItaloDisco4Ever !
#23662
Artemysia Fade This Feeling
#23661
ARTEMISYA & ULTRON
épp 1 hete jelent meg a Los Angeles-i Midnight soron következő új albuma,ami a tartalma alapján már most megkaphatná simán az év albumát (a stíluson belül), ugyanis ez egy nagyon ritka 10/10-es album, na jó, csak 99%-os, de ha ezzel bárki is vitatkozni akarna, akkor is nehezen tudna bármi mást mellérakni, ami ennyire komplexen hozza azt a minőséget zenében, énekben, dallamokban és keverésben is, amit összedobtak az alkotók. Konkrétan nincs is értelme válogatnom róla, mert az egész fantasztikus. A vokális albummal párhuzamosan a teljes instrumentált is kiadták.
egy kis belhallgatáshoz
The Midnight - 01 Endless Summer
The Midnight - 02 Sunset
The Midnight - 03 Daytona
The Midnight - 04 Jason (feat. Nikki Flores)
The Midnight - 05 Synthetic
The Midnight - 06 The Equaliser (Not Alone)
The Midnight - 07 The Comeback Kid
The Midnight - 08 Vampires
The Midnight - 09 Crockett's Revenge
The Midnight - 10 Nighthawks
The Midnight - 11 Lonely City
The Midnight - 12 Memories
és ha már nemsoká megjelenik az a zyx-es válogatás, akkor vélhetően ez a verzió is rajta lesz
Stylove & Frank Lozano - Story Of My Life (Original)
Stylove & Frank Lozano - Story Of My Life (Original)
nehezen tudom értelmezni, minek ült ezen az újdonságnak nem nevezhető és már korábban is kikerült dalon 2 évet, persze a dal jó,és az az album is, amire végre rákerült.
Tiziane vokáljával én sem voltam megelégedve, ennek a dalnak a hatása Mirko-val jön át rendesen.
Tiziane vokáljával én sem voltam megelégedve, ennek a dalnak a hatása Mirko-val jön át rendesen.
ja, ennek a pontos sztoriját bő egy éve maga Mirko is megírta itt, amit Reynaud is olvasott és megválaszolt, csak gondolom már neki sem rémlett. <#kacsint>#kacsint>
egész jó,bár nem id
de a szokásos ökörködésen nem tud vagy nem akar változtatni
Tam Harrow - Go to Mexico
és ha valaki éppen arra járna,akkor be is ugorhat 1-1 koncerte a napokban,azaz inkább kisszínpados fellépés lesz ez
de nagyon hülye <#nevetes1>#nevetes1>
Tom Hooker - Italo Disco USA Concert Tour 2016
de a szokásos ökörködésen nem tud vagy nem akar változtatni
Tam Harrow - Go to Mexico
és ha valaki éppen arra járna,akkor be is ugorhat 1-1 koncerte a napokban,azaz inkább kisszínpados fellépés lesz ez
de nagyon hülye <#nevetes1>#nevetes1>
Tom Hooker - Italo Disco USA Concert Tour 2016
#23654
Open Up Your Heart
Nagy hiánypótlás bizony.
Régóta kérték már a Mirko Fanok ezt a nótát.
Eredetileg Tiziana Rivale-ek írta de aztán inkább megtartotta magának.
Jól tette bár nekem a Hölgy által énekelt verzióval sem volt semmi bajom.
Nagy hiánypótlás bizony.
Régóta kérték már a Mirko Fanok ezt a nótát.
Eredetileg Tiziana Rivale-ek írta de aztán inkább megtartotta magának.
Jól tette bár nekem a Hölgy által énekelt verzióval sem volt semmi bajom.
Nézzünk meg egy new-italo listát,egészen véletlenül,az imént említett Mirko dal a 2.helyen. ))) ,rábólintók!
ItaloDisco4Ever !
Itt van Mirko Hirsch legfrissebb kiadványa.
Dario Silver - Disco Delirio (BandCamp)
VIDEO
Ez egy "B" oldalas szintet sem ér el,nem úgy ez a zenéje ami eddigi ténykedésének legjobbja,szerintem.
Open Up Your Heart
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2016.08.11. 16:04:48
Dario Silver - Disco Delirio (BandCamp)
VIDEO
Ez egy "B" oldalas szintet sem ér el,nem úgy ez a zenéje ami eddigi ténykedésének legjobbja,szerintem.
Open Up Your Heart
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2016.08.11. 16:04:48
ItaloDisco4Ever !
#23651
Mirko megint betalált ezzel a nótával nálam!<#finom>#finom>
és az orrvérzésig tartó Tamás András remixekből mégegy említésre méltó, igaz a disco house felé tendálva
elkövette: Andrey Platonov
Thomas Anders - Lunatic (Maxi De La Lune Mix)
elkövette: Andrey Platonov
Thomas Anders - Lunatic (Maxi De La Lune Mix)
Jó hír azoknak akik ItaLove legutóbbi zenéit szeretnék vinylen.
A beszerzési lehetőség a FlashBack Records face oldalán.
Vagy általam inkább ajánlott módon : FlashBack Hungary
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
Azt nem értettem, hogy mit nem értettem, de mivel megértettem, hogy mit nem értek, ezért nem értem, hogy te mit nem értesz? <#zavart1>#zavart1>
sok örömet hozzá.
igen, arra gondoltam, én ezt a zenét nem hallom kirívóan jónak semmiben sem, nekem ez szimpla B mindeben, de hát szerencséjére a forgalmazónak vannak,akiknek ez 150+p juró A típusú.<#vigyor0>#vigyor0> Legalább neked akkor ingyen vagy olcsóbban meg lesz a digitalizált edisün. <#kacsint>#kacsint>
igen, arra gondoltam, én ezt a zenét nem hallom kirívóan jónak semmiben sem, nekem ez szimpla B mindeben, de hát szerencséjére a forgalmazónak vannak,akiknek ez 150+p juró A típusú.<#vigyor0>#vigyor0> Legalább neked akkor ingyen vagy olcsóbban meg lesz a digitalizált edisün. <#kacsint>#kacsint>
#23642
Az egyik ismerősöm már leadta a rendelést rá.<#nyes>#nyes>
A B oldal az nagyon egysíkú "tucat" zene szerintem.
A B oldal az nagyon egysíkú "tucat" zene szerintem.
synthwave, progressziv pop
Maxthor múlt évi próbálkozása
Maxthor - Set Your Wheels On Fire
és FM-84 néhány hónapos nagyszerű lemezéről
FM-84 feat. Ollie Wride - Running In The Night
FM-84 - Tears
Maxthor múlt évi próbálkozása
Maxthor - Set Your Wheels On Fire
és FM-84 néhány hónapos nagyszerű lemezéről
FM-84 feat. Ollie Wride - Running In The Night
FM-84 - Tears
(nem vágom)
ezért javasoltam,hogy hallgasd csak az elejét (az első két-há percet) és ne tovább, hisz csak utána hallod unalmasnak!
mit nem értesz ezen??<#nevetes1>#nevetes1>
ezért javasoltam,hogy hallgasd csak az elejét (az első két-há percet) és ne tovább, hisz csak utána hallod unalmasnak!
mit nem értesz ezen??<#nevetes1>#nevetes1>
az nem semmi.
biztos lesz 12 olyan elvetemült fanatikus,akinek ez az éppen csak 'B' oldalas zene megér ennyit, nekem mindegy. <#kacsint>#kacsint>
biztos lesz 12 olyan elvetemült fanatikus,akinek ez az éppen csak 'B' oldalas zene megér ennyit, nekem mindegy. <#kacsint>#kacsint>
#23638
150Euro + Posta annak a 12 szerencsésnek aki megrendeli.
Mert hogy összesen ennyi lesz belőle.
Mert hogy összesen ennyi lesz belőle.
Mr. Rocambole - Summer Night (Mirko Hirsch produkció)
Vinylen : Mr. Rocambole / Helicon – Summer Night / Dreamer Cafe
Vinylen : Mr. Rocambole / Helicon – Summer Night / Dreamer Cafe
ItaloDisco4Ever !
Victor Ark feat. Tam Harrow - Everything Right
Én ezt most nem véleményezném,talán csak annyi szokatlanul gyenge vokál Tom Hooker-től.
Én ezt most nem véleményezném,talán csak annyi szokatlanul gyenge vokál Tom Hooker-től.
ItaloDisco4Ever !
Hello Rain!
Trevor zenéjével kapcsolatban jogos a kritikád,azt a szintet e kiadvánnyal nem tudta hozni amit korábban megszoktunk tőle.
Trevor zenéjével kapcsolatban jogos a kritikád,azt a szintet e kiadvánnyal nem tudta hozni amit korábban megszoktunk tőle.
ItaloDisco4Ever !
Amacsávesz ezt nem vágom <#nevetes2>#nevetes2>
Tovább is hallgatom, de amikor az első két-há perc ismétlését hallom az már unalmas.
Trevor meg szürke árnyéka önmagának, ez a zene olyan lett, mintha ráfeküdt volna a midi-re és kiütve részegen vagy félálomban ráénekelt valamit.
Hello Reynaud!
Üdv újra. <#integet2>#integet2>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2016.08.06. 20:44:22
Tovább is hallgatom, de amikor az első két-há perc ismétlését hallom az már unalmas.
Trevor meg szürke árnyéka önmagának, ez a zene olyan lett, mintha ráfeküdt volna a midi-re és kiütve részegen vagy félálomban ráénekelt valamit.
Hello Reynaud!
Üdv újra. <#integet2>#integet2>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2016.08.06. 20:44:22
elég masszív alapok, de ez a nyöszörgős halk csevej alatta nem igazán jön be, mostanában mintha picit megtorpant volna az alkotókedve.
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2016.08.06. 13:00:23
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2016.08.06. 13:00:23
ha mindent csak a feléig hallgatnál meg, tök izgi zenéket is megismerhetnél! <#kacsint>#kacsint>
a szomszéd kis zsoltikára tippeltem, de ahogy rákerestema képre, azt dobta ki, hogy Tamás András <#nevetes1>#nevetes1>
ItaloDisco4Ever !
Szia.
Ez a kiadvány,a sorozat 9-ik része szintén említésre méltó.
ZYX Italo Disco New Generation vol.9 (2016.09.02)
Tracklist:
CD 1:
STEVE BURBON PROJECT FEAT. MIR - THE VIBE (Extended Version)
STYLOVE & FRANK LOZANO - STORY OF MY LIFE
D. WHITE FEAT. K. LELYUKHIN - GENEROUS LOVE (ZYX Extended Version)
CHITO - ONE MORE CHANCE (Extended Version)
MAGIC SYSTEM D.J. - IN YOUR EYES (Extended Version)
CRISTINA MANZANO - PARADISE
ETOLIE VIPE - BETTER THAN YOU (Michael Nolen Maxi Mix)
TOM GARROW - DANCE FOR ME (Maxi Version)
TALKING EYES FEAT. STYLOVE - COMPUTERIZED LOVE (Extended Version)
RICK DE MOORE - SHE‘S MY LADY (Extended Version)
NIGHT IN WALES - YOUR ARE MY REASON (Extended Version)
NEA! - PUPPET IN THE BOX (Maxi Version)
CD 2:
DIGITALO - RUSSIAN MAN (ZYX Extended Version)
VANELLO & STEVEN KIMBER - THE KING OF THE SUMMER (ZYX 2016 Mix)
VINCENT INTERNATIONAL - YOU‘RE MY LOVE (YOU‘RE MY LIFE) (Maxi Mix
SYNTHGO - BUONA SERA (Extended Mix)
GALERA FEAT. JOSEPHINE SWEETT - SOMETIMES
NATION IN BLUE - I WANT YOU
PETER WILSON - I DON‘T WANNA SEE YOU CRY (Matt Pop Album Mix)
GIUSEPPE ALICATA - PARLA CON ME (Extended Version)
BIRIZDO I AM - KEEP THE 80S ALIVE (Extended Version)
LIMELIGHT - REMEMBER MY LOVE (Extended Version)
BRIAN KRAUSE - THIS LOVE IS FOREVER (ZYX Special Mix)
NICK FESTARI - WEB KILLS THE RADIO (Fixed Mix)
Ez a kiadvány,a sorozat 9-ik része szintén említésre méltó.
ZYX Italo Disco New Generation vol.9 (2016.09.02)
Tracklist:
CD 1:
STEVE BURBON PROJECT FEAT. MIR - THE VIBE (Extended Version)
STYLOVE & FRANK LOZANO - STORY OF MY LIFE
D. WHITE FEAT. K. LELYUKHIN - GENEROUS LOVE (ZYX Extended Version)
CHITO - ONE MORE CHANCE (Extended Version)
MAGIC SYSTEM D.J. - IN YOUR EYES (Extended Version)
CRISTINA MANZANO - PARADISE
ETOLIE VIPE - BETTER THAN YOU (Michael Nolen Maxi Mix)
TOM GARROW - DANCE FOR ME (Maxi Version)
TALKING EYES FEAT. STYLOVE - COMPUTERIZED LOVE (Extended Version)
RICK DE MOORE - SHE‘S MY LADY (Extended Version)
NIGHT IN WALES - YOUR ARE MY REASON (Extended Version)
NEA! - PUPPET IN THE BOX (Maxi Version)
CD 2:
DIGITALO - RUSSIAN MAN (ZYX Extended Version)
VANELLO & STEVEN KIMBER - THE KING OF THE SUMMER (ZYX 2016 Mix)
VINCENT INTERNATIONAL - YOU‘RE MY LOVE (YOU‘RE MY LIFE) (Maxi Mix
SYNTHGO - BUONA SERA (Extended Mix)
GALERA FEAT. JOSEPHINE SWEETT - SOMETIMES
NATION IN BLUE - I WANT YOU
PETER WILSON - I DON‘T WANNA SEE YOU CRY (Matt Pop Album Mix)
GIUSEPPE ALICATA - PARLA CON ME (Extended Version)
BIRIZDO I AM - KEEP THE 80S ALIVE (Extended Version)
LIMELIGHT - REMEMBER MY LOVE (Extended Version)
BRIAN KRAUSE - THIS LOVE IS FOREVER (ZYX Special Mix)
NICK FESTARI - WEB KILLS THE RADIO (Fixed Mix)
ItaloDisco4Ever !