NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Wind 67
#23673
Dj Kramnik - Electric Energy

Csak a WAV peregjen

#23672
1:10-től végre nem titok már hogy az Energy Voice-tol az M.D.R Mix verzió ami Martin Blix
kérésére készült brutális jóra sikerült! <#finom>

reynaud
#23671
Split Mirrors - The Right Time (Digimax Remix 2016)



Korongon vagy lossless minőségben be lehet szerezni?

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#23670
DJ Kramnik - Electric Energy

#23669
Sziasztok ! Az alábbi mixben 16.40-től - 21.55-ig szereplő zenét ismeri-e valaki.
amaximus
#23668
Mirko alteregoja sem tétlenkedik <#nevetes1>

Dario Silver - Back Tonight

amaximus
#23667

az új Sweeps dal egyik jobban sikerült, innen-onnan elcsent alapokon nyugvó remixe

The Sweeps - Careless (Dim Zach remix)


#23666
Wind 67
#23665
Perceken belül piacon az új korong:

Demo - Why don't you love me

Nick Festari - Web kills the radio

(Italove vinyl csak szeptember közepén)

Csak a WAV peregjen

reynaud
#23664
Ezt a verziót elfelejtették rádobni a korongra.



ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23663
The Northern Lights - That Summer



Ezen a nyáron nálam vezetés közben ez szólt legtöbbet!

The Northern Lights feat. Dana Jean Phoenix - Cruel Summer (Free DL) BandCamp

ItaloDisco4Ever !

#23662
Artemysia Fade This Feeling
#23661
ARTEMISYA & ULTRON
amaximus
#23660

épp 1 hete jelent meg a Los Angeles-i Midnight soron következő új albuma,ami a tartalma alapján már most megkaphatná simán az év albumát (a stíluson belül), ugyanis ez egy nagyon ritka 10/10-es album, na jó, csak 99%-os, de ha ezzel bárki is vitatkozni akarna, akkor is nehezen tudna bármi mást mellérakni, ami ennyire komplexen hozza azt a minőséget zenében, énekben, dallamokban és keverésben is, amit összedobtak az alkotók. Konkrétan nincs is értelme válogatnom róla, mert az egész fantasztikus. A vokális albummal párhuzamosan a teljes instrumentált is kiadták.

egy kis belhallgatáshoz



The Midnight - 01 Endless Summer
The Midnight - 02 Sunset
The Midnight - 03 Daytona
The Midnight - 04 Jason (feat. Nikki Flores)
The Midnight - 05 Synthetic
The Midnight - 06 The Equaliser (Not Alone)
The Midnight - 07 The Comeback Kid
The Midnight - 08 Vampires
The Midnight - 09 Crockett's Revenge
The Midnight - 10 Nighthawks
The Midnight - 11 Lonely City
The Midnight - 12 Memories




amaximus
#23658
és ha már nemsoká megjelenik az a zyx-es válogatás, akkor vélhetően ez a verzió is rajta lesz

Stylove & Frank Lozano - Story Of My Life (Original)
amaximus
#23657
nehezen tudom értelmezni, minek ült ezen az újdonságnak nem nevezhető és már korábban is kikerült dalon 2 évet, persze a dal jó,és az az album is, amire végre rákerült.

Tiziane vokáljával én sem voltam megelégedve, ennek a dalnak a hatása Mirko-val jön át rendesen.
amaximus
#23656
ja, ennek a pontos sztoriját bő egy éve maga Mirko is megírta itt, amit Reynaud is olvasott és megválaszolt, csak gondolom már neki sem rémlett. <#kacsint>
amaximus
#23655
egész jó,bár nem id
de a szokásos ökörködésen nem tud vagy nem akar változtatni

Tam Harrow - Go to Mexico


és ha valaki éppen arra járna,akkor be is ugorhat 1-1 koncerte a napokban,azaz inkább kisszínpados fellépés lesz ez

de nagyon hülye <#nevetes1>

Tom Hooker - Italo Disco USA Concert Tour 2016

#23654
Open Up Your Heart

Nagy hiánypótlás bizony.
Régóta kérték már a Mirko Fanok ezt a nótát.
Eredetileg Tiziana Rivale-ek írta de aztán inkább megtartotta magának.
Jól tette bár nekem a Hölgy által énekelt verzióval sem volt semmi bajom.

reynaud
#23653
Nézzünk meg egy new-italo listát,egészen véletlenül,az imént említett Mirko dal a 2.helyen. ))) ,rábólintók!


ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23652
Itt van Mirko Hirsch legfrissebb kiadványa.

Dario Silver - Disco Delirio (BandCamp)

VIDEO

Ez egy "B" oldalas szintet sem ér el,nem úgy ez a zenéje ami eddigi ténykedésének legjobbja,szerintem.
Open Up Your Heart
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2016.08.11. 16:04:48

ItaloDisco4Ever !

#23651
Mirko megint betalált ezzel a nótával nálam!
<#finom>
amaximus
#23650
és az orrvérzésig tartó Tamás András remixekből mégegy említésre méltó, igaz a disco house felé tendálva
elkövette: Andrey Platonov

Thomas Anders - Lunatic (Maxi De La Lune Mix)
amaximus
#23649

nem emlékszem,hogy a múlt évben volt-e

Chito - Julia

amaximus
#23648
szerintem egy gyenge közepes

Michael Nolen - Only Believing
reynaud
#23647


Jó hír azoknak akik ItaLove legutóbbi zenéit szeretnék vinylen.
A beszerzési lehetőség a FlashBack Records face oldalán.
Vagy általam inkább ajánlott módon : FlashBack Hungary

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23646
Soul Survivor ...

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23645
Régóta várok tőlük valami újat,úgy tűnik hamarosan lesz.

Nouvelle Phénomène

ItaloDisco4Ever !

rain70
#23644
Azt nem értettem, hogy mit nem értettem, de mivel megértettem, hogy mit nem értek, ezért nem értem, hogy te mit nem értesz? <#zavart1>
amaximus
#23643
sok örömet hozzá.
igen, arra gondoltam, én ezt a zenét nem hallom kirívóan jónak semmiben sem, nekem ez szimpla B mindeben, de hát szerencséjére a forgalmazónak vannak,akiknek ez 150+p juró A típusú.<#vigyor0> Legalább neked akkor ingyen vagy olcsóbban meg lesz a digitalizált edisün. <#kacsint>
#23642
Az egyik ismerősöm már leadta a rendelést rá.<#nyes>
A B oldal az nagyon egysíkú "tucat" zene szerintem.

amaximus
#23641
synthwave, progressziv pop

Maxthor múlt évi próbálkozása

Maxthor - Set Your Wheels On Fire

és FM-84 néhány hónapos nagyszerű lemezéről

FM-84 feat. Ollie Wride - Running In The Night
FM-84 - Tears

amaximus
#23640
(nem vágom)

ezért javasoltam,hogy hallgasd csak az elejét (az első két-há percet) és ne tovább, hisz csak utána hallod unalmasnak!
mit nem értesz ezen??<#nevetes1>
amaximus
#23639
az nem semmi.
biztos lesz 12 olyan elvetemült fanatikus,akinek ez az éppen csak 'B' oldalas zene megér ennyit, nekem mindegy. <#kacsint>
#23638
150Euro + Posta annak a 12 szerencsésnek aki megrendeli.
Mert hogy összesen ennyi lesz belőle.

reynaud
#23637
Mr. Rocambole - Summer Night (Mirko Hirsch produkció)



Vinylen : Mr. Rocambole / Helicon ‎– Summer Night / Dreamer Cafe

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23636
Victor Ark feat. Tam Harrow - Everything Right



Én ezt most nem véleményezném,talán csak annyi szokatlanul gyenge vokál Tom Hooker-től.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23635
Hello Rain!

Trevor zenéjével kapcsolatban jogos a kritikád,azt a szintet e kiadvánnyal nem tudta hozni amit korábban megszoktunk tőle.


ItaloDisco4Ever !

rain70
#23634
Amacsávesz ezt nem vágom <#nevetes2>
Tovább is hallgatom, de amikor az első két-há perc ismétlését hallom az már unalmas.

Trevor meg szürke árnyéka önmagának, ez a zene olyan lett, mintha ráfeküdt volna a midi-re és kiütve részegen vagy félálomban ráénekelt valamit.
Hello Reynaud!
Üdv újra. <#integet2>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2016.08.06. 20:44:22
rain70
#23633
<#eljen>
amaximus
#23632
elég masszív alapok, de ez a nyöszörgős halk csevej alatta nem igazán jön be, mostanában mintha picit megtorpant volna az alkotókedve.
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2016.08.06. 13:00:23
amaximus
#23631
come back
akkor elmúlt?

amaximus
#23630
ha mindent csak a feléig hallgatnál meg, tök izgi zenéket is megismerhetnél! <#kacsint>
amaximus
#23629
a szomszéd kis zsoltikára tippeltem, de ahogy rákerestema képre, azt dobta ki, hogy Tamás András <#nevetes1>

reynaud
#23627
reynaud
#23626
Szia.
Ez a kiadvány,a sorozat 9-ik része szintén említésre méltó.



ZYX Italo Disco New Generation vol.9 (2016.09.02)

Tracklist:

CD 1:

STEVE BURBON PROJECT FEAT. MIR - THE VIBE (Extended Version)
STYLOVE & FRANK LOZANO - STORY OF MY LIFE
D. WHITE FEAT. K. LELYUKHIN - GENEROUS LOVE (ZYX Extended Version)
CHITO - ONE MORE CHANCE (Extended Version)
MAGIC SYSTEM D.J. - IN YOUR EYES (Extended Version)
CRISTINA MANZANO - PARADISE
ETOLIE VIPE - BETTER THAN YOU (Michael Nolen Maxi Mix)
TOM GARROW - DANCE FOR ME (Maxi Version)
TALKING EYES FEAT. STYLOVE - COMPUTERIZED LOVE (Extended Version)
RICK DE MOORE - SHE‘S MY LADY (Extended Version)
NIGHT IN WALES - YOUR ARE MY REASON (Extended Version)
NEA! - PUPPET IN THE BOX (Maxi Version)

CD 2:

DIGITALO - RUSSIAN MAN (ZYX Extended Version)
VANELLO & STEVEN KIMBER - THE KING OF THE SUMMER (ZYX 2016 Mix)
VINCENT INTERNATIONAL - YOU‘RE MY LOVE (YOU‘RE MY LIFE) (Maxi Mix
SYNTHGO - BUONA SERA (Extended Mix)
GALERA FEAT. JOSEPHINE SWEETT - SOMETIMES
NATION IN BLUE - I WANT YOU
PETER WILSON - I DON‘T WANNA SEE YOU CRY (Matt Pop Album Mix)
GIUSEPPE ALICATA - PARLA CON ME (Extended Version)
BIRIZDO I AM - KEEP THE 80S ALIVE (Extended Version)
LIMELIGHT - REMEMBER MY LOVE (Extended Version)
BRIAN KRAUSE - THIS LOVE IS FOREVER (ZYX Special Mix)
NICK FESTARI - WEB KILLS THE RADIO (Fixed Mix)

ItaloDisco4Ever !

rain70
#23625
Elég jó, de csak a feléig, utána unalmas már.
rain70
#23624
Találós kérdés, ki van a képen? <#confused>