40044
NEW ITALO DISCO & Hi-NRG - SYNTHWAVE - NEW RETRO WAVE - NU-DISCO


banner


  • fülcsimanó2
    #35020
    S még ez is pazar:

    04 U & I (Remix)
  • fülcsimanó2
    #35019
    Igen, tényleg Zsákbamacska volt a címe, a kilencvenes években ment.
    Én nem olyan sűrűn tudtam hazaérni, mire kezdődött.
    De az elmondásokból, s ismerősöm szerint, nézhető volt.

  • allada67
    #35018
    Köszönettel ,én is vittem.
  • fülcsimanó2
    #35017
    Szívesen, s Neked, mindenkinek akit érdekelt.
    Ami személy szerint legjobban tetszik nekem, ez a kettő:

    Let me Dream
    In the Heaven of the Night
  • wagner70
    #35016
    Szerintem is ez a legjobb verzió!
    Bár az is igaz ami Rain-nek (Mflex) az nekem (Mirko).
  • wagner70
    #35015
    És hol lehet ezt beszerezni jó minőségben?
    Asszony ezzel nyaggat folyamatosan, neki nagyon bejön.
  • wagner70
    #35014
    Szerintem is jól sikerült kis album ez!
    Köszönöm szépen!
  • ItaloMucsacso70
    #35013
    Én csak a magam nevében.
    KÖSZÖNÖM!
  • reynaud #35012
    Brian Santana - What Is Love (Roxbury Italo Edit)



    Végre,egy jó feldolgozásban !
  • reynaud #35011
    Full Rotation feat. Felany - Don't Be So Shy (Super Freak Vocoder Remix)




  • reynaud #35010
    Olyan rossz lennék én?
    Várj egy picit,dobok egy jó zenét,aztán beállok a sarokba!
    Meddig maradjak,hány perc lesz a bünti?
  • cucurbia
    #35009
    Köszönjük a nép nevében.
    Egyébként a R.Gy. műsor címe egyszerűen az volt,hogy "Zsákbamacska",mondjuk olyan girnyedthátú macskát mint amit ott sorsolgattak régen láttam.
  • cucurbia
    #35008
    Csak a magyarok nyilaitól,meg Reynaud élceitől ments meg minket Urunk!
  • fülcsimanó2
    #35007
    Ez az úriember ritkán hibázik, úgyhogy megvettem az albumot zsákbamacska jelleggel.
    Nekem a zsákbamacskáról egy macskás Rózsa Gyuri műsor jut mindig eszembe, nem tudom már mi volt a címe, de egy fekete macskát dobált folyton a közönség közé. Egy ismerősöm azt mondta erre a műsorra, hogy annyira sz@r, hogy jó nézni. Annyira tetszett ez a mondás, hogy megjegyeztem.

    Ez az album viszont kifejezetten jó, akit érdekel töltse:

    AlimkhanOV A. - Another Side of Right Time (2021) WAV

    letöltés

  • fülcsimanó2
    #35006
    Köszönöm, egy kedves fórumtárs küldött privátban letöltési lehetőséget úgyhogy már megvan!

  • becauseIsaid
    #35005
  • reynaud #35004
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nyugi van,nincs veled problémám,sőt egy jeles jár neked ,mert részt veszel a szomszéd topicban a szavazásokban.
    Most te értettél engem félre,csak egy kis viccelődés,jobban mondva élcelődés volt!
  • becauseIsaid
    #35003
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De van. Volt eddig is. De a fórumozás passzívan is fórumozás. Viszont, ha nem tetszik a "pofám" letilthatsz és akkor nem zavarom a köreidet, mert nem látod mit írok

    Utoljára szerkesztette: becauseIsaid, 2021.03.03. 22:56:37
  • jba123 #35002
    Nekem a Vanello Italove Remix SOKKAL jobban bejön - ez a szép bennünk, hogy nem vagyunk egyformák.
    Az aktivitáshoz: én pl. hetente csak 1-2 alkalommal vagyok online, de ígérem, akkor megpróbálok aktívabb lenni ;)
  • wmallas
    #35001
    A napokban volt cirkusz Mika Ella részéről,ahol kimondottan a Bandcamp lett megnevezve mint probléma forrást.A hölgy kifakadt hogy sokan ingyen viszik onnan a zenét,és az oldal nem igen tesz ellene semmit.Ha jó értettem akkor Ők meg is szüntetik ott a jelenlétüket...Talán ennek is tudható be ez fura "formátum" az oldalon, hogy nem látni a trackeket és nem hallhatóak.Talán ez a védekezés egyik formája a warezelés ellen,nem tudom.A fent nevezett album szerintem nagyon jó,mindenkinek csak ajánlani tudom,főleg annak tudatában, hogy vannak benn olyan remixek amik csak vinylen jelennek-jelentek meg
  • reynaud #35000
    Sajnos minden nekem sincs meg amit szeretnék,bár jelenleg csak 1 olyan dal van ami az újdonságokból érdekel és egyelőre hiányzó.
    Le sem írom mely dal ez.
  • reynaud #34999
    Szerintem azért nem rakja ki trackkenként az audió sávot,mert nem akarja hogy széthordják a dalait a warezoldalakra,és a kattintásvadász Youtube videófeltöltő userektől is megóvja így.

    Fent van már egy letöltőoldalon,látogass el a bandcamp-ra.
    Ne hogy megsértődj,csak poén.

    P.S. : A zsákbamacskáról,nekem mindig a békebeli búcsúkból a fűrészporral töltött similabda jut eszembe!
  • cucurbia
    #34998
    ez olyan,mint a zsákbamacska.Előbb fizess,és majd utána megtudod mit vettél.
    fura új orosz szokás?
    Mindegy.Hátha felkerül majd valamikor valamelyik letöltőoldalra.
  • reynaud #34997
    Megértelek!


  • cucurbia
    #34996
    Hát ez az,hogy nem jelenik meg az album,ergo nem tudom végighallgatni csak ezeket a 20-30 másodperces részleteket,ez igy nekem nem baba.
  • reynaud #34995
    Az a 10 dollár,valamivel több mint 15.
    Azt írja,hogy a vásárlás után lesznek elérhetők a dalok,így értelemszerűen én úgy gondolom a teljes album ,8 track ára ez,s olyan lehetőséget nem kínál hogy választhass a 8 dalból.

    De van olyan opció a jobb alsó sarokban " Contact AlimkhanOV A." írj neki,kérdezz rá,néhány napon belül szoktak válaszolni.
    Meglepően jó ez a mini album,néhány dal nekem is tetszik,pld.
    Let me Dream
    In the Heaven of the Night
  • cucurbia
    #34994
    Hát akkor csak lehet én nem látom.Mind a U & I maxit , mind a nagylemez ,mind ez a felrakott EP-t hirlevélben én is megkaptam mert fel vagyok iratkozva,de ha odakattintok,akkor csak egy rövidke snippet jelenik meg,azzal,hogy az album inside((Snippet, Full versions inside)(de hol inside??) illetve hogy 10 dollárért megvásárolhatom.De az egész albumokat trackenként sehol nem látom.
  • allacska
    #34993

    Tribute Feat. Frank Lozano - Oh Carol
  • rain70 #34992
    Helyes, akkor zenéljünk tovább!

    #34990

    Ezt passzolom, én csak azt a linket raktam be, ami a videó alatti leírásban szerepel.
    De látom a további leírásban, hogy deezer-en is ott van az album.
    Amazon-on nem találtam.

    https://www.deezer.com/en/album/211481342

    Sőt Spotify-on is...

    https://open.spotify.com/album/57SuVY5nssxfkG2bXM70Sy



    Utoljára szerkesztette: rain70, 2021.03.03. 11:42:24
  • ItaloMucsacso70
    #34991
    Ha még nem szerezted meg a következő csomagban küldöm az egész maxit!
  • ItaloMucsacso70
    #34990
    Az általad linkelt Apple vásárlás Flac-nak árult mp3!
    Hát köszönjük a apple fos music-nak!!!
  • reynaud #34989
    Helyes,zárjuk le ezt a témát.
    Én is írhatnék még néhány dolgot ,de nem tartom szükségesnek,talán csak annyit Gyulának írt hsz,amellett hogy a dal tényleg nagyon tetszik,és abszolút friss,újdonság volt,poénkodásnak szántam mert Ő elsősorban már bemutatott dalokat szokott újra,de aktív és én ezt értékelem.

  • rain70 #34988
    Nem volt felesleges, azért írtam le, hogy többé ne tedd! Feleslegesen csak az időmet pocsékoltam el rá újból!
    Köszönjük, hogy te viszed leginkább a hátadon a topikot, de a jövőben hagyd el ezt a van értelme itt lennem, vagy nincs értelme, vagy a külön megjegyzés, amit Gyulának intéztél, hogy itt már nincs is rád szükség, egyszerűen kiverte nálam biztosítékot!

    Te akartad berakni, akkord rakd be még egyszer, de NE tégy megjegyzéseket, inkább örülj, hogy Gyula pl aktív, vagy nem ez volt a gondod?
    Nem tartozik rám, hogy van családod, ha te úgy érzed, hogy ez személyes volt, de nyilván erre inkább büszke valaki, mithogy ezen felhördüljön.
    Néha úgy jön le, mintha nem tudnád mit akarsz és ezerszer leírtam, nekem nem kell a sok karakter és a megmagyarázás, mert elég jó IQ-val rendelkezem, hogy mi a bullshit megmagyarázás, szóval ne nézz átlaghülyének. Tudnék miég mit írni, de inkább nem teszem.

    Innetől zárjuk ezt a témát!
    Utoljára szerkesztette: rain70, 2021.03.03. 09:59:50
  • reynaud #34987
    Béla,
    Én úgy látom hogy ezt digitálisan a bandcamp-on meglehet vásárolni.
  • reynaud #34986
    Mostanában újra elég aktív vagy,nincs jobb dolgod a fórumozásnál? :)
  • rain70 #34985
    Így van!
    Ez az eredetihez képest, magasan jobb, vagy inkább az az eredeti egyszerűen egy fos.
    De, ebbe a zenébe, amit nyilván másol, mert előtte soha nem tette - tudjuk jól kitől, aki nagyon magas szinten építi a gitárbetéteket a dalaiba- ez a Mirko gyerek, szóval ez a gitár rész ebbe a remix-be, italo disco-ba egyszerűen nem illik, nekem nagyon furcsán elrontotta azt a részt.

    Ettől függetlenül magasan jó remix. De ha már említettem az illetőt, az MFlex bandát, megjelent az új albuma rögtön nyolc számmal, már tegnap, de valahogy (még) mindig nem tud, vagy csak nehezen ide bekerülni.
    AZ elején lévő kis szösszenet, bemutató máris előre mutat, mit fog a csávesz jövő kedden kidobni!

    https://music.apple.com/hu/album/starry-night/1556126324

    Mflex Sounds - Every Day (demo) & Starry Night Album Premiere /Italo Disco - HI-NRG/ 2021



  • reynaud #34984
    Igen,ezt már leírtad,tehát tök felesleges volt ismét,pláne hogy a fórumozással kapcsolatos felvetéseimben,én is utaltam azon okokra,melyekről írsz.
    Tehát ,elcsesztél a drága szabadidődből értékes perceket.

    Idézek:
    "Én megértem,jelenleg egy zűrzavaros,felforgatott világban élünk,ahol a zene akár többeknél háttérbe szorul,"
    "Nyakunkon a tavasz,én is arra buzdítok mindenkit ,amikor csak teheti mozduljon ki a szabadba,élvezze a napsütést,a szép időt,de a net manapság életünk része,a zene sokunknak fontos hobbi,néhány percet,egy félórát erre mindenki tud fordítani."
    Teljesen megértem azokat is akik szabadidő szűkében vannak,volt az én életemnek is egy olyan meglehetősen hosszan tartó korszaka,amikor nem hogy fórumozásra,de zenehallgatásra is alig jutott időm. "


    Egyébiránt,személyre szólóan senkit nem neveztem meg akit hiányolnék,ebből fakadóan nem éreztettem senkiben hogy itt kellene lennie.

    Hangsúlyozom,szimplán az érdekelt,van e igény még arra hogy feldobjak néhány újdonságot,amik hozzám aktuálisan néhány kattintást követően eljutnak napi szinten,persze lehet másokhoz is,s így felesleges a munkám.
    Ez nem igényli azt hogy időmilliomos legyen valaki,
    Az pedig sem rád sem másra nem tartozik hogy nekem van e családom,gyerekeim,olyan korban vagyok hogy éli minden családtagom az önálló életét,én nem pelenkázok,felnőtt emberek vesznek körül a családomban.

    Nem hinném hogy a sarokba kéne vonulnom szégyenemben :),mert mint akinek a zene egy fontos hobbi,rákérdeztem a tagoktól ,van é igény arra még hogy bemutassam a hozzám eljutó újdonságokat.
    Ha te és (s akár mások) elcseszett időnek véled,tartod ezt,ne gyere ,megvagy értve,nem szólítottalak meg hogy írj.
    Zenéljünk ,zenéljetek inkább ,ne egymást csesztessük ,nem kell ezt olyan komolyan venni!
  • becauseIsaid
    #34983
    Ez valahogy pont igaz
  • allacska
    #34982

    Italove - Viva La Victoria (Mirko Hirsch Extended)

    Na ez a verzió ott lesz az éves listámon az biztos ..... hú gyerekek nálam óriásit durrant
  • rain70 #34981
    Egyszer már megbeszéltük, sőt sokszor, hogy emiatt, mert te időmilliomos vagy, vagy nem tudom, nem lesz rínya, hogy miért nem aktív a topik!
    Neked nincs családod, párod, gyereked? Mert akkor megértem.
    A másik, hogy a legtöbb fórumtárs közel, vagy el is hagyta az 50 évet! Ők, mi már nem vérpistikék, főleg akinek van esze, az csak minimálisan van jelen a neten, még akkor is, ha van éppen szabadideje, mert amikor oda kerül a sor és az sajnos nagyon hamar eljön, hogy elveszít egy hozzá közelállót, akkor jön rá igazán, hogy minden perc, amit nem vele töltött, hanem a netem kúrta el, mekkora könnyelműség volt a részéről!
    Akkor még egyszer és utoljára.
    Ha neked van időd, akkor vidd a hátadon a topikot, de senkiben nem éreztetheted azt, hogy itt kell lennie!!!!!!
    Van-e értelme, vagy nincs? Kit érdekel, a topik, ha döcögösebben is, de halad. És mi van akkor, ha leáll 1 hétre, vagy 1 hónapra? Semmi.
    2021 van és a világ szétesőben, főleg az emberek napi életét szétcseszték ezzel a pandémiával, se itt, se máshol nem olyan aktívak a fórumok, mint pl 2006-ban a 80-as évek, csak példaként említem.
    A legtöbb ember akkor 30-40 év között volt, a net újdonság volt, illetve elérhető és jóval több energiájuk volt fórmuzni.
    Mindig volt valakinek egy, vagy több olyan zene a tarsolyában, ami másnak nem volt meg, ráadásul átolvasva igen jó csapat volt az egész mindenki.
    De most 15 év után minden változott, sőt van, aki már meg is halhatott, de a lényeg, hogyha egy kis esze is van, azt a családjával tölti, azt a keveset, ami bármikor véget érhet.
    Most pedig menj a sarokba, mert pipa vagyok rád, hogy ezt újból le kellett írnom és elb...tam vele ennyi időt is, amit másra használhattam volna, holott ezt már letárgyaltuk többször.
    Tehát senkiben ne éreztesd a jövőben, hogy itt kell lennie, majd jön, ha lesz kedve és ideje!