5
UPC-s Direct beltérivel rendelkezem kb. 4 éve, de miért nem tudok felvenni a VIDEO-val... ?\":(
  • CaviaR
    #5
    Ha a beltériből kijön a jel, a TV-d pedig veszi és képet ad, akkor nem lehet a beltéri hibája.
    Elvileg ugye így kell összekötni:
    Beltéri ---> Video ---> TV
    A videon megy át a jel a TV-be, amikor kell rögzíti is. Ha nem rögzíti 99%, h a video a rossz. Próbáld ki a videót valamilyen más bemenettel, akár egy haver kábeljére rádugod és megy-e.
  • DJ RX7
    #4
    tudsz jobbat?
  • Gery85
    #3
    Miért kéne neki egy internetes topicban érdeklődnie?
  • DJ RX7
    #2
    mert bezárták az általad nyitott topikot. nem hiába.
    itt kéne kérdezősködni.
  • SADDLER13
    #1
    Üdv... Ahogy a címben is írtam, kb. 4 éve nem bírunk felvenni a TV műsorokból semmit... A UPC-nek is és a fogyasztó védelmi hivatalnak is jeleztük, de érdemben választ nem kaptunk, csak annyit kaptunk a UPC-től, hogy váltsunk előfizetést... De miért váltsak... Nekem így kényelmes ahogy van, a UPC-től kértük azt is, hogy cseréljék ki a beltérit egy olyanra, mint a másik beltérink, a DSR4101-es tipusúra, ugyan is azzal működik a műsor felvétel a VIDEO-val,… de erre sem voltak hajlandóak… Egy a bajom, hogy az akkor még 60e-ért vásárolt SONY Videó-m a mai napig, azóta, csak por fogó a polcon, vadi új volt, mikor még a UPC Direct-re váltottunk UPC Kábel-ről, … :( Talán ha valaki tudna mondani valamit, annak adok némi adatott a UPC-s beltériről... Beltéri tipusa: PHILIPS DSX6010 VIDEO tipusa: SONY SLV-SE620 A TV-nk egy régi ITT egy SCART-In és egy RF Ant-In A Google-in és az SG.hu FÓRUM oldalon is rákerestem több félén, de semmi érdemben valót, nem találtam, azért ha még is lenne, csak más témában, akkor bocsánat, de Én nem találtam... Tud valaki technikai tanáccsal szolgálni vagy nincs rá megoldás… ?:( Már külsős szerelővel is megnézettük a VIDEO-t, hogy hátha Én barmolok össze valamit, de 2-3 vezeték és formátumú összekötésen nem tudtam mit barmolni… Ők sem értik a dolgot… !Még annyit, hogy a VIDEO lejátszás az működik az AV-n keresztül, de az, amit fel akarok venni a TV-ből az nem… ?:( Azaz amikor a VIDEO-n beállítom a felvételt a kezdéshez, ugye olyankor egy jól működő technika esetében, a REC és a Pause villog a VIDEO magnón. Normális esetben ilyenkor a TV csatornán pedig az aktuálisan menő műsort látja az ember a TV-ben. Na, nekünk ez a része, valamiért nem működik… Köszönjük előre is a válaszokat…

    Bocs, de nem találom a hozzászolásom... ?:(