49
Trainz Simulator 2010: Engineers Edition
  • KiruHoshino
    #49
    Vásároljátok meg a legújabb "The Indie Gala" csomagot ami tartalmazza a Trainz 2012-öt. Gyertek multizni. Vár minket a Debrecen - Nyíregyháza vasútvonal.

    Csak 6.35$.

    http://www.indiegala.com/

    A játékban a nevem: KiruHoshino
  • allock #48
    TRS 12 multiplayerről tud valaki valamit? :)
  • allock #47
    egérrel
  • ninja55
    #46
    Sziasztok,
    Azt szeretném kérdezni ,hogy a váltókat hogyan lehet váltani mert van olyan hogy befejeződik a sín meg rá kéne csatolni a mozdonyra a kocsikat és a kocsik másik vágányon vannak, nem azon amelyiken a mozdony?
  • Charly
    #45
  • deutsch96
    #44
    Sziasztok !

    Nem spam üzenetként szeretnék itt hirdetni, de ha esetleg valakit érdekel a dolog, akkor várjk. :)
    (Ha esetleg ezt a hozzászólást spam, vagy egyébb ,,sértő" üzenetként veszitek, akkor töröljétek, és elnézést kérek.)

    Nos.
    Elsősorban szeretnék nektek bemutatni egy virtuális vasúttársaságot, a VMÁV-TRAKCIÓt.

    A VMÁV-Trakció 2012 márciusában alakult. Legfőbb szempontunk az, hogy minden korosztály kipróbálhassa milyen is lehet a ,,vasúti munka” egy mozdony-vezető szemszögéből. Vezetéseinket valós vonalvezetésű pályákon, valós(főként magyar) mozdonyokkal, kocsikkal, és menetirányítással összehangoltantartjuk. Mint mindenhol, azért itt is elvárjuk az ,,alapokat”. Nem kell éveken át tanulni, de egyes jelzők, és jelzések ismerete elkerülhetetlen a pontos, profi vezetésekhez.

    Mint már beszámoltunk “Vezetéseinket valós vonalvezetésű pályákon, valósmozdonyokkal, kocsikkal, és menetirányítással összehangoltantartjuk.
    ”Például: (MSTS) Alföld 6: Budapest-Nyugati - Monor - Cegléd - Szolnok - Debrecen - Nyíregyháza (-Szeged, Kelebia, Vác/Szob... stb.)
    De ezek melett fiktív menetrend összeállítást is készítettünk.

    Például: Budapest-Nyugati - Békéscsaba - Lőkösháza (-Timisoara-Bucuresti Nord)

    A VMÁV-TRAKCIÓ inulásával egy időben belekezdtünk a Trainz 2009-es projektünkbe,amely Magyarország vasúthálozatát foglalja magába. A kivitelezést ütemekre osztottuk le a könyebb, és gyorsabb kivitelezéshez.

    Részletek.:
    1. Ütem: 2012.03 - 2012.05: 120a Budapest-Keleti - Nagykáta - Újszász - Szolnok (Jelenleg
    2. Ütem: 2012.05 - 2012.06: 120 Szolnok - Békéscsaba - Lőkösháza
    3. Ütem: 2012.06 - 2012.08: 100a/100 Budapest-Nyugati - Cegléd - Szolnok - Debrecen - Nyíregyháza - Záhony
    4. Ütem: 2012.08 - 2012.09: 80 Nyíregyháza - Miskolcs-Tiszai - Hatvan - Gödöllő - Budapest-Keleti
    5. Ütem: 2012.09 - 2012.09: 80 Szerencs - Sátoraljaújhely (befejező szakasz)
    6. Ütem: 2012.10 - 2013.01: 1 Budapest-Keleti - Tatabánya - Győr (-Wien)
    7. Ütem: 2013.01 - 2013.03: Lőkösháza - Bucuresti Nord
    8. Ütem: 2013.04 - 2013.04: 101 Püspökladány - Biharkeresztes
    9. Ütem: 2013.05 - 2013.07: Biharkeresztes - Cluj Napoca (-Sibiu)

    Ezzel, mint egy 4000 kilóméternyi vasúthálozatot építünk ki egy év alatt. A pálya fokozatosan, részletekben jön ki, javításokkal. (az ütemtervekbe nem kalkuláltuk bele, az esetleges csúszásokat.) A továbbiakban, melyeket még nem vetettünk papírra, szerepel benne a 70, 71-es, és elkészítjük a Budapest-Nyugati - Cegléd - Szeged vasútvonalat is.... és folytathatnánk. De nem kell aggódni a pályák részletekben lesznek kiadvan, így remélhetőleg elkerülhető lesz a több Gb-os méretek.

    Képek:





    További információk, a www.vmav-trakcio.atw.hu oldalon.
  • Bagaméry
    #43
    Háj!
    Torrenték segítségével beszerzett Trainz-2010-el nem sikerült (először) játszani, mivel a "Start" elinditása után egy hibaüzenetet kaptam, hogy a verzió érvényessége lejárt - és egyéb rizsák.... így nem sikerült játszani, mert nem tudtam mitévő legyek.
    Aztán egy "véletlen" indításkor végre probléma nélkül elindult a játék -hibaüzenet nélkül.
    AZ INTERNET NEM VOLT BEKAPCSOLVA!!!! - tehát macera esetén kapcsold ki az internetet (vagy kihúzod a hálózati kábelt, vagy ideiglenesen "letiltod" a hálózati kapcsolatot...)!!
    A TS12-höz rendkívül ERŐS gép szükséges - de jelenleg magyarítást (én) még nem találtam hozzá.....
  • Dani990205
    #42
    van menj rá a torrentre és írd be hogy trainz simulator magyarítás
  • Dani990205
    #41
    Helló kinek van meg a trainz simulator 2012.
  • picnic
    #40
    Sziasztok! Tudja valaki, hogyan lehet megrendelni a "Trainz 10th Anniversary Collector's Edition"-t??
    Köszi!
  • Desiderata #39
    valakinek megvan eredetiben?
    most indul vagy már megy is a multiplayer béta teszt
    tud róla valaki beszámolót írni?
    forrás
  • attila46
    #38
    Hy!!

    Ezekkel a fanővésekkel lehet valamit csinálni??Esetleg valaki tudja a megoldást??


    köszi
  • bécike70
    #37
    SZép napot mozdogyvezetök! Van e hozzá magyarositás, hol lehet letölteni?Köszi szép napot!
  • csige791
    #36
    hát ez ku*va jó, esküszöm a könnyem kifolyt.
  • M412305
    #35
    Sziasztok! Tegnap beszereztem egy Trainz 2009 Word Builder edition magyar nyelvű programot (build 39413 verzió). Azt szeretném kérdezni, hogy hogyan lehet frissíteni a programot az sp2 vagy esetleg sp3 javítócsomaggal. A trainz.hu oldalról letöltött pach-ek telepítésekor hibát ír ki a program. Előre is köszi a segítséget. Üdv
  • Mr Doboz
    #34
    hogy hova???
  • nandorb
    #33
    Ide toltsd fel a kepet... es a kapott direct linket raknod be a linkelesnel
  • Mr Doboz
    #32
    a lényeg hogy felszeleteli a képet mint egy tortát és hogy lassú mint egy gleccser. Nem tom mit csináljak
  • Mr Doboz
    #31
    hogy mé nem teszi be azt a képet azt nem tudom
  • Mr Doboz
    #30
  • Mr Doboz
    #29
    erre gondoltam:






    mi az a szürke napocska ott?
  • Mr Doboz
    #28
    [IMG]file://C:\Documents and Settings\Felhasználó\Asztal\Új bitkép(10)[/IMG]


    sebesség:10cm/mp
    nem a legnagyobb turbó
  • picnic
    #27
    Sziasztok! Mondjátok már meg légyszi, hogyan lehet megcsinálni, hogy az utakon legyen "autóforgalom", tehát látszódjanak a járművek? A 2006-nál nem volt ilyen problémám. Előre is köszönöm a választ!
  • Szentis fiu
    #26
    Sziasztok!

    Lenne egy olyan problémám hogy nem találok a játékhoz olyan termékazonosítót ami jó lenne. már több kódot is kipróbáltam és nem megy.
    Aki tud az légyszíves segítsen nekem.
    Előre is köszönöm mindenkinek.
  • M412305
    #25
    Sziasztok! Nemsokára veszek egy Trainz 2009 simulátort. Azt szeretném kérdezni, hogy ezen a konfigon gond nélkül játszható-e a játék, vagy cseréljek videokártyát? E6550 Core2 Duo proci, 4 gb ddr2 ram, Asus en7300gt silent ddr2 256 mb ram videokártya. Üdv
  • kriszdz
    #24
    Nekem is sokáig tart a patch meg én is szivtam a telepitővel végül rájöttem nekem ez jött be:
    A skidrow verziorol van szó én addig csomagoltam ki ameddig ki nem atta a setup.exét aztán a dvd 2 mappában is ugyan ezt és az ott található
    setup-2a bin fájt másoltam a dvd 1-en a setup.exe mellé és oszt katt a setup és patentosan mükszik és nem kéri a lemezt
  • tikim
    #23
    sziasztok nekem is ugyanez lenne a problémám mint battle5-nek sen,ki sem tud segiteni, pedig ez a nem is 500 de 250-300 megás peccs biztos javitana a játékélményen.
  • Battle5
    #22
    sziasztok, lenne egy kis problémám, vagyis kérdésem. Feltettem a SP1 et simán ráment az alap seriallal, de ha felrakom a sp2 őt ami a legujabb folt, az már nem fogadja el a régi serialokat, szóval nem tud itt valaki használható sp2höz való seriált mondani, szerintem ez a közel 500 megás folt sokat javitana a játékon, megköszönném nagyon!!!!! amugy itt a buildja: 41615_to_42203
  • picnic
    #21
    Sziasztok segítsetek már légyszi, elfelejtett jelszót, és/vagy felhasználónevet, hogy lehet visszaállítani, ill. újat kreálni? Nem enged a download station-ról letölteni, nem írtam le, és nem emlékszem pontosan egyikre sem. (Újratelepítés)
  • Hay #20
    Igen, van olyan vagon, amelyiknek elég nekimenni, de van olyan is, amelyiknél nem... utóbbival kűzdök, 1xűen nem jövök rá... de azért kösz.
  • csibe70
    #19
    csak menj neki lassan és kész ,majd ha le akarod kapcsolni akkor használd szerintem de nem hiszem ,hogy valami nagy dolog az amit te akarnál csinálni!
  • Hay #18
    Help!
    Megőrülök, bár valószínüleg én vok a béna... egyszerűen nem értem ezt a "couple-decouple" dolgot, tehát a mozdony összekapcsolását egy másik vagonnal... A kis piros jelzés, ami a "kézszerű" összekapcsolót ábrázolja, nem akar kinyílni, vagy bezáródni, hiába akarom... milyen közel kell megállítani a mozdonyt egy ilyen szerelvényhez? Egyáltalán, el tudná valaki ezt magyarázni érthetően?
    másik kérdés: A Scenariosban nálam 4 lehetőség van, az első a "Banks Heat". Zöld jelzés, elindítom a vonatot, hídon átmegy, városkában megállok, utasok le s fel, zöldre megyek tovább, majd kis idő múlva jön egy rész, ahol sárga a jelzés. Na itt sehogy nem jutok tovább... Ezen a részen több vágány van egymás mellett, ha pl. ttál megállok, előbb-utóbb jön vonat a tőlem jobbra lévő vágányon szemből, majd kicsit később a balra mellettem lévőn "hátulról". Ha megállok itt, ha a sebességet betartva, vagy be nem tartva továbbmegyek, MINDIG kidob, hogy piros jelzés... mi a tökömet kell itt csinálni???

    Amúgy meg, patch-et hogy lehet ráengedni?
  • steve4
    #17
    Sziasztok.
    Azt kérdezném hogy net nélküli gépre is feltehető , vagy kell hozzá a háló ?
    Ebböl az Updating-böl gondolom ezt.
    Amugy nekem is sokáig csinálja, 5 perc után lelöttem.
    Nem kellett volna ,
  • CoolX
    #16
    Nekem ez az Updatin Trainz Asset Database nagyon sokáig tart :S
  • Hay #15
    Fehércsoki, igen, várjál elég sokat... "peccseli" magát.
  • kranyek
    #13
    tud valaki cd kulcsot ??
  • kokos
    #12
    Hmmm!Hello!Valahogy nem lehet letiltani ezt a speed tree programot?
    Nagyon zavaró,hogy ahogy megyek a vonattal melletem 50 méterre nőnek ki a fák!

    Éreztem én ezt ,hogy nem kell ide speed tree!
  • gabcsi13
    #11
    Sziasztok!
    Amikor telepítem a játékot, kéri a 2., lemezt berakom és a 7.ja -nál hibát jelez hogy nem tudja. át másolni
    Tudnátok segíteni?
  • Fehercsoki
    #10
    Szóval szerinted várjak?
  • Magnumrolcsi
    #9
    2:03 nál hangrobbanás van? :)