37
  • Gauge
    #37
    itthon mikor lesz a bemutató?
  • lAngelus
    #36
    Már most 2010. filmjének tartom. Bocs a reklámért, de aki szereti a mozit, nézze meg!
  • JASON13
    #35
    Ez a The Sorcerer's Apprentice... Ez látványra hajazó szokványos varázsolgatós idiotizmus... semmi esélye az Inceptionnel szemben. Nicolas Cage mint Baltazár! Röhej...
  • lAngelus
    #34
    Nolan filmje úgy kell az igényes mozikedvelőnek, mint egy falat kenyér. A mai remake-ek pedig úgy kellenek nekem, mint púp a hátamra.
  • danianevem
    #33
    Végre normális filmben? Eddig milyenben játszott?
    Tégla, Véres Gyémánt...

    Egyébként szerintem is jó lesz, bár a trailerből nem sok minden derül ki.
  • fv
    #32
    OFF
    De hogy mi is az az aranybulla, azt már kevesebben tudják. :-) Nekem például fingom sincs róla, de az 1222 megvan. ;-)

    ON
    Végre! Végre! Végre! DiCaprio normális filmben játszik! Várós nagyon
  • portable
    #31
    holnap már remélem jön valami új cikk:)
  • lambda5
    #30
    Szerintem is Dark City ...
  • icemankimi
    #29
    gratulálok!
  • Szemjuel
    #28
    és az még nem esett le a tudálékos agyacskádnak, hogy a mátrix mint 'összefoglaló' mű adhat alapot egy másiknak, így az már "mátrixos" lesz? ;) én az ilyen hülye kis pöcsöket utálom, akik a felszínes tudásukkal bejönnek és elhintenek egy fórumokon szinte már szállóigévé vált mondatot a mátrixról, mint a filmvilág legösszelopkodottabb alkotásáról...

    a másik dolog pedig, hogy nem mindenki tud mindent... szép is lenne...
  • Loverman
    #27
    ki másra
  • Loverman
    #26
    te nem azt csinálod folyton? :D

    amúgy a tudás lehet objektív és szubjektív is. pl szubjektív hogy mi ketten hogyan éltük meg a szilveszter estét, ezáltal mi a tapasztalásunk róla, mit "tudunk". De sztem mindketten eléggé objektíven tudjuk hogy az Aranybullát 1222-ben adták ki. ennyi.
  • Hegi90
    #25
    Christopher Nolan: az új Spilberg?
  • gerlasz
    #24
    Kicsit Dark City-s
  • Justil
    #23
    remélem ez jobb lesz lesz mint a sötét lovag, mert különben nem moziban nézős lesz...
  • neoG
    #22
    Isten alatt winnie-re gondolsz ugye!?:D
  • fu89
    #21
    Lehet, hogy meg fogtok kövezni, de nekem nagyon tetszett a trailer. Múltkor moziban adták ízelítőként, és azt hiszem, hogy moziban nézős lesz
    Na persze ott van Nolan neve is...
  • winnie
    #20
    a tudás lehet objektív és szubjektív is. ahány ember, annyi tudás, nem?
  • Andrews2007
    #19


    Már van újabb előzetes HD-ben angolul.

    Inception HD english
  • kissssss
    #18
    kérdezd meg istent ö mindent tud.
  • Hedgehunter #17
    Azt tudjuk mirol fog szolni?
  • gothmog
    #16
    Az a Daybreakers lesz, amire gondolsz. Sam Neal hosszú idő után (végre) megint főgonoszt játszik.
  • Seregély
    #15
    Ezzel csak az a gond, hogy a tudás objektív dolog, nem szubjektív.
  • Tetsuo
    #14
    Lah, az atombrutalis lesz, meg kegyetlen.. :)
  • Tetsuo
    #13
    Ütős, brutalis, kegyetlen.. LOL ezek a cimek. :DD
  • winnie
    #12
    "Imádom a Mátrixot, de valahányszor ezt hallom, röhögnöm kell."

    én meg az ilyen magyarázatokon "röhögök":) a jelenséggel, amit ismertetsz, nincs semmi gond, hiszen mindenki más háttértudással rendelkezik, ergó rég rossz lenne, ha mindenki folyton a másikat javítgatná az alapján, amit ő tud vagy tudni vél.
  • Inquisitor
    #11
    A Trailer meg erősen hajaz a Paprika c. anime néhány jelenetére a nyomozóval.
  • Inquisitor
    #10
    "Mátrixos"
    Imádom a Mátrixot, de valahányszor ezt hallom, röhögnöm kell. A Mátrix, a készítők ezt nem titkolták ugye, a huszadik századi filozófiai művekből, ismert Cyberpunk regényekből és kismillió Mangából és Animéből nyúlt. A fent felsorolt művek pár ezer évre visszamenőleg boncolgatott témákat feszegettek.
  • sandor8206
    #9
    gyenge trailert természetesen a franciára értettem
  • sandor8206
    #8
    Még mindig inkább érdekesnek nézz ki ez a film, mint nagy dobásnak. Nekem még mindig Nolan neve viszi a filmet, nem a teaser, poszter, és ez a gyenge trailer.
    Jó film lesz ez is. Örülők, hogy egyik kedvenc "újonc" színészem is játszik benne-K. Watanebe
  • NEXUS6
    #3
    Lesz valami vámpíros sci-fi is a közeljövőben, arról tud valaki valamit?
  • winnie
    #2
    nagyon helyes, ha mátrixos. máris plusz pontokkal indul a film.
  • marcee
    #1
    "Enyhén" mátrixos!