8
  • CaptainRumi
    #8
    Na hát ha csak a trailere ilyen jó lett volna bármelyik AvP filmnek...
  • Loverman
    #7
    nos azért a játékok terén még hinni lehet a kritikusoknak. nézd meg a kapott pontjait, ennyi
  • lac111
    #6
    Mi az, ami annyira szörnyű a rouge warrior-ban? Nem játszottam még vele, csak megnéztem egy trailert meg egy gameplay-t, azok alapján nem tűnt annyira szörnyűnek...
  • Broafka
    #5
    nekem kicsit a hangulat hiányzik, nem tom. Én azt várom, hogy agyon izguljam magam, mintha csak Ripley bőrében lennék, vagy nem tom
  • Loverman
    #4
    tény hogy a rogue warrior nem lett egy soldier of fortune..
  • tomcsa4
    #3
    Meg nem jelent játékot osztályozni. Mivel volt körülötte egy kis herce-hurca, nagyon rosszul már tuti nem fog szerepelni. Legalábbis ha az eddigieket nézzük, ez volt a tendencia. De majd meglátja mindenki, ha megjelenik.
  • grebber
    #2
    LOL nem tudom mit sírnak.Annál a roque szarnál ha akarnának se tudnának szarabbat csinálni az unikumnak számít a fosok között!
  • richard45
    #1
    Jahhj hát igen kritikusok. Szerintem baromi nagy játék lesz, legalábbis a videók alapján marhára lesz hangulata. Nem is értem miért kell már előre fanyalogni csak azért mert ez a játékuk nem lett olyan jó, attól még az AVP lehet jó, és szerintem jó is lesz.