12
Continuum
  • DIESEL DOG #12
    Nekem a kontinuumról valahogy mindig az időutazás jut eszembe... tér idő kontinuum...
  • F1re
    #11
    ha már ilyen hokedli game akkor inkább liero ! :D v soldat
  • RiCSi1234
    #10
    És még 25 évig remélem kitart.. :)
  • bakvarnyu
    #9
    ne már , 25 évvel ezelőtt voltak ilyen játékok
  • RiCSi1234
    #8
    Na neke ze a kedvencem, mikor egy Fix zászlót kell megtartani. A másik csapat támad, a kis piros hajók az úgynevezett anyahajók, rájuk lehet teleportálni csata közben!! Jó móka na!! :) A Videó meg laggos, de a játék az nem ilyen.. :)
  • RiCSi1234
    #7
    Olyan fizika nincs, mint a soldatnak, de hasonlít ja :)
  • Tyler1
    #6
    ez olyan Soldates nem? legalábbis nekem úgy tűnik elsőre. bírom az ilyen kis 2D-s multikat, bár az ilyen űrhajós dolgokért nem rajongok.
  • Narxis
    #5
    fura
  • RiCSi1234
    #4
    Még annyit, hogy aki esetleg felteszi, mert miért ne,(Én munkahelyről is tolom, semmi gépigénye nincs) annak szólok, a menű, az irányítás kicsit összetett, tehát nem csak mész, és lősz, hanem váltani kell a fegyverekre, külön bill kombók vannak, szóval meg kell szokni, de annak aki kicsit is kitartó, és fogékony rá, annak menni fog..

    Még írok arról, hogy minden szervernek van saját statisztikája, szoval a rank"buzik" is megtalálják maguknak amit keresnek! :) 8 különféle űrhajó választható, mindegyik más-más lövéseket, és lövési erőket ad le.
    Fizika, az nem nagyon van, ha csak azt nem vesszük annak, hogy a mozgásban lévő lövedék lassabb ha lassan megyünk, és gyorsabb ha gyorsan!! De mondom, ki kell próbálni, aztán Hajrá Magyarok!! :)
  • RiCSi1234
    #3
    És még 1 videó!!
  • RiCSi1234
    #2
    Javítom.:akik játszák, azok is külföldön élő magyarok :)
  • RiCSi1234
    #1
    Naszóval, ez a játék azoknak írodott, de nem is, kezdem azzal, hogy egy piszok régi netes játékról van szó, méghozzá egy 2D-s ürben játszódó. űrhajókkal történő lövöldözős kis móka!!
    Innen tudod letölteni!!Mit is írjak róla.. Akit kicsit is érdekel, az nézze meg, kevés magyar van, azon kevesek is, akik játszák, azok is külföldiek. A ping az sztem jó, nincs lagg. Linkelek pár youtubeos videót, hátha azon jobban átjön.! Videó!!
    A legtöbb szerveren Deatmach van, de van CtF Capture The Flag, meg minden!!
    Ha lesz akinek bejön, az majd íron rám, és ha bármi help kell, segítek..!! Bannert meg valaki majd csinál, ha életben marad a topic :)