17
  • zola2000
    #17
    vagy: a konami fizetett reklámfogása, asszem valami brutálisabb amerikai játékhoz meg valami emberhúsnak feliratozott állathúst adtak a tesztelőknek, az még ennél is betegebb reklámfogás. A játék nem gáz, randiszimuláció meg a simsben is van.
  • lpmaskmancick
    #16
    há betegek ezek a japcsik :D
  • Szefmester
    #15
    Rendelt volna neten valami csajt magának feleségnek... ez így ebben a formában pszihiátriai beutalót nyert nálam..
  • BlackRose
    #14
    :) Gondolom nem volt szerencséje a csajokkal aztán nem volt más választás :( egyébként hülyeségnek tartom az ilyen dolgokat... szerintem a klasszikus házaságnak is csak akkor van értelme ha gyerek a cél... ha csak élni akarok valakivel (és gyerek még nincs tervben) akkor a házaság általában többet árt mint segít :) na most akkor ennek mi is lenne az értelme? Őrület. Igaz azt mondják nem létezik rossz publicitás... de azt hiszem ez kivétel :)
  • Emmegki
    #13
    Biztos kapott egy rakat pénzt a fickó.
  • gothmog
    #12
    William Gibson : Idoru
  • Narxis
    #11
    Nézd meg a videot, normálisnak néz ki...
  • Garrett27
    #10
    Ha mondjuk hímnemű volt a karakter programozója, akkor most őt vette el?
  • stremix
    #9
    Ráadásul ezek még kislányok. Nem pedofil az ürge véletlenül? Talán csak így van sikere a tiniknél... De akkor már jobb lett volna egy hivatásosra "előfizetnie"! Az legalább valódi.
  • Merces
    #8
    .......pedig hozzá akartam szólni, de mindig elakad a szavam, ja igen .....
    .........és te tudod hogy ez a ribanc pénzért mindenkivel csinálja_?

  • caprine #7
    Kicsit se lehet számítógép függő az ipse. Persze az is lehet, hogy egy rokkant kocsihoz, ágyhoz kötött kripliről beszélünk, ebben az esetben meg tudom érteni a dolgot.
  • Petka
    #6
    Ez is tuti valami reklámfogás...
  • Rage47
    #5
    asszem ez az esküvö
    http://www.youtube.com/watch?v=p2xdcgyXB4w
  • KicsiNika
    #4
    Miért nem válogat az ilyen uránt?
  • cateran
    #3
    Vajon bekoszont majd a gyermekaldas? Nem fel a pasi,hogy a csaj felrelep valami adatbazissal? Vajon milyen a konyhaban a csaj? No es az agyban?
    Nem tudom eldonteni,hogy sirjak-e vagy nevessek....
  • cztomi89
    #2
    Gratulálok sok boldogságot.
  • Frosty01
    #1
    get a life noob :o